تفاهم نامه تاریخی کمیته امداد امام خمینی (ره) و شرکت توسعه صنایع بهشهر؛ تحولی مهم در راه افزایش تولید و بهبود معیشت اقشار کم درآمد

1402/09/28

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی، این تفاهم نامه شامل اقداماتی گسترده از جمله پشتیبانی برای پروژه‌ها و برنامه‌های اجتماعی در راستای تأمین نیازهای بهداشتی و غذائی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیازمندان سراسر کشور است.

دکتر بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با ابراز رضایت از امضاء این تفاهم نامه گفت: مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر از چهره های شجاع در تصمیم گیری و قوی در برنامه ریزی است که روحیه ارزشی و جهادی وی و اقداماتی که در حوزه زنده نگه داشتن ایثار و فداکاری انجام داده بسیار ارزشمند است.

وی در مورد این تفاهم نامه گفت: جامعه هدف ما خانواده عزیزان عضو کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیازمندان سراسر کشور هستند. پیش از امضاء تفاهم نامه نشست های کارشناسی مفصلی برگزار شده است زیرا رسیدگی به معیشت نیازمندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) محرومین و نیازمندان را بهترین و خاص ترین بندگان الهی نامید و تصریح کرد: این تفاهم نامه برای بهبود معیشت بندگان خاص خدا تنظیم شده است و شرکت توسعه صنایع بهشهر در این مسیر پیشگام اجرای این مسئولیت اجتماعی شده است.

دکتر بختیاری ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه شرکت توسعه صنایع بهشهر تامین اقلام مورد نیاز مراکز نیکو کاری در زمینه بهداشتی و غذایی را نیز برعهده خواهد داشت.

وی افزود: مراکز نیکو کاری فقط به امور مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) رسیدگی نمی کند بلکه از تمام نیازمندان سراسر کشور حمایت می کند و مساجد به عنوان مراکز نیکوکاری انتخاب شده اند زیرا بهتر می دانند چه کسانی نیازمندان واقعی هستند.

مرادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز سخنان خود را با یاد عارفان سنگر نشین و سالکان جهاد و شهادت آغاز کرد و گفت: اینجا جمع شدیم تا با امضاء این تفاهم نامه تولید را با یک امر مقدس گره بزنیم و از اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) ما را جزئی از خانواده خودشان دانستن سپاسگزاریم.

مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر با تجلیل از مدیریت پرثمر رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در حوزه خدمت رسانی به اقشار کم درآمد و خانواده های نیازمند گفت: ظرفیت تولیدی و پخش شرکت های زیر مجموعه شرکت توسعه صنایع بهشهر در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار خواهد گرفت تا به بهترین شکل ممکن از خانواده های نیازمند حمایت کند.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت های تولیدی و پخش شرکت های زیر مجموعه وبشهر گفت: محصولات تولیدی مجموعه وبشهر جزء با کیفیت ترین محصولات تولید داخل است که  با مناسب ترین قیمت در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار خواهد گرفت.

مرادی افزود: ۲ شرکت مارگارین و بهپاک در حوزه تولید مواد غذایی، ۵ شرکت در حوزه تولید محصولات بهداشتی و شوینده به همراه شرکت به پخش با ۳۰ شعبه در مراکز استانها در اجرا و عملیاتی شدن این تفاهم نامه همکاری خواهند کرد.

براساس این تفاهم نامه شرکت توسعه صنایع بهشهر متعهد به تأمین و فروش محصولات بهداشتی و غذائی به قیمت تولیدی درب کارخانه برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گردیده و همچنین آمادگی ارائه خدمات در حوزه پخش و توزیع گسترده محصولات به کلیه مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان ها و شهرستان ها را دارد.

هدف از این تفاهم نامه، ترویج، گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ جهادی و خدمت، افزایش رضایتمندی خانواده‌های تحت‌ حمایت و نیازمند با تکریم و ارایه خدمات مطلوب‌تر، بهبود وضعیت معیشتی و بهداشتی خانواده‌های تحت‌ حمایت کمیته امداد(ره) وکاهش آلام فقر بوده که منجر به افزایش تولید، ایجاد اشتغال بیشتر در شرکت های زیر مجموعه وبشهر هم خواهد شد.

تفاهم نامه همکاری مشترک بین کمیته امداد امام خمینی(ره)و شرکت توسعه صنایع بهشهر یک همکاری تاریخی است که نشان می‌دهد شرکت های تولیدی می توانند با همکاری نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) در مطلوب کردن و افزایش کیفیت زندگی و ارائه خدمات به مددجویان نقش بسزایی داشته باشند.

بهبود معیشتِ مردم از مطالبات رهبر انقلاب اسلامی از مسئولین بوده است به طوری که ایشان در دیدار با مردم قم در دیماه سال ۹۷ فرمودند: مسئولین به مسئله‌ معیشت مردم یک اهتمام ویژه مصروف کنند؛ امروز مهم‌ترین کار و اولویّت این است، چون دشمن روی این متمرکز است؛ معیشت طبقات ضعیف. مشکلاتی که برای طبقات ضعیف در امر معیشت پیش می‌آید، جزو اساسی‌ترین کارها است.

در همین راستا رئیس جمهور نیز در دیدار رمضانی و نخستین نشست مشترک دولت و مجلس در سال ۱۴۰۲ که در سالن اجلاس سران برگزار شد گفت: همه موظفیم در راستای تحقق فرامین رهبری، با پرهیز از حاشیه‌سازی، برای بهبود معیشت مردم تلاش کنیم.

با امضا این تفاهم نامه شرکت توسعه صنایع بهشهر با ۸۰ سال سابقه پیشتازی در صنعت و کمیته امداد امام خمینی(ره) از اولین نهادهایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با هدف ساماندهی و رسیدگی به وضعیت معیشت محرومان و نیازمندان کشور تأسیس شد گام مهمی برای افزایش تولید و بهبود معیشت اقشار کم درآمد برداشتند.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده

مهدی اصفهانی

عضو هیئت مدیره
دکترای مدیریت

بيژن قنبري

عضو موظف هیئت مدیره
كارشناس حسابداري

  • مديرمالي شركت پاكسان

    مدير مالي شركت مادايران

علیرضا دمیرچی

عضو هیئت مدیره
مهندس عمران

شهريار محمدي راد

مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره
كارشناس شيمي

  • مديرعامل و عضو هيئت مديره مرواريد هامون

    مدير پودر و ملحقات شركت پاكسان

سید صدرالدین حسینی

رئیس هیئت مدیره - كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني گرايش بازاريابي

  • 26 سال سابقه در صنعت خودرو سازي