جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر در پاكسان برگزار شد

جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر در پاكسان برگزار شد

1402/11/25

آئين اختتاميه جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر شركت پاكسان با حضور اعضاي هيئت مديره، مديران و كاركنان اين شركت برگزار شد.


جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر در پاكسان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي شركت پاكسان، در ابتداي اين مراسم سيد صدرالدين حسيني رئيس هيئت مديره پاكسان ضمن گراميداشت و تبريك ايام خجسته پيروزي انقلاب اسلامي و اعياد شعبانيه به تشريح نقش و جايگاه مردم در پيروزي انقلاب اسلامي و شكل‌گيري نظام اسلامي در كشور پرداخت.

رئيس هيئت مديره شركت پاكسان با اشاره به اهميت مشاركت و حضور مردم در صحنه‌هاي سرنوشت ساز كشور افزود: هر جايي كه مردم حضور داشتند دشمنان اين نظام و انقلاب مأيوس شده و نتوانستند كاري پيش ببرند، بر همين مبنا است كه شاهد صرف هزينه‌هاي بسيار و تبليغات سنگين براي خارج كردن مردم از صحنه هستيم كه ناشي از كينه توزي و دشمني با ملت ايران و جمهوري اسلامي است.

سيد صدرالدين حسيني با تأكيد بر ضرورت حضور همه جانبه در انتخابات 11 اسفند سال جاري گفت: صحنه، صحنه مشاركت است و همه ما وظيفه داريم تا با حضور در پاي صندوق‌هاي رأي و افزايش ميزان مشاركت ضمن انتخاب افراد اصلح پاسخ محكمي به تمام بدخواهان و دشمنان اين مرز و بوم بدهيم.

رئيس هيئت مديره پاكسان در خاتمه ضمن تقدير و تشكر از تك تك كاركنان موفقيت‌هاي مجموعه پاكسان در سال مالي اخير را مرهون زحمات تمامي تلاشگران اين مجموعه بويژه شهريار محمدي راد مدير عامل شركت پاكسان عنوان نمود و براي موفقيت‌هاي بيش‌تر مجموعه ابراز اميدواري نمود.

جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر در پاكسان برگزار شد

مديرعامل پاكسان: با وحدت كاركنان در تمامي سطوح؛ پاكسان را به جايگاه واقعي مي رسانيم

شهريار محمدي راد نيز در ادامه مراسم ضمن تبريك ايام دهه مبارك فجر و مناسبت هاي فرخنده ماه شعبان و گراميداشت ياد و نام شهداي انقلاب اسلامي و شهداي شركت پاكسان گفت: همانطور كه در سال گذشته عنوان شد “ما مي توانيم” و به لطف خدا و تلاش هاي شبانه روزي تمامي همكاران توانستيم از روزهاي سخت عبور و به شرايط پايدار دست يابيم كه همين امر باعث بالا رفتن توقعات از مجموعه شده است.

محمدي راد در ادامه افزود: امسال بودجه قابل توجهي براي مجموعه تدوين شده است كه نلاش خواهيم نمود با همت همكاران عزيز محقق نماييم و گام بلندي بسوي قله هاي موفقيت برداشته و با وحدت و يكپارچگي ميان تمامي اركان و سطوح مجموعه بتوانيم پاكسان بزرگ را به جايگاه واقعي خود برسانيم.

مديرعامل شركت پاكسان نوآوري و و بهره وري را از موارد قابل توجه در برنامه هاي سال پيش رو عنوان نمود و گفت: براي سال آينده ضمن مديريت هزينه هاي توليد و افزايش كيفيت محصولات بايد بتوانيم چند محصول جديد و نوآورانه را نيز به بازار عرضه نماييم و به اين منظور نيز بايد تمامي ظرفيت ها را بكار بگيريم.

محمدي راد نقش مشاركت كاركنان در سامانه نظام پيشنهادهاي مجموعه را يكي از راهكارهاي اساسي رفع بسياري از مسائل عنوان نمود و توجه ويژه مسئولين مربوطه به اين موضوع و اختصاص مشوق هاي مناسب به همكاراني كه پيشنهادهاي ارزنده اي را مطرح مي نمايند را خواستار شد.

مديرعامل پاكسان در پايان مشاركت در انتخابات دوازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري را نيز مورد توجه همكاران قرار داد و براي تعيين سرنوشت كشور به دست كارگران و كاركنان مجموعه هاي توليدي تاكيد نمود.

در ادامه اين مراسم كه با بخش هاي ويژه شاد و سرگرم كننده براي پرسنل همراه بود از برترين هاي مسابقات ورزشي دهه فجر تقدير به عمل آمد. همچنين به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، از حاج موسي سلامت جانباز 70 درصد شركت پاكسان تقدير شد.

جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر در پاكسان برگزار شد

يادواره شهداي شركت پاكسان برگزار شد

شركت پاكسان در راستاي گراميداشت ياد و نام شهدا و ارج نهادن به مقام خانواده هاي شهداي شركت پاكسان با دعوت از آنها در مجموعه و اهداي لوح و هدايا از سوي مديرعامل مجموعه تقدير نمود.

محمدي راد ضمن تقدير از برگزاركنندگان اين يادواره خود را خادم خانواده شهدا عنوان نمود و افزود: در طول دوره مسئوليت در پاكسان خالصانه و خاضعانه در اين سنگر اقتصادي تلاش كرديم تا با ظرفيت هايي كه موجود بود بتوانيم باعث موفقيت و سربلندي مجموعه باشيم و اميدواريم كه با دعاي خير خانواده ها و مادران شهدا در اين مسير توفيق خدمت داشته و ادامه دهنده مسير شهدا، جانبازان و ايثارگران عزيز باشيم براي اعتلاي نام و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران.

جشنواره گراميداشت دهه مبارك فجر در پاكسان برگزار شد

برگزاري مسابقات ورزشي در پاكسان

به مناسبت ايام دهه فجر و به منظور ايجاد نشاط ميان كاركنان، اين مجموعه نسبت به برگزاري مسابقات ورزشي اقدام نمود.

اين مسابقات شامل رشته هاي فوتسال، پرتاب دارت، تنیس روی میز، شطرنج، دو و ميداني، بدنسازي قدرتي و استقامت، کوهنوردی، طناب کشی و… بود كه در دو بخش آقايان و خانم ها برگزار شد.

 

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده