چشم انداز آینده از روزهای خوش خبر می دهند

1399/10/06
13

پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت پنجاه و هشتمین سالگرد تاسیس این مجموعه؛

چشم انداز آینده از روزهای خوش خبر می دهند

 

مدیرعامل پاکسان در پیامی پنجاه و هشتمین سالگرد تاسیس این شرکت را به تمامی مدیران، پرسنل و دوستداران این مجموعه تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

 

امروز پنجاه و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت پاکسان است.

این شرکت با بیش از نیم قرن کار و تلاش در عرصه صنعت و تولید کشور، کوشیده است تا باکیفیت ترین محصولات شوینده را در اختیار مردم قرار دهد؛ چرا که معتقد است مردم ایران لایق بهترین ها هستند.

امروزه پاکسان به مدد مدیران و پرسنل خود توانسته است که چرخ‌های عظیم صنعت شوینده را به گردش درآورد تا برترین مجموعه در عرصه تولید مواد شوینده و بهداشتی باشد و موفقیت های بسیاری را رقم بزند. موفقیت هایی که هر یک، نشان از کار و برنامه ریزی هدفمند دارد.

سالروزها و ایامی از این دست، نشانه‌ای هستند تا در مسیر تحقق دیدگاه های مصرف کنندگان محصولات پاکسان قدم برداریم و به جایگاهی که شایسته نام و پیشینه برندهای خوشنام آن است، دست پیدا کرده و استمرار موفقیت پاکسان را تضمین کنیم.

ابتکار و خلاقیت مدیران و تک تک پرسنل بخش های مختلف این مجموعه ستودنی است؛ چرا که با تکیه بر توان فنی و دانش بومی تولید و با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری جهش تولید را محقق کرده و موجبات رونق اقتصادی را فراهم می سازند.

رکوردشکنی های پاکسان در این چند ماهه، حاصل زحمت همه کسانی بود که در این مجموعه کار و فعالیت می کنند. به عنوان مدیرعامل این مجموعه، قدردان زحمات همه شما هستم و آرزو می کنم همدوش یکدیگر بتوانیم قله های تولید را یکی پس از دیگری فتح نماییم و بر افتخارات این مجموعه بیفزاییم.

این روزها شرکت پاکسان در مسیر برنامه های تعریف شده حرکت می کند. گزارش های موجود، وضعیت مطلوب و خبرهای خوب پاکسان شاهدی بر این ادعا که "ما می توانیم" هستند.

حال که در آستانه شروع پنجاه و هشتمین سال تاسیس پاکسان قرار داریم، چشم انداز آینده از روزهای خوشی خبر می‌دهند که پاکسان خواهد توانست با قدرت بر تارک تولیدکنندگان مواد شوینده و بهداشتی بدرخشد و بیش از گذشته به تولید محصولات با کیفیت خود ادامه دهد.

این روز بزرگ را به همه همکارانم و خانواده هایشان در این مجموعه که با تلاش و کوشش شبانه روزی می کوشند تا "پاکسان، بیش از گذشته پر افتخار خود، بدرخشد" تبریک می گویم.

امیدوارم به عنوان یکی از دوست داران این مجموعه، در کنار هم شاهد پیشرفت و بالندگی پاکسان باشیم و موفقیت های این مجموعه را به دفعات و نوبه‌نو جشن بگیریم.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده