خیز پاکسان برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

خیز پاکسان برای تحقق شعار سال

1400/01/08

خیز پاکسان برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

با نام گذاری سال 1400 به نام سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، جهت گیری برنامه های توسعه ای کشور در سال جدید مشخص شد.

این امر باعث شده است تا ایران اسلامی گام های اساسی و استوار دیگری در راستای توجه و حمایت از تولید و توان داخلی به منظور شکوفایی صنعت و به دنبال آن اقتصاد بردارد و رضایتمندی مردم، اقتدار کشور را نیز بیش از گذشته به منصه ظهور برساند.

شرکت پاکسان با مدیریت حسن بقائی به عنوان یکی از مدیران موفق، کارآمد و توانمند کشور، به تدبیر و دستور رهبر معظم لبیک گفته و در نخستین روزهای آغاز سال جدید و در ایامی که اغلب مجموعه ها در تعطیلات نوروزی به سر می برند، در تلاش است که با انگیزه و همت مضاعف، همراه با عزم و اراده جدی در مسیر تبیین شده از سوی رهبری، گام های اولیه را استوار و با جدیت هرچه تمامتر برداشته و راه های دسترسی به موفقیت را کوتاه تر کند.

پس از اعلام شعار سال 1400 از جانب رهبر معظم انقلاب، مدیر عامل شرکت پاکسان ستاد اجرایی شعار سال را در این مجموعه تشکیل داد تا با برنامه ریزی های دقیق، تمهیدات لازم در راستای عملیاتی سازی این شعار در مجموعه صورت گرفته و هرچه سریع تر و در کمترین زمان ممکن به مرحله اجرا درآید.

برای تولید به رفع موانع و همچنین پشتیبانی هایی نیاز است که قبل از هر چیز بستر آن فراهم شده و در کنار آن مقدمات کار بیش از پیش در دسترس قرار بگیرد.

فعالیت پاکسان در ایام تعطیلات عید نوروز

پاکسان تعطیل نبود

در ایام تعطیلات نوروز، پاکسان با برنامه ریزی در جهت تحقق شعار سال، گام اول خود را برداشت و با حضور گسترده کارکنان فنی و مهندسی، خدماتی و اجرایی، پروژه های متعدد و ارزشمند تعریف شده در بخش های مختلف این مجموعه را با هدف تعمیر، تعویض، بازسازی،‌ به روزرسانی و احداث به منظور رفع موانع تولید و افزایش راندمان، ارتقای کیفی و کمی محصولات و همچنین رضایتمندی کارکنان به فاز عملیاتی شدن و اجرا رساند.

بی شک شرکت پاکسان به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شوینده و بهداشتی کشور، حفظ و صیانت از مجموعه را یکی از اصلی ترین برنامه های مدیریتی حسن بقائی، مدیر عامل این شرکت، می داند.

در سال گذشته نیز در جهت تحقق شعار جهش تولید، اقدامات ارزشمندی توسط حسن بقائی صورت گرفت. این شرکت سال مالی موفقی را پشت سر گذاشت و توانست افتخارات متعدد و تندیس های زرینی را در حوزه های مختلف کسب نماید.

علی رنجبر، معاون فنی و تولید پاکسان، ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز گفت: همه ساله در فرصت های مقتضی پیش آمده در این مجموعه، بازنگری هایی در خطوط تولید و سایر بخش ها صورت می گیرد. در تعطیلات سال جاری با تاکید ویژه مدیر عامل مجموعه و برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده، این بازنگری فراتر از یک بازبینی و رفع عیوب است و تمامی اقدامات در حقیقت به منزله نوعی بازبینی بنیادی و اساسی است؛ به طوری که تعریف پروژه های متعدد فنی، عمرانی و رفاهی در دستور کار قرار گرفت و برای اجرایی سازی این برنامه ها اقدامات اساسی صورت گرفته است.

وی در ادامه به برخی از اقدامات بی سابقه و موثری که در ایام تعطیلات نوروزی به همت و تلاش کارکنان این مجموعه در حال انجام است، اشاره کرد و به تشریح آن پرداخت:

تعویض 4 عدد از مخازن ذخیره اسید کلریدریک واحد تولید گلیسیرین به ظرفیت 40 تن

تعویض کندانسور سیکل خلاء تبخیرکننده واحد تولید گلیسیرین

اورهال سینی های ستون تقطیر واحد تولید اسید چرب

کف سازی و بتن ریزی بخش های مختلف شرکت

تخریب و نوسازی ساختمان بهداری به منظور احداث درمانگاه تخصصی پزشکی ویژه کارکنان

ترمیم آسفالت خیابان شرقی پاکسان

دیوارکشی انبار مواد اولیه

تعویض و بهسازی کف سالن بسته بندی پودر

تعویض کوئل های بدنه و کف مخزن شماره 16 واحد پخت صابون

ایمن سازی و نصب راه بند درب اصلی شرکت

بازسازی رختکن کارکنان واحد تولید صابون

تغییر مسیر یوتیلیتی ها و جمع آوری پلتفرم مذکور به منظور تخلیه بهینه کانتینرهای مواد اولیه

اتوماسیون سازی افزودن سولفات منیزیم و سیلیکات سدیم در خط 4 واحد تولید صابون

این موارد تنها گوشه‌ای از اقدامات پاکسان در اولین روزهای سال ۱۴۰۰ است که در راستای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» صورت گرفته است.

بی شک با عزم و اراده ای که در مدیرعامل، مدیران و پرسنل این مجموعه وجود دارد، پاکسان قادر خواهد بود بیش از پیش بدرخشد و در مسیر توسعه و افزایش منابع و درآمد قرار بگیرد.

تغییرات پاکسان در عید نوروز

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده