جلسه پایان سال پایگاه بسیج شهدای پاکسان برگزار شد

1399/12/25
13

جلسه پایان سال پایگاه بسیج شهدای پاکسان برگزار شد

 

جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای شرکت پاکسان در روزهای پایان سال و با حضور روح الله گلشن امیر حسینی فرمانده و جمعی از اعضای شورای این پایگاه برگزار شد.

جلسه فرماندهی و شورای پایگاه شهدای شرکت پاکسان به منظور جمع بندی اقدامات سال جاری و برنامه ریزی برای سال آینده، جهت فعالیت هرچه بیشتر در حوزه های مختلف در محل پایگاه شرکت پاکسان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گلشن، فرمانده پایگاه بسیج شرکت پاکسان، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت تمامی اعضای شورای بسیج، از حمایت های حسن بقائی، مدیر عامل این شرکت، که در پیشبرد فعالیت های پایگاه همراهی و مساعدت ویژه ای داشتند، قدردانی به عمل آورد.

گلشن ضمن اشاره به شیوع کرونا در سال جاری و علی رغم وجود محدودیت ها، عملکرد پایگاه بسیج را طی این دوره مطلوب ارزیابی نمود.

برگزاری باشکوه مراسم گرامی داشت ایام الله دهه فجر، هفته مبارک بسیج، هفته دفاع مقدس و سایر مناسبات دینی و آئینی، نمونه ای از این دست فعالیت ها بود که فرمانده پایگاه بسیج شهدای شرکت پاکسان به آن اشاره نمود.

گلشن در ادامه به نقش بسیج در کارخانجات اشاره کرد و افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) به عنوان سال «جهش تولید» نام گذاری شده است، تمامی مجموعه های تولیدی سعی بر تحقق این شعار داشتند. در این راستا بسیج پاکسان با همراهی و مساعدت های مدیر عامل بسیجی و جهادی خود به حمایت از کارکنان به ویژه از بعد امیدآفرینی و نشاط بخشی به آن ها و رفع بسیاری از موانع تولید توانسته است به سهم خود در تحقق این شعار در تولید کشور تاثیرگذار باشد.

وی ابراز امیدواری کرد که سال آینده نیز اولویت پایگاه بسیج شهدای پاکسان در امتداد جهش تولید و خلق فرصت هایی در راستای افزایش تولید و فروش خواهد بود تا با استفاده از همه ظرفیت های موجود و توانمندی کارکنان، افتخارات جدیدی کسب شود.

در ادامه این جلسه، اعضای شورای پایگاه هر یک نسبت به ارائه گزارش و نقطه نظرات خود پرداختند و برای سال آینده و برنامه ریزی هرچه منسجم تر تصمیماتی را اتخاذ نمودند.

در پایان جلسه، از اعضای تیم فوتسال این پایگاه که عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سطح حوزه 507 امام صادق(ع) را به دست آورده بودند، تقدیر به عمل آمد.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده