بازگشت سند تملک زمین احمدآباد به اموال پاکسان

1399/09/23
13

بازگشت سند تملک زمین احمدآباد به اموال پاکسان

 

ملک ارزشمند احمدآباد مستوفی به پاکسان بازگردانده شد.

یک قطعه زمین با متراژ 15 هزار و 130متر مربع، واقع در میدان مرکزی احمدآباد مستوفی، از سالیان دور به عنوان انبار اصلی شرکت پاکسان استفاده می شد که بخشی از آن در سال 1396 و مابقی آن در سال 1398 فروخته شده بود. این زمین هم اکنون با پیگیری های مستمر مدیر عامل و مساعدت مدیریت شرکت توسعه صنایع بهشهر، با شرایطی مناسب، مجددا به دارایی های شرکت پاکسان اضافه شد.

حسن بقائی، مدیرعامل شرکت پاکسان، با اعلام این خبر گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و پتانسیل خوب این مکان برای پیاده سازی طرح های مختلف و مطلوب از یک سو و مطالبه کارگران زحمتکش شرکت از سوی دیگر، استرداد آن از اولویت های اصلی اینجانب در ابتدای دوره تصدی قرار گرفت.

وی با برشمردن موقعیت لجستیک این زمین در منطقه احمدآباد مستوفی افزود: پس از تملک مجدد، با رایزنی های صورت گرفته با گمرک جمهوری اسلامی ایران، مقرر شد بخشی از این ملک به انبار گمرکی شرکت پاکسان اختصاص یافته و محموله های گمرکی شرکت با نظارت گمرک و تا زمان ترخیص در این محل نگهداری شود.

مدیرعامل پاکسان با اشاره به کاربرد زمین احمدآباد برای شرکت پاکسان خاطرنشان کرد: مبلغ انبارداری و دموراژ محموله های گمرکی بسیار بالاست و پرداخت این مبلغ در طول سال هزینه هنگفتی به شرکت تحمیل می کند. از سوی دیگر، بررسی و پایش شرایط نگهداری محموله ها در انبارهای متعلق به گمرک به سادگی امکان پذیر نیست. با این حال، با اتخاذ یک تصمیم هوشمندانه موفق شدیم علاوه بر صرفه جویی در هزینه های دموراژ محموله های وارداتی، اطمینان خاطر زیادی بابت پایش و نگهداری محموله ها پیدا کنیم.

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده