گام ديگر پاكسان در بومی سازی توليد مواد اوليه

1399/09/16
13

دانش در خدمت تولید؛

گام دیگر پاکسان در بومی سازی تولید مواد اولیه


شرکت پاکسان موفق شد با بومی سازی دانش فنی، تولید پاکسامید و پاکساپون صدفی را در این مجموعه کلید بزند.

حسن بقائی، مدیرعامل شرکت پاکسان، خبر موفقیت محققین پاکسان در تولید محصولات جدید صنعتی را اعلام کرد و گفت: به زودی دو محصول مهم در صنعت تولید محصولات شوینده با نام های پاکسامید و پاکساپون صدفی در شرکت پاکسان تولید و عرضه می شود.

وی با اشاره به تولید نمونه های موفق آزمایشگاهی این محصول در شرکت پاکسان، افزود: پاکساپون صدفی و پاکسامید دو محصول صنعتی هستند که از آن ها به عنوان مهم ترین مواد مورد نیاز برای تولید مواد شوینده خصوصا مایع ظرفشویی یاد می شود. در آزمایشگاه واحد تحقیق و توسعه (R&D) با موفقیت تست و حتی در مقیاس کوچک با آن مایع ظرفشویی تولید شد تا کیفیت و مرغوبیت آن به شکل آزمایشگاهی و در تمامی ابعاد مورد بررسی و سنجش قرار بگیرد.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ادامه ضمن اشاره به کیفیت نمونه تولیدشده پاکساپون صدفی در این شرکت یادآور شد: نمونه تولید شده تحت فرمولاسیون جدید شرکت پاکسان، از لحاظ کیفیت و مرغوبیت در سطح بسیار بالایی قرار داشته و قابل رقابت با سایر نمونه های موجود در بازار است.

بقائی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات همکاران این شرکت در واحد (R&D) خاطر نشان کرد: همکاران ما با کار منسجم و با برنامه ریزی دقیق، بیش از 40 نمونه با فرمول ها و ترکیبات مختلف ساختند تا به فرمولاسیون نهایی دست پیدا کردند. این امر بیانگر عزم و اراده پرسنل این بخش برای تحقق شعار «ما می توانیم» می باشد.

وی با اشاره به صرفه اقتصادی این محصولات جدید صنعتی افزود: از آن جا که در پاکسان ماده اولیه تولید پاکسامید یعنی SLES تولید می شود، بی شک تولید پاکسامید علاوه بر صرفه اقتصادی از بعد زمانی و در دسترس بودن نیز برای ما بسیار حائز اهمیت است. چرا که مسیر تهیه آن کوتاه شده و برای تولید از خرید و آزمایش نمونه و اقدامات ثانویه دیگر بی نیاز خواهیم بود.

مدیرعامل پاکسان ضمن اشاره به سایر مزایای تولید این محصولات یادآور شد: به زودی پاکسان قادر خواهد بود پس از افزایش میزان تولید این محصول، نیاز دیگر شرکت های گروه را نیز فراهم سازد.

بقائی در خاتمه از زحمات خانم زینب علی نژاد، مدیریت واحد تحقیق و توسعه همکاران این واحد، در به ثمر رسیدن تولید این محصول تقدیر و تشکر نمود و یادآور شد به زودی خبرهای خوب دیگری از این واحد خواهیم شنید.

 

به نقل از "پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز"


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده