پرسنل پاکسان همدوش کادر درمان هستند

1399/09/25
13

حامد کریمی مدیر روابط عمومی پاکسان؛

برای مقابله با کرونا؛ پرسنل پاکسان همدوش کادر درمان هستند


به گزارش بیدنا و به نقل از پاکسان نیوز، پرسنل شركت پاكسان همدوش حافظان سلامت كشور برای قطع زنجیره انتقال كرونا تلاش می كنند
.

حامد کریمی، مدیر روابط عمومی شرکت پاکسان، با بیان این مطلب گفت: پرسنل شرکت پاکسان در سه شیفت کاری مشغول کار و فعالیت هستند تا کشور از جهت مواد شوینده و بهداشتی دچار مشکل نشده و با تمام توان و ظرفیت تولید خود، همدوش سنگربانان جبهه سلامت تلاش می کنند تا زنجیره ابتلا به کرونا را قطع کنند.

وی داشتن امنیت روانی را برای غلبه بر این بحران، بسیار لازم و ضروری خواند و افزود: هموطنان مطمئن باشند که مواد شوینده به اندازه مصرف در جامعه وجود دارد و این وظیفه ماست که در پاکسان، با حفظ سنگر تولید، در جهت رفع این نیاز حرکت کرده و از دغدغه های هموطنانمان بکاهیم.

کریمی به این که پرسنل پاکسان همواره در کنار مردم و همدوش آنان ایستاده اند، اشاره کرد و یادآور شد: پرسنل زحمتکش پاکسان، خود جزئی از بدنه جامعه و مردم هستند که هم اکنون در راستای انجام وظایف اجتماعی خود در لحظه‌های حساس و حیاتی در کنار مردم ایستاده و در جهت رفع نیاز جامعه گام برمی دارند.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیر عامل پاکسان خاطرنشان کرد: دکتر بقائی از زمان تصدی در این مجموعه همواره تلاش کرده است تا شرکت از هیچ جهت دچار کمبود نباشد تا بتوانیم محصولات این شرکت را با بالاترین ظرفیت تولید نموده و به دست مصرف کنندگان برسانیم.

مدیر روابط عمومی پاکسان بر حفظ تداوم تولید، خصوصا در ایام کرونا تاکید کرد و گفت: همکاران ما در پاکسان در تلاش هستند تا چرخ های تولید این مجموعه قدیمی و خوشنام در گردش باشد؛ خصوصا در این روزها که مردم بیش از گذشته برای غلبه بر بیماری کرونا به مواد شوینده و بهداشتی احتیاج دارند. تمام هم و غم همکاران ما در این شرکت، تامین مواد شوینده برای کشور است .

وی اقدامات خود مراقبتی در پیشگیری از ابتلا به کرونا را وظیفه همه شهروندان و هموطنان خواند و افزود: تمامی کارگران و پرسنل پاکسان در کنار پرسنل زحمت کش بیمارستان ها و فعالین حوزه سلامت ایستاده اند و با تولید محصولات شوینده با کیفیت و ارائه آن به بازارهای مصرف، می کوشند تا در جهت شکسته شدن زنجیره انتقال بیماری سهیم باشند.

کریمی با  قدردانی از زحمات کادر پزشکی در درمان بیماران مبتلا به کرونا گفت: ما در پاکسان در لباس تولید در کنار کادر درمان، به منظور پیشگیری از ابتلا خانواده های ایرانی به بیماری، از خطوط تولید پرستاری و محافظت می‌‌کنیم.


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده