موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست

1399/10/18
13

    مدیرعامل پاکسان با اشاره به رکوردشکنی های سال مالی 2020؛

موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست که همه در آن سهیم هستند

 

با توجه به خاتمه سال مالی شرکت پاکسان، جلسه تقدیر از زحمات کارکنان این مجموعه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، ضمن تسلیت سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: برای حاج قاسم سلیمانی و سلیمانی ها، مرگی به جز شهادت زیبنده نیست، قامت رعنای چنین عبد صالحی، خلعت زیبای شهادت را می طلبید، شهادت او زندگی ساز شد و میلیون ها ایرانی و عراقی در باشکوه ترین تشییع جنازه، پیکرش را بدرقه کردند.

وی در خصوص انتقام خون شهید سلیمانی ابراز امیدواری کرد و افزود: فرمان دهندگان به شهادت حاج قاسم، سخت اشتباه کردند؛ چرا که سردار سلیمانی بر قلب ها حکومت می کرد. او سردار دل ها بود و کسی که بر دل ها حکمرانی کند، جاودان روزگاران است. این داغی که در دل ها وجود دارد شاید تنها با انتقام سختی که از مسببین و عوامل این جنایت گرفته می شود، اندکی فروکش کند.

در ادامه این جلسه مدیر عامل شرکت پاکسان درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت و فقدان این عالم گرانقدر را ضایعه ای برای اسلام و ایران معرفی کرد.

 

سال مالی موفقی را پشت سر گذاشتیم

مدیر عامل پاکسان با اشاره به رکوردشکنی های رخ داده در سال مالی منتهی به 99/09/30 یادآورشد: خوشبختانه در سال مالی گذشته توانستیم به کمک همه شما مدیران و تمام همکارانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند سال مالی موفقی را پشت سر گذاشته و رکوردهای خوبی را در تولید و فروش به ثبت برسانیم. این موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست که همه در آن سهیم هستند. من این دستاوردها را به همه همکارانم تبریک می گویم و امیدوارم این روند مقدمه ای برای موفقیت در سال مالی جاری باشد.

مدیر عامل پاکسان این مجموعه را «نگین انگشتر صنعت شوینده کشور» معرفی کرد و افزود: امیدوارم این شرکت بتواند آن گونه که باید بدرخشد و به موفقیتی بیش از پیش دست یابد.

 

تقدیر از میلاد شمس، عضو هیئت مدیره و معاونت فروش سابق

 

تقدیر از عضو هیئت مدیره و معاونت فروش سابق

بقائی در بخش دیگری از سخنان خود از میلاد شمس که پیش از این معاونت فروش شرکت پاکسان را بر عهده داشت نیز تقدیر و تشکر نمود و گفت: در دورانی که مهندس شمس در این مجموعه مشغول به کار بودند، واحد صادرات و فروش محصولات داخلی جهش خوبی را تجربه کرد.

وی در ادامه این جلسه، ضمن آرزوی موفقیت برای میلاد شمس در سمت جدید خود یادآور شد: پایان سال مالی زمان خوبی بود تا از زحمات ایشان که بیش از دو سال در این مجموعه مشغول به کار بودند، تشکر نماییم. امیدواریم در سمت جدید خود بتوانند توفیقات چشمگیری کسب نموده و در تعالی اقتصادی کشور تاثیرگذار باشند.

میلاد شمس در ادامه این جلسه، ضمن تشکر از دعوت به این جلسه گفت: آن چه که از من گفته شد لطف جناب بقائی و دوستان است. من در این مجموعه تجربیات زیادی کسب کردم و نام و یاد پاکسان چیزی نیست که از خاطر من برود.

وی به خاطرات خوبی که در پاکسان داشت اشاره کرد و افزود: چهره همکاران سابقم را که در این جلسه می بینم خاطرات خوبی برایم زنده می شود.

شمس ضمن تشکر از یکایک مدیران این مجموعه با بیان این که به شرکت پاکسان تعلق خاطر ویژه ای دارد افزود: برای مدیرعامل این مجموعه و تک تک مدیران آن آرزوی موفقیت دارم چرا که با موفقیت شماست که پاکسان به رشد و تعالی می رسد.

در پایان این جلسه از میلاد شمس با اهدا یادبودی تشکر و قدردانی به عمل آمد.


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده