بازدید از پاکسان

مدیرعامل گروه توسعه ملی در بازدید از شرکت پاکسان: بهبود عملکرد در تولید، خرید ارزان قیمت مواد اولیه و ترکیب روش‌های فروش، سه رکن اصلی رفع مشکلات در تولید است/ سبد محصولات تولیدی باید با فعال‌تر شدن واحدهای تحقیق و توسعه متنوع شود

1402/02/18
حسین مدرس خیابانی بهبود عملکرد در تولید، خرید ارزان قیمت مواد اولیه و ترکیب روش‌های فروش، سه رکن اصلی رفع مشکلات و موانع در واحدهای تولیدی گروه توسعه ملی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی پس از بازدید از بخش‌های مختلف خطوط تولید شرکت پاکسان در جمع مدیران و اعضای هیأت مدیره این شرکت تولید را نشانه اقتدار، نشاط، غرور ملی و اعتماد به نفس کشور دانست و افزود: بازدید و مشاهده دستاوردهای بدست آمده توسط مدیران، مهندسین اجرایی و کارگران مجموعه‌ها بارقه های امید را در دل زنده نگه می‌دارد و توقع می‌رود از ظرفیت‌های خالی استفاده شود و و تولید به ظرفیت اسمی خود در این شرکت برسد.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف حضور در این مجموعه حمایت از مدیریت ارشد آن است گفت: پاکسان با تمرکز بر بهبود عملیات، بهره‌وری و کاهش هزینه های تمام شده، خرید اقلام مصرفی از منابع اصلی و دسته اول و خرید ارزان قیمت و ترکیب فروش با تکیه بر فروش کالاهای با حاشیه سود بیشتر و ورود به صادرات می تواند آینده روشنی را پیش رو داشته باشد.

مدرس خیابانی در ادامه ضمن اشاره به لزوم حمایت اعضای هیأت مدیره از مدیریت پاکسان، تأمین مالی و ایجاد خط اعتباری از سوی بانک ملی را جزو اولویت‌های حمایت از پاکسان دانست و افزود: تامین مالی و تمرکز بر صادرات باید از اولویت های این شرکت باشد.

وی استفاده از ظرفیت های بیرون سازمانی در ارائه ایده‌ها و نقطه نظرات فنی همچون صاحب‌نظران و کارشناسان، دانشگاهیان، جوانان نخبه و مجموعه‌های نوآور و دانش بنیان را در کنار استفاده از تجربیات مدیران و کارشناسان پیشکسوت شرکت بعنوان یک فرصت برشمرد و افزود: رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر استفاده از ظرفیت جوانان و شرکت‌های دانش بنیان تاکید کردند و ما وظیفه داریم به منویات ایشان عمل کنیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی متنوع شدن محصولات یکی از مهم‌ترین وظایف بخش‌های تحقیق و توسعه دانست و گفت: در دنیای کنونی باید فضای فروش را از طریق ذائقه سنجی مشتریان و تغییر مشخصات فنی تولید مهندسی کرد و پاکسان باید از روش‌های مختلف برای فروش محصولات خود استفاده کند.

حذف دلالی در صادرات محصولات، همکاری با تیم حرفه‌ای، شناسایی منابع اصلی و مصرف کننده نهایی از جمله مواردی بود که مدیرعامل گروه توسعه ملی از آن بعنوان اولویت‌های صادراتی شرکت نام برد و افزود: رشد تولید علاوه بر آثار مثبت در اقتصاد کشور، موهبتی است که منافع سهامدران را نیز تامین خواهد کرد.

مدیرعامل گروه توسعه ملی در ادامه بخش خدمات فنی در کارخانجات قدیمی و دارای سابقه را قلب تپنده‌ی آن دانست و خواستار حمایت مدیران پاکسان از بخش خدمات فنی و تعمیرات این شرکت شد و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک با تلاش و خرد جمعی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها شاهد سودآوری این شرکت باشیم.

بهروز مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز در ادامه با تشریح سیاست ها و راهبردهای این شرکت در هدایت پاکسان به سمت چشم اندازهای تدوین شده گفت: با بروزرسانی ظرفیت موجود و همچنین ایجاد ظرفیت های جدید در شرکت پاکسان درحال پی ریزی و اجرای استراتژی هایی هستیم که بواسطه آن نفوذ و توسعه برندهای صادراتی این شرکت در بازارهای جهانی را بیش از گذشته شاهد باشیم.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در ادامه بر ضرورت استفاده از ظرفیت های بالقوه مجموعه برای افزایش توان تولید محصولات صنعتی تاکید نمود و افزود: راهبردهای عملیاتی دراین بخش یکی از راهکارهای ایجاد درآمدهای پایدار با حاشیه سود مناسب است که در دستور کار قرار دارد.

فرهاد تقوامنش عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر  نیز با اشاره بر لزوم بازنگری در شیوه های عرضه و توزیع محصولات گفت: بهره گیری از روش های نوین بازاریابی و فروش همچنین تحول در سیستم پخش و توزیع محصول در سراسر کشور جزو برنامه های اصلی این گروه بویژه در بخش مواد شوینده و بهداشتی است که با جدیت تمام پیگیری و اجرا خواهد شد.

سیدصدرالدین حسینی رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان ضمن خیرمقدم به میهمانان، حضور دکتر مدرس خیابانی و دکتر مرادی را در این مجموعه مایه خیر و برکت خواند و خلاصه ای از اهداف هیئت مدیره را ارائه نمود.

رئیس هیئت مدیره پاکسان مشتریان وفادار را بزرگترین فرصت این شرکت برشمرد و افزود: عزم جزم هیئت مدیره در جهت تعالی و ارتقای مجموعه است و تمام توان خود را برای این منظور بکار گرفته ایم و تا حل کامل مسائل شرکت این رویه را ادامه خواهیم داد.

شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاکسان نیز ضمن ارائه گزارشی جامع از فعالیت شرکت طی 4 ماه گذشته از سال مالی جاری اقدامات موثر و راهبردی صورت گرفته به منظور بهبود شرایط شرکت را برای حاضرین در جلسه تشریح نمود.

وي با اشاره به اهميت فعال نمودن تمامی ظرفيت های توليدی بويژه در حوزه محصولات صنعتی اين اقدام را در راستای كاهش هزينه ها و افزايش سودآوری مجموعه خواند و افزود: راه اندازی پلنت اسيدچرب پس از ماه ها توقف يكي از اقداماتی بود كه در همين راستا صورت پذیرفت.

مديرعامل پاكسان نفوذ و توسعه در بازارهای صادراتی را يكي ديگر از راهبردهای كلان مجموعه معرفی نمود و گفت: با ايجاد بستری مناسب در حوزه تحقيق و توسعه و خلق محصولات دانش بنيان و به‌روز تلاش خواهيم كرد تا ضمن حفظ سهم بازار كنونی نسبت به ورود در بازارهای جديد نيز اقدام نماييم.

 

 

 

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده