پیشنهاد افزایش سرمایه پاکسان روی كدال

1399/08/28
13

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پاکسان

 

بر اساس ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار، مصوب 17/07/1395 هیئت مدیره این سازمان، و به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت پاکسان از مبلغ 1,080,000,000,000 ریال به مبلغ 4,300,000,000,000 ریال از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ارائه می گردد. طبق این گزارش، سود انباشته به منظور تأمين سرمايه در گردش و اصلاح ساختار مالی در تاریخ 27/08/1399 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهار نظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است. مقصود از اصلاح ساختار مالی ذکر شده، تأمين مخارج سرمايه ای انجام شده بابت نوسازی خطوط توليد و تأمين سرمايه در گردش به منظور خريد مواد اوليه و ملزومات بسته بندی می باشد.

 اظهار نظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

بدیهی است که افزایش سرمایه یادشده به طور مستقیم به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده وابسته است.

 

به نقل از "پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز"


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده