پاکسان با شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدائی‌ها، جهش تولید را تداوم می‌بخشد

1400/01/08
13

پاکسان با شعار تولید، پشتیبانیها، مانع زدائی‌ها، جهش تولید را تداوم می‌بخشد

 

همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ و نامگذاری آن به‌عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، در پیامی حلول سال جدید را به همه هموطنان، تبریک گفته و ضمن تاکید بر پیام رهبر معظم انقلاب در سال جدید، آمادگی این مجموعه را برای ادامه حرکت جهادی در مسیر دو سال گذشته پس از تحقق «رونق تولید» و «جهش تولید» و ادامه آن با اهتمام به موضوع بسیار مهم «رفع موانع تولید» اعلام کرد.

متن کامل پیام مدیر عامل شرکت پاکسان به‌ این شرح است:

سال ۱۳۹۹ یکی از سخت ترین و بی‌سابقه ترین سال های تاریخ صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران بود اما پاکسان توانست با استفاده از دانش بومی و تکیه بر تجربیات مدیران و پرسنل خدوم و زحمتکش خود، به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق «جهش تولید» جامه عمل بپوشاند، از مسیرهای صعب العبور تحریم و وضعیت نامساعد اقتصادی ناشی از شیوع کرونا و رکود اقتصادی در کشور با موفقیت عبور کند و با کار جهادی، سال مالی موفقی را طی کند؛ بدون آن که چرخ های تولید حتی یک شیفت در این مجموعه متوقف شود و از تولید باز بماند.

در سالی که سپری شد، تلاش تمامی افراد حاضر در پاکسان بر تداوم تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید قرار داشت تا جهش تولید به بهترین نحو در این مجموعه محقق شود.

حرکت این مجموعه قدیمی و خوشنام با راهبردهای رهبر معظم انقلاب ادغام شد و بر اساس توصیه‌ها و رهنمودهای ایشان، نقش صحیح خود را در عرصه صنعت کشور به درستی ایفا کرد و در کمترین زمان ممکن، محصولات خود را به دست آحاد افراد جامعه و هموطنان عزیز ایرانی رساند.

در سالی که گذشت، پاکسان توانست به افتخارات بی بدیلی در توسعه منابع، دارائی ها، تولید، دست آوردها، افتخارات و ... دست یابد، موفقیت های خود را به نظاره بنشیند و اقداماتی ماندگار و فراموش نشدنی در گروه صنعت شوینده کشور رقم بزند که هر یک به تنهایی جلوه‌ای ویژه از توانمندی و دانش بومی جوانان ایرانی در بلااثر ساختن تحریم ها و خودباوری محسوب می شود.

پاکسان در جهت حفظ رونق و افزایش تولید در مقایسه با سال های گذشته توانسته است که علیرغم محدودیت های ناشی از تحریم و بیماری کرونا، آثار سوء آن را خنثی نموده، تحریم ها را بی اثر کند و در جهت تولید محصولات جدید گام های استواری بردارد.

نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر انقلاب به نام سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نشان‌دهنده آن است که هدف اصلی و جدی در مسیر توسعه اقتصاد ملی و عمومی تلقی می شود و راهکار رشد و پیشرفت اقتصادی جامعه از مسیر تکیه بر دانش بومی، کشف استعدادهای نهفته، ارزیابی دقیق و درست توان فنی و تولیدی داخل و ... می‌گذرد.

بی‌تردید به منصه ظهور رساندن این برنامه‌ها کار و مسئولیت مهم و جدید صنعتگران و تمام افرادی است که در کشور به کار تولید مشغولند تا بتوانند از تحریم های ظالمانه عبور کرده و وضعیت معیشت جامعه را بهبود ببخشند. همچنین با نقش‌آفرینی به موقع و دلسوزانه، به وظیفه خود عمل کرده و نقش جدی در تولید و عرضه محصول و همچنین صادرات آن به دیگر کشورها ایفا نمایند.

همان گونه که شرکت پاکسان در دو سال گذشته موفق به عملیاتی نمودن «رونق تولید» و «جهش تولید» در استراتژی های کلان خود شد، از بدو ورود به سال ۱۴۰۰، از تمام تجربیات و ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد تا مسیر تولید را باز هم با موفقیت طی کرده، موانع موجود را به‌طور کامل از سر راه بردارد و باز هم همچون سال گذشته افتخار آفرینی کند.

پاکسان به تمامی هموطنان و مخاطبین محصولات خود، این قول را می‌دهد که بر سر پیمانی که با مردم دارد بماند و با‌کیفیت ترین و مرغوب‌ترین محصولات شوینده را در اختیار آن ها قرار داده و نیاز آن ها را در این خصوص مرتفع سازد.

اما تنها عزم و اراده برای تحقق این هدف کافی نیست و برنامه‌ریزی منسجم نیز لازم و حیاتی است. برای دستیابی به این مهم لازم است که همه ارگان ها و دستگاه ها با همدلی دلسوزانه در این راه همراه با یکدیگر گام بردارند تا اهداف کلان منطبق با شعار سال ۱۴۰۰ اجرایی و عملیاتی شده تا شاهد رفع موانع تولید و بهبود وضعیت اقتصادی کشور باشیم.


#

#
مدیر سایت
افزایش سرمایه شرکت پاکسان
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پاکسان شپاکسا اجرایی شد.
مشاهده
بنیادی نمودن تفکر، برنامه پاکسان در سال ۱۴۰۰
اولین جلسه شورای معاونین شرکت پاکسان در سال جدید برگزار شد.
مشاهده
پاكسان فروش چشمگيری را به ثبت رساند
فروش محصولات پاکسان در سه ماهه نخست سال مالی 1400 افزایش فروش نزدیک به 100% را تجربه کرد.
مشاهده
خیز پاکسان برای تحقق شعار سال
با نام گذاری سال 1400 به نام سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، جهت گیری برنامه های توسعه ای کشور در سال جدید مشخص شد.
مشاهده
مدیرعامل پاکسان عید نوروز ۱۴۰۰ را تبریک گفت
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی حلول سال جدید و عید نوروز باستانی را به همه فارسی زبانان، ایرانیان و پرسنل شریف پاکسان تبریک گفت.
مشاهده
پاکسان صاحب تلویزیون شهری شد
شركت پاكسان به منظور افزایش توان تبلیغاتی خود، با تغییر ساختار سر در این مجموعه، نسبت به نصب تلویزیون شهری اقدام كرد.
مشاهده