راه-اندازی-سیستم-کاتر-خط-تولید-صابون-رختشویی-پاکسان

خودباوری، رمز پیشرفت و استقلال پاکسان در تحقق جهش تولید

1399/08/12

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز، سیستم کاتر خط تولید صابون رختشویی پاکسان راه اندازی شد. این کار به دست کارشناسان جوان پاکسان، با توليد فکر و ايده در نظام پيشنهادات صورت گرفت و به اقدام و عمل تبديل شد.

سیستم نظام پیشنهادات شرکت پاکسان، شکوفایی ایده ها و اجرایی شدن طرح ها را به دنبال داشته است؛ به نحوی که بسیاری از اقدامات صورت گرفته در این مجموعه، از دل همین سامانه بیرون آمده است. متخصصین و نیروهای توانمند پاکسان، مسیر ایده و پیشنهاد را به شکل کار اجرایی عملیاتی طی کرده و این ایده ها را به صورت عملی پیاده سازی نموده اند.

با توجه به پیشنهادات ارائه شده در راستای تصحیح و بهبود فرایند تولید، کارشناسان جوان و توانمند شرکت پاکسان دستگاه‌های موجود را بهینه سازی نموده اند. همچنین با بالا بردن دانش فنی خود در تلاشند تا با اتکا به دانش بومی در جهت بهبود فرایند تولید، کاهش ضایعات، مدیریت زمان و انرژی گام بر دارند.

بهینه سازی و راه اندازی مجدد برخی از دستگاه های قدیمی به کار رفته در خطوط تولید شرکت پاکسان از جمله اقدامات اخیر این مجموعه هستند. بهبود فرایند تولید و جلوگیری از خروج ارز از کشور در کنار خود باوری و استفاده از دانش بومی توسط متخصصین این مجموعه به پیشرفت هر چه بهتر این اهداف کمک نموده است.

این اقدام جهادی در راستای اهداف و برنامه های شرکت، به منظور کاهش وابستگی به واردات تکنولوژی، ماشین آلات و تجهیزات صورت گرفته است. بومی سازی فنی می تواند زمینه شکوفایی در صنعت شوینده را بیش از پیش فراهم سازد.

در یکی از همین اقدامات انجام شده در شرکت پاکسان، کاتر خط تولید صابون رختشویی صادراتی در حضور جمعی از مدیران و کارشناسان بخش های مختلف شرکت، تست شده و با موفقیت در مدار تولید این مجموعه قرار گرفت.

اهمیت بالای وجود این کاترها در چرخه تولید و میسر نبودن بهره برداری از این خطوط بدون آن ها، موجب شده است تا این موفقیت بزرگ منجر به تسریع فرایند تولید به میزانی قابل توجه شود. همچنین این دستگاه به کاهش بازه زمانی تولید و صرفه جویی در وقت، هزینه و جلوگیری از هدر رفت انرژی کمک شایان توجهی می نماید.

با جایگزینی این سیستم ها به جای سیستم های قدیمی، قطع و وصل مسیر تولید به دلیل درست عمل نکردن کاتر به حداقل میزان ممکن می رسد.

از دیگر مزایای این دستگاه می توان به فراوانی قطعات آن و امکان اجرا روی سایر دستگاه ها و خطوط تولید مشابه اشاره نمود. این ویژگی از خروج ارز از کشور جلوگیری نموده و هزینه های مربوط به آموزش، تعمیر و نگهداری آن را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

خود باوری، اشراف کامل به توانمندی ها و امکانات موجب برنامه ریزی و اجرایی شدن یک به یک این طرح ها در شرکت پاکسان شده است.

با تغییرات مدیریتی اخیر در شرکت پاکسان و تصدی حسن بقائی به سمت مدیر عامل این شرکت و توجه ویژه ایشان به آموزش و استفاده از دانش بومی، به روز رسانی و بهبود فرایند تولید با اصلاح ساختاری برخی از اجزاء در دستور کار قرار گرفت. این امر انگیزه و بهره وری را در بسیاری از بخش های این مجموعه افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، اقداماتی در جهت بومی سازی فنی و بالا بردن خود اتکایی و اقتصادی نمودن فرایند تعمیر و نگهداری دستگاه ها در دست اقدام است. این فعالیت ها با محوریت نظام پیشنهادات و پیگیری های مستمر مدیریت منابع انسانی و واحد آموزش به منظور بهبود فرایند تولید صورت می پذیرد. با افتتاح هر یک از این دستگاه ها و ماشین آلات گزارش مفصل آن ارائه خواهد شد.

به نقل از “پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده