مدیران پاکسان

تاثیر مدیران متخصص در تولید

1399/10/11

تاثیر مدیران متخصص در تولید

بهره مندی از توان مدیریتی، استفاده از دانش بومی و تکیه بر دانسته‌های مدیران توانمند و کارا در مجموعه های کوچک و بزرگ می تواند سکوی پرتابی برای کسب موفقیت و اهرمی برای حرکت رو به جلو در عرصه تولید و فروش محصولات باشد و به تحقق برنامه های خرد و کلان یک مجموعه در سایه عزمی همه جانبه منجر شود.

اعتماد به مدیران یک مجموعه از جمله فاکتورهای مهم تاثیرگذار بر حیات و تعالی سازمان است که توجه به آن می‌تواند ضامن نوآوری، بهره وری و موفقیت باشد.

شرکت پاکسان را از این منظر می توان نمونه خوبی معرفی کرد که در سایه همدلی و استفاده از دانش روز دنیا در مدیریت توانسته است که به این مهم دست یابد.

در دورانی که بسیاری از شرکت ها با مشکلاتی از قبیل کمبود مواد اولیه و سایر موانع تولید دست به گریبان هستند، شرکت پاکسان توانست روند رو به رشد تولید، فروش و افزایش سودآوری را محقق نماید.

گزارش آذرماه پاکسان نوید از عملکردی چشمگیر در سال مالی آتی می دهد و به نظر می رسد که تحقق برنامه های توسعه ای این شرکت بسیار نزدیک تر از پیش بینی های قبلی است.

با افزایش چشمگیر مقدار تولید و فروش این مجموعه، شاهد ثبت رکوردهای همه جانبه و گزارش‌های پی در پی موفقیت در عملیات تولید هستیم .

شرکت پاکسان در آذرماه سال جاری توانست مبلغ 2/719/235 میلیون ریال محصولات خود را بفروشد و رکورد تمامی ماه های پیش را جابه‌جا نماید. که این رقم، رشد 97 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و رشد 41 درصدی نسبت به آبان ماه را نشان می دهد. این رشد چشمگیر عمدتا به جهت افزایش 43 درصدی مقدار تولید و فروش است.

شرکت پاکسان در سه ماهه پایانی سال مالی خود نیز عملکرد مثبتی داشت و موفق شد در مقایسه با 9 ماهه سال مالی 2020، رشد 32 درصدی تولید را به ثبت رسانده و تحول چشمگیری را به وجود آورد. همچنین این شرکت از نظر سودآوری هم خود را برای افزایش سرمایه 298 درصدی از محل سود انباشته و آورده نقدی سهامداران محترم آماده می‌کند.

شایان ذکر است که این مجموعه در فروش محصولات در سه ماهه چهارم در مقایسه با سه ماهه سوم افزایش قابل توجه 69 درصدی را به نمایش گذاشت که نشان از عزمی پویا و استفاده از همه ظرفیت ها دارد.

با اقدامات هوشمندانه مدیران پاکسان، سودآوری به میزان بی سابقه ای افزایش یافته و EPS پاکسان را به رقم تقریبی 2500 ریال (به ازی هر سهم) محقق نموده است که این امر به روشنی مبین این نکته است که حضور مدیران متخصص در صنعت و تولید کشور می‌تواند جریان ساز، کارآمد و مثمرثمر باشد.

تمامی این ارقام و اعداد بیانگر سکوی پرشی برای سال مالی جدید خواهد بود و گزارش‌ها، گویای این حقیقت است که شرکت پاکسان در سال مالی گذشته، درآمد و سودآوری قابل ملاحظه ای نسبت به قبل را به خود اختصاص داده است.

در مجموع، فروش 12 ماهه شرکت در سال جاری رشد 43 درصدی را نسبت به دوره مشابه داشته است که بخش اعظم این افزایش و ثبت رکوردها به ماه های پایانی سال مالی و حضور حسن بقائی به عنوان مدیرعامل در شرکت پاکسان و ایجاد فرایند مدیریتی نوین در مجموعه مربوط می‌شود.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده