افتتاح خط تولید مایعات ارکید

با کار تیمی توانستیم واژه ما می توانیم را صرف کنیم

1400/09/08

‌مدیر عامل پاکسان در حاشیه افتتاح خط تولید ارکید؛

با کار تیمی توانستیم واژه ما می توانیم را صرف کنیم

با افزایش توان تولید شرکت پاکسان، خط تولید مایعات ارکید در این مجموع افتتاح شد.
در پی استقبال مصرف کنندگان از محصولاتی با نام تجاری ارکید، تولید مایعات این برند در سبد محصولات شرکت پاکسان قرار گرفت و با افزایش توان شرکت پاکسان، همزمان در هفته بسیج تولید مایع ظرفشویی ارکید در این مجموعه با حضور مدیر عامل، مدیران ارشد و فرماندهان سپاه و بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ آغاز شد.

حسن بقائی مدیر عامل پاکسان با اعلام این خبر گفت: با افزایش توان تولید شرکت پاکسان و به منظور پاسخگویی به نیاز جامعه و مخاطبین پاکسان، ، خط تولید مایعات ارکید در این مجموعه افتتاح و محصول جدیدی با این نام تجاری به سبد کالایی پاکسان اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه این خط به لحاظ فنی به همت مهندسان و پرسنل مجموعه افتتاح و به بهره برداری رسیده افزود: پاکسان با تکیه به دانش فنی داخلی و به همت مهندسین این مجموعه توانست این گام بلند در تولید مایعات شوینده را بردارد و فصل جدید از خلق این محصولات را آغاز کند که می‌تواند در آینده‌ای نزدیک منشأ اتفاقات و تولیدات دیگر محلول ها و مایعات و سایر محصولات نوین در حوزه شوینده ها در این مجموعه باشد.
بقائی همچنین با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها گفت: به زودی شاهد اتفاقات بزرگ در پاکسان خواهیم بود و از گسترش تولیدات صنعتی پاکسان از دل این مجموعه خبر داد.

مدیرعامل پاکسان در بخش دیگری از سخنان خود در مراسم بهره برداری از خط تولید جدید به خصوصیات این برند اشاره کرد و یادآور شد: محصولات ارکید از تنوع و کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند در بازار مصرف، جایگاه مناسبی پیدا کرده و نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کنند. بر همین اساس در اولین قدم خط تولید مایع ظرفشویی ارکید در پاکسان راه اندازی شد و محصولاتی در اوزان ۴، ۱۰ و ۲۰ کیلویی به تولید رسید.

وی ضمن اشاره به اینکه دایره تولید محصولات ارکید بسیار گسترده است، خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست شبکه توزیع اخصاصی این برند، محصولات دیگری نیز تحت این نام تولید و روانه بازار شده است که مهمترین آن ها عبارتند از پودر کفشوی ارکید، پودر دستی ارکید، پودر ماشینی ارکید، صابون آرایشی و صابون حمام است.

مدیر عامل پاکسان به کیفیت بالای محصولات پاکسان به عنوان یکی از موارد مورد تاکید مدیران این مجموعه اشاره کرد و یادآور شد: یکی از مزیت های رقابتی محصولات پاکسان در مقایسه با محصولات مشابه خارجی و برند‌های تحت لیسانس کیفیت بالای این محصولات است که از آن جمله می توان به اسانس معطر و موثر، همچنین قدرت عملکرد مطلوب آن ها اشاره کرده که تا کنون توانسته است تصویر مطلوبی از یک کالای شوینده خوشنام و مرغوب برای مصرف کننده ایجاد نماید.

وی در خصوص زمان قطعی توزیع این محصول گفت: طبق زمان بندی های صورت گرفته این محصول به یاری خدا و همت همکارانم در پاکسان با نرخ معقول و مورد تایید در فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ کشور عرضه خواهد شد.

مراسم افتتاحیه خط تولید مایعات ارکید

پاکسان در مسیر قطع وابستگی گام بر می دارد
سرهنگ ممی خانی فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ افتتاح خط تولید مایعات ارکید در شرکت پاکسان را غرور آفرین خواند و گفت: هر اقدامی که در جهت قطع وابستگی به خارج از کشور انجام شود، بی شک قابل افتخار و تقدیر است. خصوصا در این دوران که کشور با تحریم‌های ظالمانه روبه رو است. وی در بخش دیگری از سخنان خود به قدمت شرکت پاکسان در صنعت کشور اشاره کرد و افزود: مجموعه پاکسان یکی از شرکت‌های خوشنام و قدیمی است که علی رغم همه مشکلاتی که در تامین مواد اولیه وجود دارد، توانسته به تولیدات خود ادامه دهد و ثمره خیر و برکت برای صنعت کشور باشد.
خط تولید مایعات شوینده ارکید روز یکشنبه هفتم آذرماه سال جاری افتتاح شد و ممی خانی فرمانده و حسین قلیچ مسئول فرهنگی بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ و سرهنگ کولیوند فرمانده حوزه ۵۰۷ امام جعفر صادق (ع) از میهمانان ویژه این مراسم بودند.
پاکسان به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده مواد شوینده و بهداشتی، شعار «پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد» را به عنوان یکی از مسئولیت های اجتماعی خود می داند و در راستای تحقق آن با برنامه ریزی دقیق حرکت می کند.

نقش بسیج کارگری در صنعت کشور ستودنی است

حسن بقائی مدیر عامل شرکت پاکسان در حاشیه افتتاح خط تولید مایعات ارکید ضمن گرامیداشت هفته بسیج ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای پاکسان گفت: بسیج همواره در همه عرصه های مهم و حیاتی کشور پیشتاز بوده و امروز نیز در عرصه صنعت، تلاشگران ما بسیجی هستند که جهاد در سنگر سازندگی و تولید را برگزیده اند.

صحبت های حسن بقایی مدیرعامل پاکسان در مراسم افتتاح خط تولید مایعات ارکید

وی ضمن تبریک این ایام به بسیجیان شرکت پاکسان یادآور شد: اگر بسیجیان در دوران دفاع مقدس جانفشانی و از خود گذشتگی نمی‌کردند، بی شک جنگ تحمیلی و دفاع مقدس چنان ثمراتی نداشت و بی شک نتیجه جنگ تحمیلی به شکل دیگری رقم می خورد.
مدیر عامل پاکسان ضمن تبریک این ایام و با اشاره به برگزاری شیفت ایثار در این مجموعه گفت: شرکت پاکسان با هدف بهره وری تولید در ایام با شکوه هفته بسیج اقدام به برگزاری شیفت ایثار نمود و این رزمایش روز جمعه پنجم آذرماه سال جاری و با هدف افزایش تولید مجموعه و رونق تولید صورت گرفت.

وی با اشاره به جزئیات برگزاری این حرکت ستودنی پرسنل پاکسان افزود: پرسنل بعد از حضور در محل کار خود از حقوق این شیفت ها صرف نظر کردند تا با بسیج نمودن همه امکانات و توان خود در مسیر بهبود تولید و افزایش راندمان مجموعه گام بردارند.

اجرای این رزمایش توسط اقشار بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار برگزار شد و کارگران، خارج از شیفت کاری خود، در دو شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در این مجموعه تولیدی به فعالیت پرداختند.

مدیر عامل پاکسان در ادامه با اشاره به اهداف والای این اقدام خاطر نشان کرد: کارگران بسیجی این پیام را به مسئولان رساندند که شکوفایی کشور و بهبود تولید و افزایش توان اقتصادی به همت کارگران رقم خواهد خورد و کارگران ما آماده اند تا نیاز کشور به کالا را با توانمندی خود و استفاده از همه ظرفیت های داخلی تأمین کنند و برای رفع نیاز‌های کشور قادر خواهند بود به صورت شبانه روزی تلاش کنند. ما مدیران نیز به حد توان خود باید به پاس زحمات کارکنان نسبت به رفع مشکلات و دغدغه های آنان تلاش کنیم.

مدیرعامل پاکسان در جمع کارگران این مجموعه خاطر نشان کرد: ما کارگران شریف و زحمتکشی داریم که در سنگر تولید با همه توان و دانش خود جهاد می کنند و با جهادگری در مسیر رشد و توسعه کشور گام برمی دارند و ما را وامدار این از خودگذشتگی خود می کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تحریم های ظالمانه علیه ایران اشاره کرد و افزود: اقتصاد بدون در نظر گرفتن صنعت به رشد و شکوفائی نمی رسد و چنین اقداماتی می تواند به افزایش تولید و دست آورد‌های قابل اعتنای داخلی منجر شود و رونق اقتصادی و افزایش سرانه ملی را به دنبال داشته باشد.

بقائی در ادامه سخنان خود در جمع مدیران، پرسنل و کارگران شرکت پاکسان این شرکت را در تولید پیشرو خواند و یادآور شد: بسیاری از شرکت های تولیدی که تحت برند، محصولات خود را عرضه می کنند، در حقیقت مواد اولیه مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه می کنند. این اقدام گویای این حقیقت است که با بومی سازی و توسعه صنعت و کار جهادی می توان زمینه رشد اقتصادی ایران اسلامی را فراهم ساخت.

وی استراتژی مدیریتی خود را نشات گرفته از بسیج معرفی کرد و گفت: خود را رهرو تفکر بسیجی می دانم و هر اقدامی که در دوران مدیریتی خود انجام دادم، حاصل تجربیاتم در مکتب بسیج بوده است. خوشبختانه همین تفکر بسیجی است که تولید در این مجموعه را علی رغم همه مشکلات ناشی از تحریم‌ها تداوم بخشیده و تلاش های تک تک پرسنل این مجموعه را به ثمر رسانده است.

به گفته بقائی در صنعت و تولید باید در جهت قطع وابستگی خارجی گام برداریم و این اقدام می تواند به رونق اقتصادی و بهبود تولید و جهش آن کمک شایان توجهی نماید.

مراسم معرفی و افتتاحیه خط تولید مایعات ارکید

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی مزايده

در راستای پیگیری سیاست‌های کلی نظام دایر بر مولدسازی دارایی‌ها، شرکت مدیریت صنعت شوینده آگهی برگزاری مزایده واگذاری سهام آلی شیمی قم و مروارید هامون را منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت مدیریت صنعت شوینده، حقی سرپرست و نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ مدیریت صنعت…

مشاهده
اخذ گواهینامه‌های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRAN توسط پاکسان

شرکت پاکسان پس از بازبینی فرایندها و انجام ممیزی خارجی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی استاندارد مدیریتی از SGS IRANتحت اعتباردهی مرجع SAS سوئیس شد. به گزارش روابط عمومی، شهریار محمدی راد مدیرعامل شرکت پاكسان با اعلام این خبر گفت: استانداردسازی از پایه های علم و فناوری است که در پیشرفت صنعت و…

مشاهده
اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی “آس” راهی بازار صادراتی شد

پس از گذشت کمتر از 10 روز از رونمایی پودر لباسشویی 7 کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، در حالی اولین محموله پودر لباسشویی 7 کیلوگرمي “آس” راهی بازارهای صادراتی شد که تنها 10 روز از…

مشاهده
مدیرعامل پاکسان:کیفیت محصولات این شرکت فراتر از استاندارد است

شهریار محمدی راد ضمن تبریک و گرامیداشت هفته استاندارد، بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این مجموعه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، شهریار محمدی راد مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به مناسبت هفته استاندارد، ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب در این…

مشاهده
گام بلند پاكسان در بومی سازی سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده

باهدف رفع وابستگی اين شركت به سامانه ها و قطعات خارجی، سيستم كنترلی كمپرسورهای هوای فشرده با تلاش نخبگان مجموعه پاكسان بومی سازی شد. به گزارش روابط عمومی شركت پاكسان، اين مجموعه با بهره‌مندی از نيروهای جوان و متخصص در زمينه های مختلف از جمله اتوماسيون صنعتی، توانسته است با تلاش شبانه روزی، عمده نيازهای…

مشاهده
بازدید مدیران ارشد بانک ملی از شرکت پاکسان

مجموعه پاکسان میزبان مدیران ارشد بانک ملی ایران بود. به گزارش روابط عمومی شرکت پاکسان، روز چهارشنبه 17 آبان ماه سال جاری این مجموعه میزبان مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی ایران بود. دکتر رضا رفیعا مشاور عالی مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک…

مشاهده
رونمایی پودر سپيد پرايم واش | پاکسان همچنان به سلامت خانواده می اندیشد

شرکت پاکسان  به عنوان يكی از باسابقه ترين و بزرگترین شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی امروز 21 آبان ماه از محصول جدید خود رونمایی کرد . در این مراسم که با حضور دکتر مرادی (( مدیرعامل گروه صنایع بهشهر )) , دکتر حقی ((مدیرعامل هلدینگ شوینده )) و مدیران ارشد شرکتهای گلتاش و ساینا برگزار گردید…

مشاهده