پیام مدیرعامل پاکسان

پاکسان با شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدائی‌ها، جهش تولید را تداوم می‌بخشد

1400/01/08

همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ و نامگذاری آن به‌عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، در پیامی حلول سال جدید را به همه هموطنان، تبریک گفته و ضمن تاکید بر پیام رهبر معظم انقلاب در سال جدید، آمادگی این مجموعه را برای ادامه حرکت جهادی در مسیر دو سال گذشته پس از تحقق «رونق تولید» و «جهش تولید» و ادامه آن با اهتمام به موضوع بسیار مهم «رفع موانع تولید» اعلام کرد.

متن کامل پیام مدیر عامل شرکت پاکسان به‌ این شرح است:

سال ۱۳۹۹ یکی از سخت ترین و بی‌سابقه ترین سال های تاریخ صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران بود اما پاکسان توانست با استفاده از دانش بومی و تکیه بر تجربیات مدیران و پرسنل خدوم و زحمتکش خود، به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق «جهش تولید» جامه عمل بپوشاند، از مسیرهای صعب العبور تحریم و وضعیت نامساعد اقتصادی ناشی از شیوع کرونا و رکود اقتصادی در کشور با موفقیت عبور کند و با کار جهادی، سال مالی موفقی را طی کند؛ بدون آن که چرخ های تولید حتی یک شیفت در این مجموعه متوقف شود و از تولید باز بماند.

در سالی که سپری شد، تلاش تمامی افراد حاضر در پاکسان بر تداوم تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید قرار داشت تا جهش تولید به بهترین نحو در این مجموعه محقق شود.

حرکت این مجموعه قدیمی و خوشنام با راهبردهای رهبر معظم انقلاب ادغام شد و بر اساس توصیه‌ها و رهنمودهای ایشان، نقش صحیح خود را در عرصه صنعت کشور به درستی ایفا کرد و در کمترین زمان ممکن، محصولات خود را به دست آحاد افراد جامعه و هموطنان عزیز ایرانی رساند.

در سالی که گذشت، پاکسان توانست به افتخارات بی بدیلی در توسعه منابع، دارائی ها، تولید، دست آوردها، افتخارات و … دست یابد، موفقیت های خود را به نظاره بنشیند و اقداماتی ماندگار و فراموش نشدنی در گروه صنعت شوینده کشور رقم بزند که هر یک به تنهایی جلوه‌ای ویژه از توانمندی و دانش بومی جوانان ایرانی در بلااثر ساختن تحریم ها و خودباوری محسوب می شود.

پاکسان در جهت حفظ رونق و افزایش تولید در مقایسه با سال های گذشته توانسته است که علیرغم محدودیت های ناشی از تحریم و بیماری کرونا، آثار سوء آن را خنثی نموده، تحریم ها را بی اثر کند و در جهت تولید محصولات جدید گام های استواری بردارد.

نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر انقلاب به نام سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نشان‌دهنده آن است که هدف اصلی و جدی در مسیر توسعه اقتصاد ملی و عمومی تلقی می شود و راهکار رشد و پیشرفت اقتصادی جامعه از مسیر تکیه بر دانش بومی، کشف استعدادهای نهفته، ارزیابی دقیق و درست توان فنی و تولیدی داخل و … می‌گذرد.

بی‌تردید به منصه ظهور رساندن این برنامه‌ها کار و مسئولیت مهم و جدید صنعتگران و تمام افرادی است که در کشور به کار تولید مشغولند تا بتوانند از تحریم های ظالمانه عبور کرده و وضعیت معیشت جامعه را بهبود ببخشند. همچنین با نقش‌آفرینی به موقع و دلسوزانه، به وظیفه خود عمل کرده و نقش جدی در تولید و عرضه محصول و همچنین صادرات آن به دیگر کشورها ایفا نمایند.

همان گونه که شرکت پاکسان در دو سال گذشته موفق به عملیاتی نمودن «رونق تولید» و «جهش تولید» در استراتژی های کلان خود شد، از بدو ورود به سال ۱۴۰۰، از تمام تجربیات و ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد تا مسیر تولید را باز هم با موفقیت طی کرده، موانع موجود را به‌طور کامل از سر راه بردارد و باز هم همچون سال گذشته افتخار آفرینی کند.

پاکسان به تمامی هموطنان و مخاطبین محصولات خود، این قول را می‌دهد که بر سر پیمانی که با مردم دارد بماند و با‌کیفیت ترین و مرغوب‌ترین محصولات شوینده را در اختیار آن ها قرار داده و نیاز آن ها را در این خصوص مرتفع سازد.

اما تنها عزم و اراده برای تحقق این هدف کافی نیست و برنامه‌ریزی منسجم نیز لازم و حیاتی است. برای دستیابی به این مهم لازم است که همه ارگان ها و دستگاه ها با همدلی دلسوزانه در این راه همراه با یکدیگر گام بردارند تا اهداف کلان منطبق با شعار سال ۱۴۰۰ اجرایی و عملیاتی شده تا شاهد رفع موانع تولید و بهبود وضعیت اقتصادی کشور باشیم.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده