بررسی عملکرد استراتژیک مدیریت صنعت شوینده

1399/11/12
13

در همایشی؛

عملکرد استراتژیک مدیریت صنعت شوینده بررسی می‌شود

 

همایش تحلیل عملکرد استراتژیک مدیریت صنعت شوینده برگزار می شود.

به گزارش پاکسان نیوز، همایش «تحلیل عملکرد استراتژیک مدیریت صنعت شوینده» روز چهارشنبه ٨ بهمن ماه ١٣٩٩، با حضور مدیران تابع هلدینگ صنعت شوینده و با هدف آشنایی با شیوه های برنامه ریزی و چالش های دستیابی به رشد پایدار برگزار می‌شود.

در این همایش ضمن تحلیل عملکرد شرکت مدیریت صنعت شوینده، بررسی افزایش واقعی درآمد شرکت در هفت سال منتهی به سال ۱۳۹۸، میانگین رشد سالیانه درآمد شرکت ناشی از تورم، شاخص های لازم برای تحلیل درآمد واقعی (حذف اثر تورم) و رشد این شرکت در مقایسه با رقبا در دستور کار قرار دارد.

در این همایش بر اساس مدل کالینز به پرسش هایی نظیر برنامه ریزی در شرایط نامطمئن (تحریم‌ها، نوسان ارزی، انتخابات ریاست جمهوری و ) چه ضرورتی دارد؟ «برنامه بد» واجد چه ویژگی‌هایی است؟ چرا در عمل برخی از مدیران سازمان ها از برنامه های بد و پرطمطراق تمجید می‌کنند؟ و  پاسخ داده خواهد شد.

واحد فناوری اطلاعات و واحد ارتباطات و اطلاع رسانی گروه توسعه صنایع بهشهر، در تلاش است تا با پخش زنده این همایش برای علاقمندان و تمامی همکاران و مدیران شرکت‌های تابعه، اطلاعات ارائه شده در این همایش را در دسترس عموم قرار دهد.

این همایش از ساعت 8 تا 12 برگزار می شود و علاقمندان می توانند از آدرس Live.Bidcim.com آن را مشاهده نمایند.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده