خیز پاکسان برای تحقق شعار سال

1400/01/08
13

خیز پاکسان برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

 

با نام گذاری سال 1400 به نام سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، جهت گیری برنامه های توسعه ای کشور در سال جدید مشخص شد.

این امر باعث شده است تا ایران اسلامی گام های اساسی و استوار دیگری در راستای توجه و حمایت از تولید و توان داخلی به منظور شکوفایی صنعت و به دنبال آن اقتصاد بردارد و رضایتمندی مردم، اقتدار کشور را نیز بیش از گذشته به منصه ظهور برساند.

شرکت پاکسان با مدیریت حسن بقائی به عنوان یکی از مدیران موفق، کارآمد و توانمند کشور، به تدبیر و دستور رهبر معظم لبیک گفته و در نخستین روزهای آغاز سال جدید و در ایامی که اغلب مجموعه ها در تعطیلات نوروزی به سر می برند، در تلاش است که با انگیزه و همت مضاعف، همراه با عزم و اراده جدی در مسیر تبیین شده از سوی رهبری، گام های اولیه را استوار و با جدیت هرچه تمامتر برداشته و راه های دسترسی به موفقیت را کوتاه تر کند.

پس از اعلام شعار سال 1400 از جانب رهبر معظم انقلاب، مدیر عامل شرکت پاکسان ستاد اجرایی شعار سال را در این مجموعه تشکیل داد تا با برنامه ریزی های دقیق، تمهیدات لازم در راستای عملیاتی سازی این شعار در مجموعه صورت گرفته و هرچه سریع تر و در کمترین زمان ممکن به مرحله اجرا درآید.

برای تولید به رفع موانع و همچنین پشتیبانی هایی نیاز است که قبل از هر چیز بستر آن فراهم شده و در کنار آن مقدمات کار بیش از پیش در دسترس قرار بگیرد.

 

فعالیت کارکنان شرکت پاکسان در تعطیلات نوروز

 

پاکسان تعطیل نبود

در ایام تعطیلات نوروز، پاکسان با برنامه ریزی در جهت تحقق شعار سال، گام اول خود را برداشت و با حضور گسترده کارکنان فنی و مهندسی، خدماتی و اجرایی، پروژه های متعدد و ارزشمند تعریف شده در بخش های مختلف این مجموعه را با هدف تعمیر، تعویض، بازسازی،‌ به روزرسانی و احداث به منظور رفع موانع تولید و افزایش راندمان، ارتقای کیفی و کمی محصولات و همچنین رضایتمندی کارکنان به فاز عملیاتی شدن و اجرا رساند.

بی شک شرکت پاکسان به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شوینده و بهداشتی کشور، حفظ و صیانت از مجموعه را یکی از اصلی ترین برنامه های مدیریتی حسن بقائی، مدیر عامل این شرکت، می داند.

در سال گذشته نیز در جهت تحقق شعار جهش تولید، اقدامات ارزشمندی توسط حسن بقائی صورت گرفت. این شرکت سال مالی موفقی را پشت سر گذاشت و توانست افتخارات متعدد و تندیس های زرینی را در حوزه های مختلف کسب نماید.

علی رنجبر، معاون فنی و تولید پاکسان، ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز گفت: همه ساله در فرصت های مقتضی پیش آمده در این مجموعه، بازنگری هایی در خطوط تولید و سایر بخش ها صورت می گیرد. در تعطیلات سال جاری با تاکید ویژه مدیر عامل مجموعه و برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده، این بازنگری فراتر از یک بازبینی و رفع عیوب است و تمامی اقدامات در حقیقت به منزله نوعی بازبینی بنیادی و اساسی است؛ به طوری که تعریف پروژه های متعدد فنی، عمرانی و رفاهی در دستور کار قرار گرفت و برای اجرایی سازی این برنامه ها اقدامات اساسی صورت گرفته است.

وی در ادامه به برخی از اقدامات بی سابقه و موثری که در ایام تعطیلات نوروزی به همت و تلاش کارکنان این مجموعه در حال انجام است، اشاره کرد و به تشریح آن پرداخت:

تعویض 4 عدد از مخازن ذخیره اسید کلریدریک واحد تولید گلیسیرین به ظرفیت 40 تن

تعویض کندانسور سیکل خلاء تبخیرکننده واحد تولید گلیسیرین

اورهال سینی های ستون تقطیر واحد تولید اسید چرب

کف سازی و بتن ریزی بخش های مختلف شرکت

تخریب و نوسازی ساختمان بهداری به منظور احداث درمانگاه تخصصی پزشکی ویژه کارکنان

ترمیم آسفالت خیابان شرقی پاکسان

دیوارکشی انبار مواد اولیه

تعویض و بهسازی کف سالن بسته بندی پودر

تعویض کوئل های بدنه و کف مخزن شماره 16 واحد پخت صابون

ایمن سازی و نصب راه بند درب اصلی شرکت

بازسازی رختکن کارکنان واحد تولید صابون

تغییر مسیر یوتیلیتی ها و جمع آوری پلتفرم مذکور به منظور تخلیه بهینه کانتینرهای مواد اولیه

اتوماسیون سازی افزودن سولفات منیزیم و سیلیکات سدیم در خط 4 واحد تولید صابون

این موارد تنها گوشه‌ای از اقدامات پاکسان در اولین روزهای سال ۱۴۰۰ است که در راستای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» صورت گرفته است.

بی شک با عزم و اراده ای که در مدیرعامل، مدیران و پرسنل این مجموعه وجود دارد، پاکسان قادر خواهد بود بیش از پیش بدرخشد و در مسیر توسعه و افزایش منابع و درآمد قرار بگیرد.

 

بازبینی شرکت پاکسان در نوروز 1400

#

#
مدیر سایت
افزایش سرمایه شرکت پاکسان
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پاکسان شپاکسا اجرایی شد.
مشاهده
بنیادی نمودن تفکر، برنامه پاکسان در سال ۱۴۰۰
اولین جلسه شورای معاونین شرکت پاکسان در سال جدید برگزار شد.
مشاهده
پاكسان فروش چشمگيری را به ثبت رساند
فروش محصولات پاکسان در سه ماهه نخست سال مالی 1400 افزایش فروش نزدیک به 100% را تجربه کرد.
مشاهده
پاکسان با شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدائی‌ها، جهش تولید را تداوم می‌بخشد
همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ و نامگذاری آن به‌عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، آمادگی این مجموعه را برا
مشاهده
مدیرعامل پاکسان عید نوروز ۱۴۰۰ را تبریک گفت
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی حلول سال جدید و عید نوروز باستانی را به همه فارسی زبانان، ایرانیان و پرسنل شریف پاکسان تبریک گفت.
مشاهده
پاکسان صاحب تلویزیون شهری شد
شركت پاكسان به منظور افزایش توان تبلیغاتی خود، با تغییر ساختار سر در این مجموعه، نسبت به نصب تلویزیون شهری اقدام كرد.
مشاهده