طرح های رفاهی پاکسان افتتاح شد

1400/02/27

همزمان با روز خانواده؛

طرح های رفاهی پاکسان افتتاح شد

روز شنبه 25 اردیبهشت سال جاری و همزمان با روز خانواده، طرح های رفاهی و عمرانی جدید شرکت پاکسان شامل درمانگاه تخصصی شهدای سلامت سالن آرایشگاه و درب ورودی کارکنان این مجموعه به منظور تکریم و رفاه هرچه بیشتر پرسنل پاکسان افتتاح شد.

در آئین افتتاح این بخش ها که با حضور معاونین و جمعی از مدیران این مجموعه برگزار شد، حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، به اهمیت تکریم پرسنل اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم که به ما توفیق داد تا برای رفاه حال و تامین هر چه بهتر سلامت جسم و روان آن ها، این مرکز تخصصی که مزین به نام شهدای سلامت کشور شده است را ایجاد کرده و به بهره برداری برسانیم.

وی ضمن قدردانی از تمامی کسانی که برای احداث درمانگاه تخصصی شهدای سلامت پاکسان تلاش کردند، افزود: تمامی همکاران در همه بخش ها به منظور ایجاد و بهره برداری این مرکز اقدام جدی انجام داده اند تا بتوانیم دغدغه همکاران پاکسان، در بعد سلامت را بر طرف کنیم و در جهت رفاه حال خانواده بزرگ پاکسان اقدامات بزرگ انجام دهیم.

مدیر عامل پاکسان در ادامه این افتتاحیه به ارزش سرمایه های انسانی اشاره کرد و یادآور شد: پرسنل هر مجموعه ای، سرمایه اصلی آن هستند. شرکت پاکسان با وسعت زیاد و کارکنان زحمت کش خود، سرمایه انسانی فراوانی دارد که باید قدر و منزلت آنان را دانست و در جهت بهبود شرایط کاری و بالا بردن کیفیت زندگی آنان گام برداشت تا ضمن تکریم همکاران، نشاط و سلامت جسمی و روحیشان را نیز تامین کرده و از آن ها مراقبت نماییم.

بقائی ضمن اشاره به خدمات قابل ارائه در این کلینیک خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم با ارائه خدمات بهینه و با کیفیت و بهره بردن از متخصصان حوزه سلامت، نیازهای پرسنل به خدمات درمانی را تا حد امکان در این مجموعه برآورده سازیم تا باری از دوش آنان برداریم. این امر را وظیفه ذاتی و اداری خود می دانم و از زمانی که در این مجموعه مشغول به خدمت شدم، یکی از برنامه هایی که با جدیت آن را دنبال می کنم توجه به پرسنل این مجموعه بوده و هست.

وی با تاکید بر همکار محور بودن اقدامات صورت گرفته در پاکسان گفت: رضایتمندی همکاران برای من بسیار ارزشمند است و معتقدم دعای خیر پرسنل و خانواده هایشان ذخیره دنیا و آخرت ما می شود.

مدیر عامل پاکسان توسعه آموزش را از دیگر برنامه های آتی این مجموعه معرفی کرد و افزود: در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی صحیح، در جهت ارتقاء دانش همکاران گام برداریم و ضمن بالابردن دانش علمی آن ها، بر توان مهارتی همکاران اضافه کنیم تا اطلاعات و آموخته هایشان به روز شود.

افتتاح آرایشگاه اختصاصی شرکت پاکسان

پاکسان صاحب آرایشگاه اختصاصی شد

در ادامه بهره برداری از دیگر طرح های پاکسان در روز خانواده، سالن آرایشگاه اختصاصی پرسنل نیز بازگشایی شد.

بقائی در مراسم این افتتاحیه با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و داشتن ظاهری آراسته، گفت: با تلاش جمعی، آرایشگاه اختصاصی ویژه پرسنل پاکسان طراحی، اجرا و عملیاتی شد تا علاوه بر صرفه جویی در وقت، در هزینه های خانوار پرسنل نیز صرفه جویی شود.

وی ضمن اشاره به احادیث و روایت در تاکید نظافت و بهداشت فردی افزود: پیامبر اکرم فرموده اند «النظافة من الایمان» که این امر گویای اهمیت رعایت نظافت فردی است. همین توصیه ها باعث شد تا نیاز به ایجاد چنین فضایی در پاکسان حس شود و با اقدامات خوبی که صورت گرفت، موفق به عملیاتی کردن این طرح شدیم و به یاری خدا آرایشگاهی در شأن همکاران ایجاد شد.

خدمات رفاهی شرکت پاکسان

پاکسان رکورد سرعت اجرای پروژه های عمرانی را شکست

در ادامه ضمن بازدید از پیشرفت اقدامات عمرانی ورودی شرکت و بخش انتظامات، حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، ضمن ابراز خرسندی از سرعت پیشرفت کار گفت: رکورد سرعت عمل در طرح های عمرانی شکسته شد و کاری که پیش بینی می شد اجرای آن به دو ماه زمان نیاز دارد، در چهار شبانه روز انجام پذیرفت.

وی ضمن تقدیر از مدیران، همکاران و پرسنل بخش های مختلف در عملیاتی نمودن این طرح افزود: ورودی هر سازمانی آبروی آن مجموعه است. خوشبختانه با اقدامات انجام شده شامل حذف ضمائم اضافه، اصلاح روشنایی، بازسازی سقف و دیوارها با سقف کاذب و دیوارکوب، گل آرایی و آراستگی محیط و… در کمترین زمان و به بهترین وجه ممکن، ورودی شرکت به ظاهری شکیل و در شأن تمامی همکاران و میهمانان این مجموعه آراسته شد.

مدیر عامل پاکسان این اقدام را در زمره خدمات رفاهی شرکت معرفی کرد و خاطر نشان نمود: ما حداکثر تلاشمان را به کار گرفتیم تا این طرح ها را در حیطه اقدامات رفاهی و برای بهبود روحیه پرسنل اجرائی و عملیاتی کنیم. امیدواریم که شرمنده همکاران خود نباشیم.

بقائی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تولید و توجه خاص رهبر انقلاب به این مقوله حساس در کشور اشاره کرد و گفت: خدا به ما این توفیق را داده است که در سنگر تولید به کشور و هموطنان مان خدمت کنیم. این امر بار مسئولیت ما را سنگین تر می کند و باید بکوشیم که با کار صادقانه و تلاش خالصانه، شرمنده رهبر، خون شهدا، دولتمردان، مردم عزیز کشورمان و آیندگان این مرز و بوم نباشیم.

وی در خاتمه سخنان خود در آئین افتتاح پروژه های عمرانی و رفاهی پاکسان، به استعدادها و پتانسیل موجود در این شرکت اشاره کرد و افزود: امیدواریم در حوزه تولید عملکرد درستی داشته باشیم و از همه توان و استعداد خود برای دستیابی به موفقیت بهره بگیریم تا بتوانیم کارهای بزرگی انجام داده و بهترین ها را به جامعه و مردم ارائه دهیم.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده