پاکسان صاحب انبار اختصاصی گمرک شد

1399/09/23
13

بقائی مدیرعامل پاکسان خبرداد؛

پاکسان صاحب انبار اختصاصی گمرک شد

 

عملیات اداری انبار اختصاصی گمرک در پاکسان خاتمه یافت.

حسن بقائی، مدیرعامل شرکت پاکسان، به اقدامات گمرکی صورت گرفته در شرکت پاکسان در خصوص ایجاد انبارهای گمرکی به منظور نگهداری مواد اولیه وارداتی اشاره کرد و گفت: تمامی اقدامات مربوط به راه اندازی این فضا، منطبق با استانداردها و الزامات قانونی گمرکی برای ایجاد انبارهای اختصاصی از سوی پاکسان انجام شده و در روزهای آتی در مدار ذخیره سازی و محل نگهداری مواد اولیه وارداتی قرار خواهد گرفت.

وی مزیت های ایجاد فضای گمرکی در شرکت پاکسان را برشمرد و افزود:‌ یکی از مهمترین مزیت‌های این طرح، کاهش هزینه های ناشی از انبارداری و دموراژ کالا در انبارهای عمومی و بنادر گمرکی است. به عنوان مثال در سال گذشته شرکت پاکسان به این منظور مبالغ هنگفت میلیاردی برای دموراژ و انبارداری مواد اولیه پرداخت نمود که این رقم قابل توجهی است و هم اکنون با راه اندازی انبار اختصاصی گمرک، هر سال این مبلغ صرفه جویی شده و در تولید به کار گرفته می شود. همچنین می تواند به سود شرکت اضافه گردد.

بقائی به مضرات رسوب مواد اولیه در گمرک اشاره نمود و توجه به نحوه نگهداری و انبارش اصولی مواد اولیه و حفظ کیفیت این مواد را از اثرات مثبت اجرایی شدن ایجاد انبارهای گمرکی در پاکسان معرفی کرد.

به گزارش پاکسان نیوز، بقائی به ایجاد انبار گمرکی در زمین های متعلق به شرکت پاکسان در منطقه احمدآباد نیز اشاره کرد و یادآور شد: انبار احمدآباد، یک انبار کانتینری و انبار اختصاصی در محوطه شرکت پاکسان انبار مخازن است که می تواند در کاهش هزینه های جاری شرکت نقش به سزایی داشته باشد.#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده