پاکسان سبک زندگی جامعه را عوض کرده است

1399/10/23
13

دبیر علمی و ارزیابی جشنواره صنعت سلامت ؛

پاکسان سبک زندگی جامعه را عوض کرده است

 

کارشناسان دبیرخانه همایش صنعت سلامت محور از شرکت پاکسان بازدید نمودند.

شرکت پاکسان برای سومین سال میزبان تیم کارشناسان ارزیاب جشنواره ملی صنعت سلامت محور بود.

دکتر مسعود مطلبی قاین، دبیر علمی و ارزیابی جشنواره، با همراهی کارشناسان ارزیاب این دبیرخانه و در جلسه ای با حضور کمیته ارزیابی داخلی شرکت پاکسان گفت: ما با پاکسان بزرگ شده ایم و در خلال این سال ها شاهد بودیم که این شرکت، پیشرو بودن خود را حفظ کرده است.

وی هدف از این بازدید را ارزیابی و صحه گذاری بر روند پیشرفت شرکت پاکسان در جهت اهداف و برنامه های صنعت سلامت محور عنوان نمود.

دبیر علمی و ارزیابی جشنواره به فعالیت شش دهه ای شرکت پاکسان در حوزه تولید مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد و افزود: خدمات شما باعث افزایش سطح سلامت جامعه شده است، همین امر امید به زندگی را افزایش داده و بر سبک زندگی افراد جامعه تاثیر مثبت گذاشته است.

مطلبی حرکت پاکسان در محور تولید محصولات سلامت را مثبت خواند و یادآور شد: هدف ما از این بازدید، همفکری و ایجاد بستر مناسب در مسیر بهبود فرایندها است.

حامد کریمی مدیر روابط عمومی شرکت پاکسان در این جلسه ضمن تشریح جایگاه این مجموعه در تولید محصولات سلامت محور گفت: این جشنواره چهار دوره برگزار شده است و ما در سه دوره از آن حضور داشتیم. هرساله در خصوص تولیدات سلامت محور، رو به جلو حرکت کرده و مورد تقدیر قرار گرفته ایم.

وی با اشاره به برنامه های اجرا شده در این مسیر یادآور شد: شرکت پاکسان با مدیریت مدبرانه دکتر حسن بقائی و تاکید ایشان مبنی بر تولید محصولات سلامت محور به عنوان یک مسئولیت انسانی و اجتماعی، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با فراهم آوردن زمینه های لازم به جایگاه مناسب در این صنعت دست پیدا کند. 

بعد از این جلسه ارزیابان جشنواره صنعت سلامت محور، ضمن بازدید از خطوط تولید پاکسان در خصوص روند تولید محصولات سوالاتی مطرح نمودند و مدیران بخش های مختلف شرکت پاسخ هایی ارائه دادند.

فرایند ارزیابی چهارمین دوره جشنواره صنعت سلامت محور در حال انجام است و به زودی شرکت های برتر در این حوزه معرفی خواهند شد.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده