مدير عامل: سال 1403 در تاريخ پاكسان ماندگار خواهد شد

مدير عامل: سال 1403 در تاريخ پاكسان ماندگار خواهد شد

1403/01/18

شهريار محمدی راد سال 1403 را نقطه عطفی در تاريخ شركت پاكسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای اين مجموعه در اين سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، در آغازين روزهای سال جديد و در اولين جلسه شورای مديران اين مجموعه كه با حضور مدير عامل، معاونين و مديران شركت پاكسان برگزار شد، شهريار محمدی راد ضمن تبريك سال نو و برشمردن دستاوردهای كم نظير مجموعه در سال گذشته با اشاره به نامگذاری سال جديد به عنوان “جهش توليد با مشاركت مردم” از سوی رهبر معظم انقلاب بر اهميت فعاليت اقتصادی و توليد تأكيد نمود و از تمامی همكاران خواست تا با صرف “ما مي‌توانيم” حداکثر تلاش خود را در اين خصوص بكار گيرند و به سهم خود در تحقق شعار سال بكوشند.

مدير عامل پاكسان با اشاره به راه‌اندازی پروژه سولفوناسيون در اين شركت اين پروژه را اقدامی ماندگار خواند و آن را نقطه عطفی در تاريخ شركت پاكسان معرفی نمود كه بدون شك اجرايی نمودن آن گام بلندی در صنعت شوينده كشور خواهد بود.

اين پروژه با بهره‌گيری از تكنولوژی بالسترا ايتاليا با قابليت توليد اسيد سولفونيك و تگزاپون N70  است كه به عنوان مواد اوليه اصلی تمامي صنايع توليد كننده محصولات شوينده و بهداشتی شناخته می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت پاكسان، در آغازين روزهاي سال جديد و در اولين جلسه شوراي مديران اين مجموعه كه با حضور مدير عامل، معاونين و مديران شركت پاكسان برگزار شد، شهريار محمدي راد ضمن تبريك سال نو و برشمردن دستاوردهاي كم نظير مجموعه در سال گذشته با اشاره به نامگذاري سال جديد به عنوان "جهش توليد با مشاركت مردم" از سوي رهبر معظم انقلاب بر اهميت فعاليت اقتصادي و توليد تأكيد نمود و از تمامي همكاران خواست تا با صرف "ما مي‌توانيم" تمام تلاش خود را در اين خصوص بكار گيرند و به سهم خود در تحقق شعار سال بكوشند.
مدير عامل پاكسان با اشاره به راه‌اندازي پروژه سولفوناسيون در اين شركت اين پروژه را اقدامي ماندگار خواند و آن را نقطه عطفي در تاريخ شركت پاكسان معرفي نمود كه بدون شك اجرايي نمودن آن گام بلندي در صنعت شوينده كشور خواهد بود.
اين پروژه با بهره‌گيري از تكنولوژي بالسترا ايتاليا با قابليت توليد اسيد سولفونيك و تگزاپون N70  است كه به عنوان مواد اوليه اصلي تمامي صنايع توليد كننده محصولات شوينده و بهداشتي شناخته مي‌شود.
برگزاري دو مجمع در سال 1402 و معافيت مالياتي 410 ميليارد ريالي
بيژن قنبري معاون مالي، اقتصادي و منابع انساني و عضو موظف هيئت مديره و پاكسان نيز با تبريك سال جديد به همكاران از تلاش تمامي كاركنان شركت در سال گذشته تقدير نمود و از روند مثبت شركت در سودآوري طي سه ماه اول سال مالي جاري خبر داد و بر تداوم اين روند تا پايان سال اظهار اميدواري نمود.
قنبري با اشاره به برگزاري دو مجمع موفق در سال 1402 افزود: نتيجه فعاليت منسجم بخش هاي مختلف مجموعه طي سال اخير موجب برگزاري منظم مجامع شركت گرديد كه در پي آن و در واپسين روزهاي سال گذشته توانستيم با طي نمودن فرايندهاي قانوني از معافيت هاي مالياتي مربوط به اين موضوع برخوردار شده و رقمي در حدود 410 ميليارد ريال معافيت مالياتي شامل حال شركت شد كه قطعا نتايج آن را مي توان در بهبود وضعيت فعاليت شركت و سودآوري مجموعه در سال جاري مشاهده نمود.
در پايان اين جلسه مديرعامل و جمعي از مديران با حضور در واحدهاي مختلف توليدي و ستادي از نزديك با همكاران ديدار نموده و سال جديد را تبريك گفتند.

برگزاری دو مجمع در سال 1402 و معافيت مالياتی 410 ميليارد ريالی

بيژن قنبری معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی و عضو موظف هيئت مديره و پاكسان نيز با تبريك سال جديد به همكاران از تلاش تمامی كاركنان شركت در سال گذشته تقدير نمود و از روند مثبت شركت در سودآوری طی سه ماه اول سال مالی جاری خبر داد و بر تداوم اين روند تا پايان سال اظهار اميدواری نمود.

قنبری با اشاره به برگزاری دو مجمع موفق در سال 1402 افزود: نتيجه فعاليت منسجم بخش های مختلف مجموعه طی سال اخير موجب برگزاری منظم مجامع شركت گرديد كه در پی آن و در واپسين روزهای سال گذشته توانستيم با طي نمودن فرايندهای قانونی از معافيت هاي مالياتی مربوط به اين موضوع برخوردار شده و رقمی در حدود 410 ميليارد ريال معافيت مالياتی شامل حال شركت شد كه قطعا نتايج آن را می توان در بهبود وضعيت فعاليت شركت و سودآوری مجموعه در سال جاری مشاهده نمود.

در پايان اين جلسه مديرعامل و جمعی از مديران با حضور در واحدهای مختلف توليدی و ستادی از نزديك با همكاران ديدار نموده و سال جديد را تبريك گفتند.

 

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده