برگزاری سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم شرکت پاکسان

برگزاری سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم

1399/11/19

باهدف ارتقاء دانش کارکنان؛

سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم در شرکت پاکسان برگزار شد

باتوجه به ضرورت آموزش های شغلی و آشنایی با جدیدترین متدهای مدیریتی در سازمان‌ها، شانزدهم بهمن سال جاری شرکت پاکسان سمینار آموزشی با عنوان «مدیریت در هزاره سوم» با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و رؤسای این مجموعه برگزار کرد.

در ابتدای این سمینار سید صدر الدین حسینی، رئیس هیئت مدیره پاکسان، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تقارن آن با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه مطهره (س) و همچنین دستیابی به موفقیت های بزرگ در این مجموعه، به اهمیت برگزاری چنین سمینارهایی اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین دوره های آموزشی نقش حیاتی در تعالی سازمانی ایفا می کند؛ چرا که می تواند دریچه های جدیدی از تفکر و هنر اندیشیدن را به روی ما باز نماید.

سید صدر الدین حسینی، رئیس هیئت مدیره پاکسان در همایش مدیریت در هزاره سوم

وی ضمن قدردانی از دکتر بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، به جهت برگزاری این سمینار آموزشی افزود: انتخاب چنین موضوعی به منظور برگزاری سمینار، نشان از نگاه دقیق و برنامه ریزی در جهت پیشرفت سازمان دارد و امید است بیش از پیش شاهد برگزاری چنین سمینارهایی باشیم.

حسینی پاکسان را نامی خوش آوازه و قدیمی خواند و یادآور شد: این مجموعه مدیران و پرسنل خدوم و شایسته ای دارد که می توانند زمینه اعتلای آن را فراهم کرده و بیش از گذشته بر افتخارات آن بیفزایند.

شایسته سالاری مقدم بر هر امر دیگر

در بخش دیگر از این سمینار حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، نیز ضمن تبریک سالروز میلاد پر برکت راضیه مرضیه (س) و روز زن و مادر، ایام الله پر برکت دهه فجر را گرامی داشت.

مدیر عامل پاکسان در سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم

مدیر عامل پاکسان در ادامه ضمن اشاره به فضای مناسب آموزشی در پاکسان گفت: توجه به آموزش و برنامه ریزی به منظور ارتقا و به روز رسانی دانش کارکنان، حلقه مفقوده در سازمان ها است و ما به این منظور برنامه های مدونی داریم که به لطف خدا گام به گام آن را اجرایی خواهیم نمود.

وی شایسته سالاری را بر هر امری مقدم دانست و افزود: افراد موثری در بدنه سازمان هستند که با توجه به شایستگی خود توان حضور در بخش های بالاتر سازمان را دارند و باید در این حلقه قرار بگیرند.

بقائی با تاکید بر ایجاد فضایی توام با همدلی و پایبندی به مسائل اخلاقی یادآور شد: ما در دانشگاه فرمول، فرضیه و موارد تئوریک را آموزش می بینیم اما در عرصه اخلاقیات این خودمان هستیم که باید بیاموزیم.

وی صداقت را در سازمان ها عنصری لازم و ضروری دانست و افزود: بهره وری استوار بر صداقت می تواند نقش مثبتی در پیشبرد امور ایفا کرده و در تسریع فرایندها موثر باشد.

بقائی بهبود عملکرد را در چابک سازی سازمان مفید دانست و جانشین پروری را به عنوان ثمره مثبت مدیریتی معرفی کرد و گفت: باید به امر جانشین پروری توجه ویژه نمود و آن را به عنوان پایه و سرمایه گذاری برای آینده شرکت پاکسان پذیرفت.

مدیرعامل شرکت پاکسان به حرکت رو به جلو در این مجموعه اشاره نمود و افزود: ما به دنبال پایه گذاری اقداماتی هستیم که به وسیله آن، پاکسان را به عنوان نگین خاص انگشتری در صنعت شوینده تبدیل کنیم چرا که این توانمندی در پرسنل این مجموعه وجود دارد و امکانات آن نیز فراهم است.

حسن بقائی در پایان سخنان خود، توجه به بهبود وضعیت معیشت کارکنان را توفیق خدا خواند و گفت: امیدوارم خداوند به همه این توفیق را عنایت کند که گره از گرفتاری های معیشتی مردم باز کنند.

در ادامه این سمینار اصغر شفیعی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی پاکسان گزارشی از اقدامات شاخص صورت گرفته در حوزه پرسنلی و رفاهی طی ۹ ماهه حضور بقائی در این مجموعه ارائه نمود.

مدیریت در هزاره سوم

در بخش دیگر سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم ویژه معاونین، مدیران و رؤسای شرکت پاکسان، دکتر سعید شهباز مرادی دکتری مدیریت با گرایش منابع انسانی دانشگاه تهران و از اساتید به نام و برجسته این حوزه، به تشریح مبانی و موضوعات موثر بر سطوح مختلف مدیریت پرداخت و ضمن تبیین جایگاه کشورها در هزاره دوم و علل از هم پاشیدگی کشورها در آن دوره، به اتخاذ رویکردها و فاکتورهای مدیریت در هزاره سوم پرداخت.

تسلط کامل مدرس به محتوا و پیوست مطالب، مباحث ارائه شده، انتقال مفاهیم و معانی و درگیر کردن مخاطبین در مطالب ارائه شده، از نقاط قوت این سمینار بود. مدعوین و میهمانان، این سمینار و محتوای آموزشی را بسیار مفید ارزیابی کردند و آن را قابل اجرا در سازمان دانستند و خواهان برگزاری مستمر چنین دوره های آموزشی شدند.

این مراسم به همت واحد روابط عمومی و منابع انسانی شرکت پاکسان در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده