تقدير از برگزيدگان جشنواره فرهنگی ورزشی دهه فجر

1400/01/08
13

از برگزیدگان جشنواره فرهنگی ورزشی دهه فجر تقدیر شد

 

مراسم تجلیل از ورزشکاران و برترین های مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت پاکسان، جام سردار سلیمانی، برگزار شد.

مراسم تجلیل از ورزشکاران و برندگان مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت پاکسان، جام سردار سلیمانی، روز بیست و پنجم اسفند ماه سال 1399 با حضور مدیر عامل، معاونین، فرمانده پایگاه بسیج شهدای پاکسان و جمعی از مدیران این مجموعه با رعایت کامل مسائل بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حسن بقائی، مدیر عامل این مجموعه، در جمع ورزشکاران قهرمان و برترین های فرهنگی این جشنواره ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: در ماه پر برکتی هستیم و امیدوارم به برکت این ماه خداوند یاریگر ما و این مجموعه معظم باشد.

وی به مزین شدن این جشنواره به نام سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: واقعا شهادت این سردار رشید اسلام فقدانی فراموش نشدنی است که با همه تلخی ها، سبب رستاخیز بزرگ در بین مردم ایران شد و روح جدیدی را در کشور و مردم دمید.


پاکسان در سال 99 گلباران شد

مدیر عامل پاکسان به کسب تندیس های متعدد در سال جاری اشاره و با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در این مجموعه خاطر نشان کرد: اتفاقات خجسته ای که در پاکسان رخ داده نتیجه کار تک تک شماست و همه شما در این موفقیت ها سهیم هستید. یقین دارم دعای خیر شما باعث شده که به این موفقیت جمعی دست یابیم، بر همین اساس تاکید من همواره بر رفع دغدغه های پرسنل است.

بقائی سال 99 را سالی پربار برای شرکت پاکسان خواند و افزود: با زحمات شبانه روزی شما سال پرباری را پشت سر گذاشتیم و مدال ها به سمت مجموعه در این سال سرازیر بود. همچنین موفق شدیم در حوزه ورزش نیز عملکردی موفق داشته باشیم و جام قهرمانی لیگ کارگران استان تهران را نیز به پاکسان بیاورید.

وی ضمن اشاره بر لزوم برگزاری چنین مراسم هایی در پاکسان گفت: ای کاش درگیر شیوع بیماری کرونا در کشور نبودیم و می توانستیم هر ماه دور هم جمع شده و در خصوص اتفاقاتی که در مجموعه رخ می دهد، گفت و گو کنیم، برای بهتر انجام شدن امور تشریک مساعی کرده و با انرژی و هم افزائی بیشتری تلاش کنیم؛ اما انجام این کار در شرایطی که هم اکنون درگیر آن هستیم امکان پذیر نیست.

بقائی به طرح های رفاهی و برنامه های انجام شده در حوزه کارگری در پاکسان اشاره کرد و افزود: تمام دلخوشی من در این مجموعه این است که همکارانم خوشحال باشند و تغییری در سفره آنان ایجاد کنم و باری از دوش آن ها برداشته شود.

بقائی برای همه آرزوی سلامت، برکت، موفقیت و عاقبت به خیری در سال آینده نمود و گفت: امیدوارم سال خجسته ای را پیش رو داشته باشید و سال 1400 که قرن جدیدی نیز آغاز می شود، سال خوبی برای همه باشد. سردار سلیمانی را به عنوان یک الگو و سرمشق همواره در زندگی خود قرار دهیم و رشادت های ایشان را برای فرزندانمان بازگو کنیم.

در ادامه این مراسم به برندگان جشنواره های فرهنگی، مسابقه کتاب خوانی «از چیزی نمی ترسیدم» که زندگی نامه سردار قاسم سلیمانی به قلم خود ایشان بود، برگزیدگان همایش «مدیریت در هزاره سوم» و برندگان مسابقات و رقابت های ورزشی جام سردار سلیمانی جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

در ادامه با نظر حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، مقرر شد سالن ورزشی این مجموعه به نام سردار شهید قاسم سلیمانی مزین و نامگذاری شود.

 

مراسم تجلیل از ورزشکاران و برندگان مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی شرکت پاکسان

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده