تاثیر مدیران متخصص در تولید

1399/10/11
13

تاثیر مدیران متخصص در تولید

 

بهره مندی از توان مدیریتی، استفاده از دانش بومی و تکیه بر دانسته‌های مدیران توانمند و کارا در مجموعه های کوچک و بزرگ می تواند سکوی پرتابی برای کسب موفقیت و اهرمی برای حرکت رو به جلو در عرصه تولید و فروش محصولات باشد و به تحقق برنامه های خرد و کلان یک مجموعه در سایه عزمی همه جانبه منجر شود.

اعتماد به مدیران یک مجموعه از جمله فاکتورهای مهم تاثیرگذار بر حیات و تعالی سازمان است که توجه به آن می‌تواند ضامن نوآوری، بهره وری و موفقیت باشد.

شرکت پاکسان را از این منظر می توان نمونه خوبی معرفی کرد که در سایه همدلی و استفاده از دانش روز دنیا در مدیریت توانسته است که به این مهم دست یابد.

در دورانی که بسیاری از شرکت ها با مشکلاتی از قبیل کمبود مواد اولیه و سایر موانع تولید دست به گریبان هستند، شرکت پاکسان توانست روند رو به رشد تولید، فروش و افزایش سودآوری را محقق نماید.

گزارش آذرماه پاکسان نوید از عملکردی چشمگیر در سال مالی آتی می دهد و به نظر می رسد که تحقق برنامه های توسعه ای این شرکت بسیار نزدیک تر از پیش بینی های قبلی است.

با افزایش چشمگیر مقدار تولید و فروش این مجموعه، شاهد ثبت رکوردهای همه جانبه و گزارش‌های پی در پی موفقیت در عملیات تولید هستیم .

شرکت پاکسان در آذرماه سال جاری توانست مبلغ 2/719/235 میلیون ریال محصولات خود را بفروشد و رکورد تمامی ماه های پیش را جابه‌جا نماید. که این رقم، رشد 97 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و رشد 41 درصدی نسبت به آبان ماه را نشان می دهد. این رشد چشمگیر عمدتا به جهت افزایش 43 درصدی مقدار تولید و فروش است.

شرکت پاکسان در سه ماهه پایانی سال مالی خود نیز عملکرد مثبتی داشت و موفق شد در مقایسه با 9 ماهه سال مالی 2020، رشد 32 درصدی تولید را به ثبت رسانده و تحول چشمگیری را به وجود آورد. همچنین این شرکت از نظر سودآوری هم خود را برای افزایش سرمایه 298 درصدی از محل سود انباشته و آورده نقدی سهامداران محترم آماده می‌کند.

شایان ذکر است که این مجموعه در فروش محصولات در سه ماهه چهارم در مقایسه با سه ماهه سوم افزایش قابل توجه 69 درصدی را به نمایش گذاشت که نشان از عزمی پویا و استفاده از همه ظرفیت ها دارد.

با اقدامات هوشمندانه مدیران پاکسان، سودآوری به میزان بی سابقه ای افزایش یافته و EPS پاکسان را به رقم تقریبی 2500 ریال (به ازی هر سهم) محقق نموده است که این امر به روشنی مبین این نکته است که حضور مدیران متخصص در صنعت و تولید کشور می‌تواند جریان ساز، کارآمد و مثمرثمر باشد.

تمامی این ارقام و اعداد بیانگر سکوی پرشی برای سال مالی جدید خواهد بود و گزارش‌ها، گویای این حقیقت است که شرکت پاکسان در سال مالی گذشته، درآمد و سودآوری قابل ملاحظه ای نسبت به قبل را به خود اختصاص داده است.

در مجموع، فروش 12 ماهه شرکت در سال جاری رشد 43 درصدی را نسبت به دوره مشابه داشته است که بخش اعظم این افزایش و ثبت رکوردها به ماه های پایانی سال مالی و حضور حسن بقائی به عنوان مدیرعامل در شرکت پاکسان و ایجاد فرایند مدیریتی نوین در مجموعه مربوط می‌شود.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده