برگزاری سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم

1399/11/19
13

باهدف ارتقاء دانش کارکنان؛

سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم در شرکت پاکسان برگزار شد

 

باتوجه به ضرورت آموزش های شغلی و آشنایی با جدیدترین متدهای مدیریتی در سازمان‌ها، شانزدهم بهمن سال جاری شرکت پاکسان سمینار آموزشی با عنوان «مدیریت در هزاره سوم» با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و رؤسای این مجموعه برگزار کرد.

در ابتدای این سمینار سید صدر الدین حسینی، رئیس هیئت مدیره پاکسان، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تقارن آن با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه مطهره (س) و همچنین دستیابی به موفقیت های بزرگ در این مجموعه، به اهمیت برگزاری چنین سمینارهایی اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین دوره های آموزشی نقش حیاتی در تعالی سازمانی ایفا می کند؛ چرا که می تواند دریچه های جدیدی از تفکر و هنر اندیشیدن را به روی ما باز نماید.

سید صدر الدین حسینی، رئیس هیئت مدیره پاکسان

 

وی ضمن قدردانی از دکتر بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، به جهت برگزاری این سمینار آموزشی افزود: انتخاب چنین موضوعی به منظور برگزاری سمینار، نشان از نگاه دقیق و برنامه ریزی در جهت پیشرفت سازمان دارد و امید است بیش از پیش شاهد برگزاری چنین سمینارهایی باشیم.

حسینی پاکسان را نامی خوش آوازه و قدیمی خواند و یادآور شد: این مجموعه مدیران و پرسنل خدوم و شایسته ای دارد که می توانند زمینه اعتلای آن را فراهم کرده و بیش از گذشته بر افتخارات آن بیفزایند.

 

شایسته سالاری مقدم بر هر امر دیگر

در بخش دیگر از این سمینار حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، نیز ضمن تبریک سالروز میلاد پر برکت راضیه مرضیه (س) و روز زن و مادر، ایام الله پر برکت دهه فجر را گرامی داشت.

حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان

 

مدیر عامل پاکسان در ادامه ضمن اشاره به فضای مناسب آموزشی در پاکسان گفت: توجه به آموزش و برنامه ریزی به منظور ارتقا و به روز رسانی دانش کارکنان، حلقه مفقوده در سازمان ها است و ما به این منظور برنامه های مدونی داریم که به لطف خدا گام به گام آن را اجرایی خواهیم نمود.

وی شایسته سالاری را بر هر امری مقدم دانست و افزود: افراد موثری در بدنه سازمان هستند که با توجه به شایستگی خود توان حضور در بخش های بالاتر سازمان را دارند و باید در این حلقه قرار بگیرند.

بقائی با تاکید بر ایجاد فضایی توام با همدلی و پایبندی به مسائل اخلاقی یادآور شد: ما در دانشگاه فرمول، فرضیه و موارد تئوریک را آموزش می بینیم اما در عرصه اخلاقیات این خودمان هستیم که باید بیاموزیم.

وی صداقت را در سازمان ها عنصری لازم و ضروری دانست و افزود: بهره وری استوار بر صداقت می تواند نقش مثبتی در پیشبرد امور ایفا کرده و در تسریع فرایندها موثر باشد.

بقائی بهبود عملکرد را در چابک سازی سازمان مفید دانست و جانشین پروری را به عنوان ثمره مثبت مدیریتی معرفی کرد و گفت: باید به امر جانشین پروری توجه ویژه نمود و آن را به عنوان پایه و سرمایه گذاری برای آینده شرکت پاکسان پذیرفت.

مدیرعامل شرکت پاکسان به حرکت رو به جلو در این مجموعه اشاره نمود و افزود: ما به دنبال پایه گذاری اقداماتی هستیم که به وسیله آن، پاکسان را به عنوان نگین خاص انگشتری در صنعت شوینده تبدیل کنیم چرا که این توانمندی در پرسنل این مجموعه وجود دارد و امکانات آن نیز فراهم است.

حسن بقائی در پایان سخنان خود، توجه به بهبود وضعیت معیشت کارکنان را توفیق خدا خواند و گفت: امیدوارم خداوند به همه این توفیق را عنایت کند که گره از گرفتاری های معیشتی مردم باز کنند.

در ادامه این سمینار اصغر شفیعی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی پاکسان گزارشی از اقدامات شاخص صورت گرفته در حوزه پرسنلی و رفاهی طی ۹ ماهه حضور بقائی در این مجموعه ارائه نمود.

 

مدیریت در هزاره سوم

در بخش دیگر سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم ویژه معاونین، مدیران و رؤسای شرکت پاکسان، دکتر سعید شهباز مرادی دکتری مدیریت با گرایش منابع انسانی دانشگاه تهران و از اساتید به نام و برجسته این حوزه، به تشریح مبانی و موضوعات موثر بر سطوح مختلف مدیریت پرداخت و ضمن تبیین جایگاه کشورها در هزاره دوم و علل از هم پاشیدگی کشورها در آن دوره، به اتخاذ رویکردها و فاکتورهای مدیریت در هزاره سوم پرداخت.

تسلط کامل مدرس به محتوا و پیوست مطالب، مباحث ارائه شده، انتقال مفاهیم و معانی و درگیر کردن مخاطبین در مطالب ارائه شده، از نقاط قوت این سمینار بود. مدعوین و میهمانان، این سمینار و محتوای آموزشی را بسیار مفید ارزیابی کردند و آن را قابل اجرا در سازمان دانستند و خواهان برگزاری مستمر چنین دوره های آموزشی شدند.

این مراسم به همت واحد روابط عمومی و منابع انسانی شرکت پاکسان در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده