راه-اندازی-سیستم-کاتر-خط-تولید-صابون-رختشویی-پاکسان

خودباوری، رمز پیشرفت و استقلال پاکسان در تحقق جهش تولید

1399/08/12

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، سیستم کاتر خط تولید صابون رختشویی پاکسان راه اندازی شد. این کار به دست کارشناسان جوان پاکسان، با توليد فکر و ايده در نظام پيشنهادات صورت گرفت و به اقدام و عمل تبديل شد.

سیستم نظام پیشنهادات شرکت پاکسان، شکوفایی ایده ها و اجرایی شدن طرح ها را به دنبال داشته است؛ به نحوی که بسیاری از اقدامات صورت گرفته در این مجموعه، از دل همین سامانه بیرون آمده است. متخصصین و نیروهای توانمند پاکسان، مسیر ایده و پیشنهاد را به شکل کار اجرایی عملیاتی طی کرده و این ایده ها را به صورت عملی پیاده سازی نموده اند.

با توجه به پیشنهادات ارائه شده در راستای تصحیح و بهبود فرایند تولید، کارشناسان جوان و توانمند شرکت پاکسان دستگاه‌های موجود را بهینه سازی نموده اند. همچنین با بالا بردن دانش فنی خود در تلاشند تا با اتکا به دانش بومی در جهت بهبود فرایند تولید، کاهش ضایعات، مدیریت زمان و انرژی گام بر دارند.

بهینه سازی و راه اندازی مجدد برخی از دستگاه های قدیمی به کار رفته در خطوط تولید شرکت پاکسان از جمله اقدامات اخیر این مجموعه هستند. بهبود فرایند تولید و جلوگیری از خروج ارز از کشور در کنار خود باوری و استفاده از دانش بومی توسط متخصصین این مجموعه به پیشرفت هر چه بهتر این اهداف کمک نموده است.

این اقدام جهادی در راستای اهداف و برنامه های شرکت، به منظور کاهش وابستگی به واردات تکنولوژی، ماشین آلات و تجهیزات صورت گرفته است. بومی سازی فنی می تواند زمینه شکوفایی در صنعت شوینده را بیش از پیش فراهم سازد.

در یکی از همین اقدامات انجام شده در شرکت پاکسان، کاتر خط تولید صابون رختشویی صادراتی در حضور جمعی از مدیران و کارشناسان بخش های مختلف شرکت، تست شده و با موفقیت در مدار تولید این مجموعه قرار گرفت.

اهمیت بالای وجود این کاترها در چرخه تولید و میسر نبودن بهره برداری از این خطوط بدون آن ها، موجب شده است تا این موفقیت بزرگ منجر به تسریع فرایند تولید به میزانی قابل توجه شود. همچنین این دستگاه به کاهش بازه زمانی تولید و صرفه جویی در وقت، هزینه و جلوگیری از هدر رفت انرژی کمک شایان توجهی می نماید.

با جایگزینی این سیستم ها به جای سیستم های قدیمی، قطع و وصل مسیر تولید به دلیل درست عمل نکردن کاتر به حداقل میزان ممکن می رسد.

از دیگر مزایای این دستگاه می توان به فراوانی قطعات آن و امکان اجرا روی سایر دستگاه ها و خطوط تولید مشابه اشاره نمود. این ویژگی از خروج ارز از کشور جلوگیری نموده و هزینه های مربوط به آموزش، تعمیر و نگهداری آن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

خود باوری، اشراف کامل به توانمندی ها و امکانات موجب برنامه ریزی و اجرایی شدن یک به یک این طرح ها در شرکت پاکسان شده است.

با تغییرات مدیریتی اخیر در شرکت پاکسان و تصدی حسن بقائی به سمت مدیر عامل این شرکت و توجه ویژه ایشان به آموزش و استفاده از دانش بومی، به روز رسانی و بهبود فرایند تولید با اصلاح ساختاری برخی از اجزاء در دستور کار قرار گرفت. این امر انگیزه و بهره وری را در بسیاری از بخش های این مجموعه افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، اقداماتی در جهت بومی سازی فنی و بالا بردن خود اتکایی و اقتصادی نمودن فرایند تعمیر و نگهداری دستگاه ها در دست اقدام است. این فعالیت ها با محوریت نظام پیشنهادات و پیگیری های مستمر مدیریت منابع انسانی و واحد آموزش به منظور بهبود فرایند تولید صورت می پذیرد. با افتتاح هر یک از این دستگاه ها و ماشین آلات گزارش مفصل آن ارائه خواهد شد.

به نقل از “پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وعده مدیرعامل پاکسان به سهامداران

پاکسان این روزها در حال طرح ریزی تغییرات بنیادی است. این شرکت تولید کننده مواد شوینده که در حدود 60 سال سابقه فعالیت دارد، نیاز به تحول و تجدید قوا را در خود احساس کرده است و بر همین اساس درخواست افزایش سرمایه 298 درصدی داد تا برنامه های جدی برای نوسازی خطوط تولیدی خود…

مشاهده
کنترل هیجان بورس با انتخاب درست سهامداران خرد مهار شدنی است

سهام داری بلند مدت، بهره مندی از دانش مالی و پرهیز از رفتارهای هیجانی لازمه پایداری بازار سرمایه و کسب انتفاع سهامداران در بازار سرمایه است. به گزارش بیدنا، مجید محسنی مجد، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به رفتارهای هیجانی در بازار سرمایه که موجب شکل گیری صفوف فروش و منفی شدن بازار…

مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در پیامی روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران شریف و صدیق رسانه‌های عمومی کشور تبریک گفت. متن کامل پیام وی به این شرح است؛   «بسمه‌تعالی»   «ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُون» ١٧ مرداد، مصادف با روز خبرنگار یادآور…

مشاهده
تعطیلات تابستانی فرصتی مناسب برای بازبینی فنی

تعطیلات تابستانی پاکسان فرصتی برای بازسازی دستگاه‌ها و خطوط تولیدی فراهم کرد. مدیرعامل شرکت پاکسان از بازبینی، بازدید، مرمت، نوسازی دستگاه‌ها و خطوط تولید در تعطیلات تابستانی این مجموعه خبر داد. بقایی با اشاره به تعطیلی یک هفته‌ای در برخی از بخش‌های شرکت پاکسان گفت: تعطیلات تابستانی بهترین فرصت را برای بازبینی و نوسازی برخی…

مشاهده
محلول ضدعفونی کننده ارکید عرضه شد.

پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی جدید عرضه کرد. در پی شیوع ویروس کرونا و لزوم استفاده مداوم از انواع مواد ضدعفونی کننده، شرکت پاکسان محلول ضدعفونی کننده ارکید را در بسته بندی کوچک و کم حجم تر عرضه نمود. پیش از این، این محلول در بسته بندی های 4 لیتری تولید و عرضه…

مشاهده
با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد.

با حضور سفیر ایران در کنیا، ظرفیت های صادرات پاکسان به کنیا بررسی شد. اولین محموله محصولات پاکسان به کنیا صادر شد. در پی این رخداد، دیداری میان مدیر عامل شرکت پاکسان و سفیر ایران در کنیا صورت پذیرفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، در روز چهارشنبه مهر ماه 1399، حسن بقائی به…

مشاهده
جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد.

جلسه اختتامیه ممیزی خارجی شرکت پاکسان برگزار شد. حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، خبر برگزاری جلسه اختتامیه ممیزی خارجی این شرکت را اعلام کرد. به گفته بقائی، ممیزی خارجی پاکسان برای سیستم مدیریت یک پارچه این مجموعه توسط شرکت TUVNORD اتریش صورت پذیرفت. در پی آن، شایستگی شرکت پاکسان احراز شده و موفق شد…

مشاهده