معارفه مدیر عامل هلدینگ صنعت شوینده

1399/10/10
13

معارفه مدیر عامل و عضو جدید هیئت مدیره هلدینگ صنعت شوینده

 

طی حکمی از جانب مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر، امیر علی نعمت اللهی به عنوان مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده و شهریار محمدی راد به سمت عضو هیئت مدیره این شرکت منصوب شدند.

به گزارش بیدنا، در این مراسم علی ملکی، معاون امور شرکت ها و مجامع و عضو هیئت مدیره وبشهر، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، طی سخنانی با اشاره به برخی جابجایی ها در سمت های مختلف عنوان کرد: شرکت به مثابه یک موجود زنده است و تغییرات نیز از الزامات هر شرکتی می‌باشد؛ همه ما پس از انجام ماموریت و عمل به مسئولیت خود در مقاطع مختلف تغییر کرده ایم و خواهیم کرد و اگر این تغییرات خوب و برنامه ریزی شده باشد نتایج مطلوبی را موجب خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده داراب وکیلی و فرهنگ ساکی طی مدت خدمت در هلدینگ صنایع شوینده خاطر نشان کرد: هلدینگ شوینده با تلاش و پشتکار این عزیزان، شاهد عملکرد بسیار خوبی بوده است. همچنین مدیرعامل و عضو هیئت مدیره جدید نیز از افراد باسابقه و پرتجربه در زمینه کاری خود و از بدنه گروه توسعه ملی و نیز شرکت های شوینده تحت پوشش به شمار می آیند و از این بابت، استفاده از افراد آشنا به مجموعه می تواند در ارتقای سطح شرکت ها نشان خوبی باشد.

در ادامه علیرضا فاطمی عضو هیئت مدیره و معاون مالی اقتصادی و منابع انسانی گروه توسعه صنایع بهشهر به جایگاه بالای هلدینگ شوینده در گروه توسعه صنایع بهشهر اشاره کرد و گفت: ورود این هلدینگ به بازار سرمایه نشان از عملکرد ارزنده مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره آن دارد.

وی تاکید کرد: لازم است برنامه های افزایش سرمایه و سایر استراتژی های این هلدینگ هر چه زودتر توسط مدیرعامل جدید و اعضای هیئت مدیره پیگیری و اعلام شود.

همچنین پس از اتمام این مراسم، جلسه معارفه ای نیز با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران هلدینگ صنعت شوینده در محل آن شرکت برگزار شد و داراب وکیلی با معرفی معاونین و مدیران مجموعه، ضمن خیر مقدم به مدیر عامل جدید برای ایشان آرزوی توفیق داشته و برای هر گونه همکاری به منظور توسعه و تعالی شرکت اعلام آمادگی نمود.

 

به نقل از «پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز»


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده