معارفه ریاست هیئت مدیره هلدینگ مدیریت شوینده بهشهر

1399/08/28 12:25:19
13

جلسه معارفه ریاست هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده بهشهر برگزار شد.


با تصویب هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و طی حکمی از جانب مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر، بهزاد یعقوبی به سمت ریاست هیئت مدیره این شرکت منصوب شد
.

به گزارش بیدنا، در مراسمی به ریاست علی ملکی، معاون امور شرکت ها و مجامع و عضو هیئت مدیره وبشهر، با حضور هیئت مدیره شرکت مدیریت صنعت شوینده و برخی از مدیران گروه توسعه صنایع بهشهر، بهزاد یعقوبی به سمت ریاست هیئت مدیره ” شوینده” منصوب شد. همچنین طی این مراسم از زحمات احسان بادپا در زمان تصدی ریاست هیئت مدیره این شرکت تقدیر شد.

ملکی در سخنان خود از خدمات ریاست قبلی تقدیر نموده و بر حضور ایشان در هیئت ‌مدیره شوینده و ریاست کمیته حسابرسی آن تاکید نمود. وی حضور یعقوبی، دستیار ویژه مدیر عامل وبشهر، را در روند تصمیم ‌گیری‌ها و اقدامات هلدینگ شوینده بسیار مهم و موثر خوانده و تصریح کرد: امیدواریم با حضور آقای یعقوبی، سرعت عمل در اجرای تصمیمات و اقدامات و همچنین سهولت در انجام ماموریت های محوله بهبود یابد.

وی هلدینگ مدیریت صنعت شوینده را از شرکت‌های خوب مجموعه بهشهر برشمرد و ضمن توصیه به همکاری و مسئولیت پذیری در هیئت مدیره گفت: همه ما در شرکت ها متعلق به خانواده بزرگ گروه توسعه صنایع بهشهر و بانک ملی هستیم و هر مسئولیتی که در هر مقطعی به ما سپرده می شود؛ بایستی با اجماع نظر و احترام متقابل و همچنین تمرکز بر کار، شرکت را در مسیر توسعه همه جانبه قرار دهیم. معاون امور شرکت های “وبشهر” با اشاره به برخی جابجایی‌ها در سمت های مختلف عنوان کرد: شرکت به مثابه یک موجود زنده است و تغییرات نیز از الزامات یک شرکت زنده؛ همه ما پس از انجام ماموریت و عمل به مسئولیت خود در مقاطع مختلف، تغییر کرده ایم و خواهیم کرد و این تغییرات اجتناب ناپذیر است.

گفتنی است یعقوبی، در کارنامه کاری خود ریاست هیئت مدیره شرکت های توسعه صنایع غذایی به پخش و گلتاش و همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت نکاء چوب مازندران را دارد و اکنون نیز به عنوان مشاور و دستیار ویژه مدیرعامل در گروه توسعه صنایع بهشهر حضور دارد.

 

به نقل از "پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز"

#

#
مدیر سایت
با تکیه بر توانمندی هایمان کارهای بزرگی انجام دادیم
با «میثم صادقی»، رئیس کارگاه ساخت و تراشکاری پاکسان، به گفتگو نشستیم تا از چند و چون اتفاقات رخ داده مطلع شویم.
مشاهده
خط قرمز صنعت شوینده عدول از عشق به خط تولید است
به منظور تعامل و هم افزایی میان هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و شرکت پاکسان جلسه‌ای با حضور امیر علی نعمت الهی، مدیر عامل و معاونین این هلدینگ و حسن بقائی
مشاهده
8 شرکت‌ صادرکننده ممتاز کشور معرفی شدند
بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات، مورخ 22 دی ماه سال جاری در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
مشاهده
پاکسان سبک زندگی جامعه را عوض کرده است
شرکت پاکسان برای سومین سال میزبان تیم کارشناسان ارزیاب جشنواره ملی صنعت سلامت محور بود.
مشاهده
پاکسان تنها صادرکننده ممتاز در صنعت شوینده کشور
در بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات، تندیس زرین این رویداد به شرکت پاکسان به عنوان صادرکننده ممتاز تعلق گرفت.
مشاهده
موفقیت حاصل زنجیره ای از تلاش هاست
با توجه به خاتمه سال مالی شرکت پاکسان، جلسه تقدیر از زحمات کارکنان این مجموعه برگزار شد.
مشاهده