رکوردشکنی ها در پاکسان ادامه دارد

1399/09/13
13

تولیدات آبان ماه پاکسان، رکوردهای قبلی را شکست!

شرکت پاکسان در آبان ماه سال جاری آمار تولید خود را به 13/220 تن محصول رساند. این رقم بیانگر رشد 26 درصدی عملکرد پاکسان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته می باشد. 

همچنین فروش یازده ماهه اخیر در مقایسه با سال گذشته، رشد 34 درصدی داشته است.

بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، با اشاره به افزایش تولید گفت: در بدو ورود به شرکت پاکسان و ابتدای کار، با مسائل عدیده ای روبرو بوده ایم که موجب ایجاد چالش هایی در امر تولید و ارائه محصولات شده بود. اما به جهت اینکه با هدف ارتقا و تحقق جهش تولید، به این مجموعه قدم گذاشته بودیم، به عنوان یک سرباز در سنگر تولید و اقتصاد کشور، هدف اصلی مان عمل به منویات مقام معظم رهبری بوده و هست. به همین منظور در بدو امر، لازم بود تا مطالعه و ارزیابی از مجموعه به عمل آید.

وی به مطالعه و ارزیابی های انجام شده در این خصوص اشاره کرد و افزود: در ابتدا با بررسی های به عمل آمده، نقاط ضعف و قوت و همچنین تهدیدها و فرصت های پیش روی شرکت با دقت و  توجه بسیار، پایش و به منظور عبور از چالش ها، استراتژی راهبردی، علمی و به روز، در سازمان تدوین و اجرایی شد.

مدیر عامل پاکسان موضوعات مربوط به تولید و فروش را از جدی ترین مسائل این مجموعه معرفی کرد و یادآورشد: به لطف خدا، برنامه ریزی هایی صورت گرفته است که مشکلات تأمین، تولید و فروش را تا حد قابل توجهی مرتفع نموده و امروزه شاهد ثبت رکوردهای جدید در تولید و فروش و حتی صادرات محصولات این مجموعه هستیم. امیدواریم سال مالی جاری را با موفقیت پشت سر گذاشته و جهش تولید را در همه ابعاد در این مجموعه محقق کنیم.

بقائی در ادامه ضمن اشاره به افزایش سرمایه 298 درصدی این شرکت از محل سود انباشته، مطالبات و آورده نقدی، خاطرنشان کرد: در راستای افزایش سرمایه شرکت و اقدامات توسعه ‌ای، برنامه های خوب و اثر بخشی طرح ریزی شده است که پس از تاییدات قانونی جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که شرکت پاکسان دارایی های ارزشمندی از جمله 70 هزار متر زمین کارخانه در اتوبان فتح تهران، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، انبار احمد آباد مستوفی و برندهایی بسیار معتبر دارد که ده ها سال این دارایی ها تجدید ارزیابی نشده است. علاوه بر این، این واحد تولیدی در سه شیفت به صورت شبانه روزی در حال فعالیت بوده و با این وجود طی قراردادهایی، برخی شرکت ها، تحت لیسانس پاکسان، محصولاتی با برندهای زیرمجموعه پاکسان تولید می کنند تا نیاز بازار تامین گردد.

بقائی در خاتمه اظهار داشت با رشد تولید و افزایش مبلغ فروش، سود شرکت افزایش یافته و برای سال مالی منتهی به آذر 99 سود هر سهم شرکت به بالای 200 تومان خواهد رسید.

 

به نقل از "پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز"


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده