مدیریت انقلابی و جهادی بقائی در پاكسان نتیجه داد

1399/12/23
13

نگاهی به مجمع عمومی پاكسان؛

مدیریت انقلابی و جهادی بقائی در پاكسان نتیجه داد

 

پاکسان سال مالی منتهی به 30 آذر 1399 را با عملکردی متفاوت از پیش بینی اولیه و در شرایطی به پایان برد که کشور با شرایط اقتصادی متورم و پر فراز و نشیبی نسبت به سال های قبل رو به رو بود.

به گزارش پاکسان نیوز به نقل از بورس 24، فشار تحریم ها برای واردات کالا، مواد اولیه و تامین ارز مورد نیاز صنایع از یک سو، شرایط خاص معیشتی مردم از سوی دیگر و همچنین آسیب های شیوع بیماری کرونا تمام صنایع را تحت تاثیر خود قرار داده بود.

اما تیم مدیریتی پاکسان با راهبری حسن بقائی، با عملکردی درخشان نشان داد که اجرای هر ناممکنی با راهکار علمی و عمل جهادی امکان پذیر بوده و سره از ناسره در محدودیت ها مشخص می شود.

حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در حوزه عملکرد مالی این شرکت با کارنامه ای که از اقدامات صورت گرفته در این شرکت به سهامداران ارائه کرد، نشان داد که می توان با مدیریت انقلابی و جهادی در شرایط سخت اقتصادی هم چرخ صنعت را با قدرت به حرکت درآورد و برندهای با سابقه و خوشنام کشور را که برای اعتلای آن ها زحمات زیادی کشیده شده است، حتی در شرایط نابسامان اقتصاد کلان کشور هم پرفروغ نگه داشت.

بقائی در سال مالی 2020 نشان داد که حتی با وجود محدودیت های عدیده در حوزه تامین مواد اولیه، ملاحظاتی مانند قیمت گذاری دستوری محصولات و... می توان تهدید ها را به فرصت تبدیل کرد و با امکانات موجود اعم از برندهای با سابقه و سرمایه های انسانی توانمند با اقدامات جهادی در عرصه شکوفایی اقتصادی گام های اثر گذاری برداشت تا نتیجه آن کام همه را شیرین کند.

پس از سال ها فعالیت این مجموعه، مدیر عامل شرکت پاکسان برای اولین بار توانست با استفاده از زیر ساخت های موجود، انبار اختصاصی گمرک را در مجموعه راه اندازی کند تا مشکلات مربوط به دموراژ، انبارداری و ترخیص کالاهای مورد نیاز پاكسان به حداقل رسیده و این مجموعه دغدغه های موجود در این حوزه را نداشته باشد.

وی با کمک دانش، توان فنی و مهندسی موجود در کارخانه، یکی از وابستگی های پاکسان به تجهیزات فنی را کاهش داد و برای اولین بار در پاکسان دستگاه کاتر صابون بومی سازی شده را در خطوط تولید مستقر کرد تا این شركت در این حوزه بی نیاز از واردات باشد و با صرفه جویی هایی که از این محل ایجاد می شود توسعه سایر خطوط را تسهیل کند.

بقائی در ادامه اولین ها در پاکسان، یکی از دغدعه های دیرینه شرکت را نیز با استفاده از امکانات به خاطره تبدیل کرد و توسعه بر بستر دارایی های موجود با راه اندازی طرح پایلوت سولفوناسیون در پاکسان جامه عمل به تن کرد، با این اقدام دیگر نیازی به توقف خطوط تولید در بسیاری از موارد وجود ندارد.

آغاز فاز مطالعاتی راه اندازی پاكسان صنعتی نیز از جمله طرح هایی است كه به ثمر نشستن آن موجب تحولی عظیم در حوزه تولید مواد اولیه مورد نیاز شركت های تولیدكننده مواد شوینده و بهداشتی خواهد بود.

همچنین مدل کسب و کار پاکسان با توجه به نوع قیمت گذاری محصولات و کمبودها برای تامین مواد اولیه و ناپایداری و رشد سرسام آور قیمت ها در سال مالی گذشته توانست تا شرکت را از خطر ورود به حاشیه زیان در برخی محصولات حفظ کند.

این اقدام نه تنها خللی در تامین مواد شوینده برای آحاد مردم جامعه در دوران کرونا به وجود نیاورد، بلکه نشان داد که می توان حتی در محدودیت ها نیز فراتر از پیش بینی حرکت کرد و یک نام و نماد ملی را با صلابت در فضای مه آلود تحریم از خطرات حفظ کرد.

 

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده