وظیفه حسابرسی داخلی رعایت مقررات است

1399/11/12
13

مدیر حسابرسی داخلی پاکسان؛

وظیفه حسابرسی داخلی ایجاد شفافیت، اثربخشی و رعایت مقررات است

 

استقرار واحد حسابرسی داخلی کارآمد در شرکت ها در نهایت به شفافیت، عدالت، انصاف، کارایی، اثربخشی و رعایت قوانین و مقررات می انجامد.

به نقل از روابط عمومی شرکت پاکسان، رامین زمانی مدیر حسابرسی داخلی این شرکت با اشاره به توسعه اقتصادی و گسترش فعالیت شرکت ها، اصلی ترین ویژگی حسابرسی داخلی را ارائه خدمات اطمینان بخش و مشاوره به سایر واحدهای سازمانی و نظارت بر عملکرد آن ها دانست و افزود: ریسک رعایت، یکی از پنج مخاطره اصلی سازمان‌ها و شرکت‌ها تلقی می‌شود و عدم رعایت می تواند هزینه های گزافی به سازمان ها و شرکت ها تحمیل نماید.

به گفته زمانی، حسابرسان داخلی پاکسان با بررسی دقیق و مستمر نحوه رعایت قوانین و مقررات، شرکت را در رعایت و مدیریت این ریسک یاری می رسانند و با تعامل با دیگر همکاران شرکت و حضور در جلسات فنی و تخصصی و اطلاع از ضعف ها و اشکالات موجود در فرآیند فعالیت های مختلف سازمانی، نسبت به بررسی و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم اقدام می نمایند.

وی همچنین ضمن تشکر و قدردانی از حسن بقائی مدیر عامل شرکت پاکسان، اعضای هیئت مدیره و کمیته حسابرسی شرکت در حمایت از فعالیت های واحد حسابرسی داخلی یادآور شد: این حمایت ها موجب اثربخشی در انجام وظایف و رفع موانع موجود شده است. امیدواریم با اجرای دقیق و کامل الزامات نظام کنترل های داخلی حاکم بر فعالیت های شرکت رعایت و حقوق ذینفعان به ویژه سهامداران و افزایش بازدهی و بهره وری شرکت حاصل شود.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده