مدیران جهادی وعده نمی دهند، عمل می کنند

1399/10/11
13

مدیران جهادی وعده نمی دهند، عمل می کنند

 

شرکت پاکسان موفق شد اهداف برنامه ریزی شده خود در سال مالی 2020 را محقق سازد.

شرکت پاکسان موفق شد در سال مالی 2020 اهداف از پیش تعیین شده خود را محقق نموده و برای اقدامات آتی برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه ریزی نماید.

این شرکت با استفاده از همه ظرفیت خود و بهره‌مندی از مدیریت نوین حسن بقائی، مدیر عامل این مجموعه، در کنار دانش فنی مدیران و پرسنل خود موفق شد اهداف برنامه ریزی شده برای سال مالی 2020 را عملیاتی نماید.

همچنین پاکسان با کشف بازارهای جدید صادراتی در بعد فروش، عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و به فروشی استثنایی در دو ماه پایانی سال میلادی مالی شرکت ۹۹/۰۹/۳۰ دست پیدا کرد.

شرکت پاکسان با برنامه ریزی های اصولی در تولید و فروش، استراتژی هوشمندانه و تلاش همکاران در تامین مواد اولیه مرغوب با قیمت مناسب به مدت 58 سال تجربه در تولید محصولات شوینده و بهداشتی و جلب اعتماد مردم، موفق شـد از تحــریم های ظالمانه عبور کـرده و با تبدیل تهدید به فرصـت، شرایط مساعدی را برای خود

به وجود آورد.

پاکسان برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در کشور، با عزمی راسخ برای جلوگیری از انتشار این بیماری با تولید و ارائه مرغوبترین مواد شوینده به کمک هم وطنان خود آمد و از تمامی امکانات خود برای تولید مواد شوینده و بهداشتی بهره برد. همچنین این شرکت با فراهم آوردن امکانات مورد نیاز موفق شد محلول ضدعفونی کننده ارکید را با بسته بندی جدید و کاربردی نیز تولید و ارائه کند تا از دغدغه های مردم کم نموده و هم دوش آنان با انتشار این ویروس مقابله نماید و از این طریق به رسالت حرفه‌ای خود جامه عمل بپوشاند.

تولید صابون به عنوان اصلی ترین سنگر مقابله با کرونا در این مجموعه شتاب مضاعفی گرفت و در روزهای تعطیل رسمی و عمومی حتی در ایام قرنطینه نیز سه شیفت تولید ادامه داشت تا هموطنانمان از لحاظ تامین این محصول شوینده با مشکل مواجه نشوند.

به دنبال این اقدامات و تامین مواد اولیه کافی در زمان مناسب، تولید بهینه، استفاده از همه ظرفیت ها و فروش قابل توجه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی افزایش سود شرکت رقم خورد و به دنبال آن EPS (سود هر سهم) رشد چشمگیر و بی سابقه ای را تجربه کرد. همچنین برنامه ریزی ها برای افزایش 298 درصدی سرمایه این شرکت نیز محقق و به زودی اجرائی خواهد شد.

در سال مالی جدید و بر اساس هدف گذاری های انجام شده، افزایش تولید محصولات شرکت پاکسان با شتاب منطقی و مناسب ادامه دارد و قطعا این روند رو به رشد تولید، عرضه، فروش و سودآوری در سال مالی 2021 نیز همچون دیگر موفقیت های این مجموعه تداوم خواهد داشت.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده