سه ماهه طوفانی پاكسان؛ پلی برای فتح قله های توليد

1399/10/11
13

سه ماهه طوفانی پاکسان؛

پلی برای فتح قله های تولید

 

عملکرد بی نظیر شرکت پاکسان منجر به افزایش میانگین تولید سه ماهه چهارم سال 2020 (مهر، آبان و آذر) شد.

حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، با اعلام این خبر گفت: پاکسان با استفاده از همه ظرفیت ها و مهارت نیروی انسانی خود موفق شد میزان تولید سه ماهه چهارم پایانی سال مالی 2020 را افزایش داده و به رشدی معادل 32 درصد دست یابد.

وی به سه شیفت بودن خطوط تولید و کار شبانه روزی بخش های تولیدی این شرکت اشاره کرد و افزود: با تحقق برنامه ها، میانگین تولید 3 ماهه چهارم سال 2020 نسبت به 9 ماهه ابتدایی همین سال رشد 32 درصدی داشته است.

بقائی با اشاره به میزان تولید در 9 ماهه سال مالی جاری یادآور شد: میانگین تولید 9 ماهه امسال، 9هزار و 867 تن بود که در سه ماهه آخر همین سال موفق شدیم به کمک همکارانم در این مجموعه و تحقق برنامه ریزی ها این عدد را به 12هزار و 992 تن برسانیم.

مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن اشاره به خرید مواد اولیه مناسب و تامین مواد مورد نیاز تولید تاکید کرد: خوشبختانه در تاریک ترین دوران تحریمی که کشور با آن روبه رو بود، حتی یک روز نیز خطوط تولیدی ما متوقف نشد و برنامه های این مجموعه با دقت و ریزبینی تمام ادامه یافت.

وی به تولید محصولات جدید نیز اشاره کرد و افزود: شرکت پاکسان تولید محصولات صنعتی را نیز در دستور کار خود قرار داد و با استفاده از دانش بومی و توانمندی های پرسنل موفق شدیم پاکساپون صدفی و پاکسامید را به مرحله تولید برسانیم و به زودی به صورت انبوه تولید خواهد شد که این امر، گام مهمی در خودکفایی در تامین مواد اولیه پاکسان و شرکت های گروه و ارائه به بازار بود.

بقائی ابراز امیدواری کرد که موفقیت ها در مجموعه پاکسان ادامه خواهد داشت و برنامه های توسعه ای شرکت به طور کامل محقق می شود.

مدیرعامل پاکسان در ادامه با تاکید بر اهمیت حفظ روند تولید خاطرنشان کرد: شرکت پاکسان مجموعه خوشنامی است با برندهای قدیمی که چند دهه از عمر آن ها می گذرد و باید قدر آن ها را بدانیم. قطعا با برنامه ریزی و هدف گذاری برای سال مالی جدید خبرهای خوب بیشتری در حوزه تولید، فروش و سودآوری و توسعه از این مجموعه خواهید شنید.

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده