مدیرعامل پاکسان

مدیریت انقلابی و جهادی بقائی در پاكسان نتیجه داد

1399/12/23

نگاهی به مجمع عمومی پاكسان؛

مدیریت انقلابی و جهادی بقائی در پاكسان نتیجه داد

 

پاکسان سال مالی منتهی به 30 آذر 1399 را با عملکردی متفاوت از پیش بینی اولیه و در شرایطی به پایان برد که کشور با شرایط اقتصادی متورم و پر فراز و نشیبی نسبت به سال های قبل رو به رو بود.

به گزارش پاکسان نیوز به نقل از بورس 24، فشار تحریم ها برای واردات کالا، مواد اولیه و تامین ارز مورد نیاز صنایع از یک سو، شرایط خاص معیشتی مردم از سوی دیگر و همچنین آسیب های شیوع بیماری کرونا تمام صنایع را تحت تاثیر خود قرار داده بود.

اما تیم مدیریتی پاکسان با راهبری حسن بقائی، با عملکردی درخشان نشان داد که اجرای هر ناممکنی با راهکار علمی و عمل جهادی امکان پذیر بوده و سره از ناسره در محدودیت ها مشخص می شود.

حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در حوزه عملکرد مالی این شرکت با کارنامه ای که از اقدامات صورت گرفته در این شرکت به سهامداران ارائه کرد، نشان داد که می توان با مدیریت انقلابی و جهادی در شرایط سخت اقتصادی هم چرخ صنعت را با قدرت به حرکت درآورد و برندهای با سابقه و خوشنام کشور را که برای اعتلای آن ها زحمات زیادی کشیده شده است، حتی در شرایط نابسامان اقتصاد کلان کشور هم پرفروغ نگه داشت.

بقائی در سال مالی 2020 نشان داد که حتی با وجود محدودیت های عدیده در حوزه تامین مواد اولیه، ملاحظاتی مانند قیمت گذاری دستوری محصولات و… می توان تهدید ها را به فرصت تبدیل کرد و با امکانات موجود اعم از برندهای با سابقه و سرمایه های انسانی توانمند با اقدامات جهادی در عرصه شکوفایی اقتصادی گام های اثر گذاری برداشت تا نتیجه آن کام همه را شیرین کند.

پس از سال ها فعالیت این مجموعه، مدیر عامل شرکت پاکسان برای اولین بار توانست با استفاده از زیر ساخت های موجود، انبار اختصاصی گمرک را در مجموعه راه اندازی کند تا مشکلات مربوط به دموراژ، انبارداری و ترخیص کالاهای مورد نیاز پاكسان به حداقل رسیده و این مجموعه دغدغه های موجود در این حوزه را نداشته باشد.

وی با کمک دانش، توان فنی و مهندسی موجود در کارخانه، یکی از وابستگی های پاکسان به تجهیزات فنی را کاهش داد و برای اولین بار در پاکسان دستگاه کاتر صابون بومی سازی شده را در خطوط تولید مستقر کرد تا این شركت در این حوزه بی نیاز از واردات باشد و با صرفه جویی هایی که از این محل ایجاد می شود توسعه سایر خطوط را تسهیل کند.

بقائی در ادامه اولین ها در پاکسان، یکی از دغدعه های دیرینه شرکت را نیز با استفاده از امکانات به خاطره تبدیل کرد و توسعه بر بستر دارایی های موجود با راه اندازی طرح پایلوت سولفوناسیون در پاکسان جامه عمل به تن کرد، با این اقدام دیگر نیازی به توقف خطوط تولید در بسیاری از موارد وجود ندارد.

آغاز فاز مطالعاتی راه اندازی پاكسان صنعتی نیز از جمله طرح هایی است كه به ثمر نشستن آن موجب تحولی عظیم در حوزه تولید مواد اولیه مورد نیاز شركت های تولیدكننده مواد شوینده و بهداشتی خواهد بود.

همچنین مدل کسب و کار پاکسان با توجه به نوع قیمت گذاری محصولات و کمبودها برای تامین مواد اولیه و ناپایداری و رشد سرسام آور قیمت ها در سال مالی گذشته توانست تا شرکت را از خطر ورود به حاشیه زیان در برخی محصولات حفظ کند.

این اقدام نه تنها خللی در تامین مواد شوینده برای آحاد مردم جامعه در دوران کرونا به وجود نیاورد، بلکه نشان داد که می توان حتی در محدودیت ها نیز فراتر از پیش بینی حرکت کرد و یک نام و نماد ملی را با صلابت در فضای مه آلود تحریم از خطرات حفظ کرد.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده