برگزاری سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم شرکت پاکسان

برگزاری سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم

1399/11/19

باهدف ارتقاء دانش کارکنان؛

سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم در شرکت پاکسان برگزار شد

باتوجه به ضرورت آموزش های شغلی و آشنایی با جدیدترین متدهای مدیریتی در سازمان‌ها، شانزدهم بهمن سال جاری شرکت پاکسان سمینار آموزشی با عنوان «مدیریت در هزاره سوم» با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و رؤسای این مجموعه برگزار کرد.

در ابتدای این سمینار سید صدر الدین حسینی، رئیس هیئت مدیره پاکسان، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تقارن آن با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه مطهره (س) و همچنین دستیابی به موفقیت های بزرگ در این مجموعه، به اهمیت برگزاری چنین سمینارهایی اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین دوره های آموزشی نقش حیاتی در تعالی سازمانی ایفا می کند؛ چرا که می تواند دریچه های جدیدی از تفکر و هنر اندیشیدن را به روی ما باز نماید.

سید صدر الدین حسینی، رئیس هیئت مدیره پاکسان در همایش مدیریت در هزاره سوم

وی ضمن قدردانی از دکتر بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، به جهت برگزاری این سمینار آموزشی افزود: انتخاب چنین موضوعی به منظور برگزاری سمینار، نشان از نگاه دقیق و برنامه ریزی در جهت پیشرفت سازمان دارد و امید است بیش از پیش شاهد برگزاری چنین سمینارهایی باشیم.

حسینی پاکسان را نامی خوش آوازه و قدیمی خواند و یادآور شد: این مجموعه مدیران و پرسنل خدوم و شایسته ای دارد که می توانند زمینه اعتلای آن را فراهم کرده و بیش از گذشته بر افتخارات آن بیفزایند.

شایسته سالاری مقدم بر هر امر دیگر

در بخش دیگر از این سمینار حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، نیز ضمن تبریک سالروز میلاد پر برکت راضیه مرضیه (س) و روز زن و مادر، ایام الله پر برکت دهه فجر را گرامی داشت.

مدیر عامل پاکسان در سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم

مدیر عامل پاکسان در ادامه ضمن اشاره به فضای مناسب آموزشی در پاکسان گفت: توجه به آموزش و برنامه ریزی به منظور ارتقا و به روز رسانی دانش کارکنان، حلقه مفقوده در سازمان ها است و ما به این منظور برنامه های مدونی داریم که به لطف خدا گام به گام آن را اجرایی خواهیم نمود.

وی شایسته سالاری را بر هر امری مقدم دانست و افزود: افراد موثری در بدنه سازمان هستند که با توجه به شایستگی خود توان حضور در بخش های بالاتر سازمان را دارند و باید در این حلقه قرار بگیرند.

بقائی با تاکید بر ایجاد فضایی توام با همدلی و پایبندی به مسائل اخلاقی یادآور شد: ما در دانشگاه فرمول، فرضیه و موارد تئوریک را آموزش می بینیم اما در عرصه اخلاقیات این خودمان هستیم که باید بیاموزیم.

وی صداقت را در سازمان ها عنصری لازم و ضروری دانست و افزود: بهره وری استوار بر صداقت می تواند نقش مثبتی در پیشبرد امور ایفا کرده و در تسریع فرایندها موثر باشد.

بقائی بهبود عملکرد را در چابک سازی سازمان مفید دانست و جانشین پروری را به عنوان ثمره مثبت مدیریتی معرفی کرد و گفت: باید به امر جانشین پروری توجه ویژه نمود و آن را به عنوان پایه و سرمایه گذاری برای آینده شرکت پاکسان پذیرفت.

مدیرعامل شرکت پاکسان به حرکت رو به جلو در این مجموعه اشاره نمود و افزود: ما به دنبال پایه گذاری اقداماتی هستیم که به وسیله آن، پاکسان را به عنوان نگین خاص انگشتری در صنعت شوینده تبدیل کنیم چرا که این توانمندی در پرسنل این مجموعه وجود دارد و امکانات آن نیز فراهم است.

حسن بقائی در پایان سخنان خود، توجه به بهبود وضعیت معیشت کارکنان را توفیق خدا خواند و گفت: امیدوارم خداوند به همه این توفیق را عنایت کند که گره از گرفتاری های معیشتی مردم باز کنند.

در ادامه این سمینار اصغر شفیعی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی پاکسان گزارشی از اقدامات شاخص صورت گرفته در حوزه پرسنلی و رفاهی طی ۹ ماهه حضور بقائی در این مجموعه ارائه نمود.

مدیریت در هزاره سوم

در بخش دیگر سمینار آموزشی مدیریت در هزاره سوم ویژه معاونین، مدیران و رؤسای شرکت پاکسان، دکتر سعید شهباز مرادی دکتری مدیریت با گرایش منابع انسانی دانشگاه تهران و از اساتید به نام و برجسته این حوزه، به تشریح مبانی و موضوعات موثر بر سطوح مختلف مدیریت پرداخت و ضمن تبیین جایگاه کشورها در هزاره دوم و علل از هم پاشیدگی کشورها در آن دوره، به اتخاذ رویکردها و فاکتورهای مدیریت در هزاره سوم پرداخت.

تسلط کامل مدرس به محتوا و پیوست مطالب، مباحث ارائه شده، انتقال مفاهیم و معانی و درگیر کردن مخاطبین در مطالب ارائه شده، از نقاط قوت این سمینار بود. مدعوین و میهمانان، این سمینار و محتوای آموزشی را بسیار مفید ارزیابی کردند و آن را قابل اجرا در سازمان دانستند و خواهان برگزاری مستمر چنین دوره های آموزشی شدند.

این مراسم به همت واحد روابط عمومی و منابع انسانی شرکت پاکسان در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده