عدالت سازمانی ايجاد رضایت از خدمت است

1400/04/27
13

بقائی مدیرعامل پاکسان؛

 کارکنان پاکسان طعم خوش عدالت شغلی را می چشند

 

پاداش تولید پرسنل پاکسان افزایش می یابد.

حسن بقائی مدیر عامل شرکت پاکسان به منظور اجرای عدالت توزیعی از افزایش 200 درصدی پاداش تولید پرسنل عملیاتی این مجموعه خبر داد.

بقائی این اقدام را به منظور بهبود عدالت شغلی و بهره مندی همه کارگران و پرسنل از منابع درآمدی پاکسان معرفی کرد و گفت: هدف اصلی این اقدام در حقیقت ایجاد عدالت سازمانی و رضایت از جبران خدمات است که منجر به افزایش رضایتمندی شغلی پرسنل شده و آن ها را به انجام بهتر وظایفشان بیش از پیش ترغیب می کند.

وی در ادامه ضمن تشریح اثرات ماندگار و مثبت این اقدام افزود: با توجه به این امر که سال های متوالی از ثابت بودن میزان و ضریب پرداختی به عنوان پاداش تولید در مجموعه می گذرد، مطالعاتی روی ابعاد چهارگانه رضایت از جبران خدمات شامل رضایت از میزان حقوق و مزایا، خدمات و تسهیلات و ایجاد انگیزه شغلی ناشی از مسیر رشد پرسنل، انجام دادیم و ابعاد آن را از جهات مختلف بررسی نمودیم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که باید عدالت توزیعی را در این مجموعه بیش از گذشته اجرایی و عملیاتی کنیم.

مدیر عامل پاکسان با اشاره به این که باید به هر فرد نسبت به خدماتی که به مجموعه ارائه می دهد، پاداش داد، یادآور شد: در این اقدام هر فرد با توجه به شرایط و مؤلفه های مختلف، این افزایش پاداش تولید را دریافت خواهد کرد و با تعلق سازمانی که در افراد ایجاد می شود، با روحیه بالا و انرژی بیشتری طرح ها و پروژه ها را عملیاتی نمود.

بقائی با تاکید بر رعایت انصاف در توزیع امکانات و مزایای اقتصادی خاطرنشان کرد: در تقسیم درآمدها بین پرسنل، «عدالت توزیعی» را باید مراعات نمود تا همکاران ضمن داشتن رضایت شغلی در انجام وظایف خود دچار دلزدگی و یأس نشوند و افراد مجموعه را همچون کشتی بدانند که همه ما در آن سوار هستیم و سلامت و سعادت هر یک از ما در گرو سلامت کل مجموعه است.

وی با اشاره به اجرای طرح جانشین پروری در این مجموعه خاطر نشان کرد: در این مجوعه شایسته سالاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شایستگی های فردی و سازمانی همواره مد نظر قرار می گیرد. در این مجموعه به ایجاد مسیر رشد برای پرسنل و جانشین پروری معتقدیم و این امر در آن ها این انگیزه را به وجود می آورد که با کار منسجم، هدفمند و در چهارچوب اهداف شرکت، می توان ارتقاء سمت یافت و راه برای دستیابی به سطوح مختلف مدیریتی باز است.

بقائی در خاتمه هدف از این اقدام را تقویت بنیه درآمدی پرسنل خصوصا همکاران شاغل در خطوط تولید معرفی کرد و افزود: برای عملیاتی نمودن شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها» باید پشتیبانی ها را در داخل سازمان اجرایی و تقویت نماییم. قطعا توجه به معیشت پرسنل و ایجاد بستر مناسب در جهت کسب درآمد پایدار می تواند بخش عمده ای از پشتیبانی های سازمانی باشد و راه را برای دستیابی به اهداف بزرگتر هموار سازد.

شایان ذکر است در دوران مدیریتی حسن بقائی در شرکت پاکسان طرح های متعدد رفاهی و خدماتی در حمایت از پرسنل این مجموعه اجرایی شده که از آن جمله می توان به راه اندازی، تجهیز و بهبود کلینیک تخصصی شهدای سلامت این مجموعه، تاسیس تعاونی مصرف پاکسان، بازسازی و ارتقاء کیفیت رختکن کارکنان، ارتقاء سطح پوشش بیمه های تکمیلی و توجه ویژه به بنیان خانواده و ... اشاره نمود.

همچنین در این سال حمایت و توجه ویژه ای از سوی مدیر عامل پاکسان به خانواده و بازماندگان معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان این مجموعه صورت گرفت.


افزایش پاداش کارگران پاکسان
#

#
مدیر سایت
پیام تبریک مدیرعامل پاکسان به مناسبت عید قربان
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی عید بزرگ قربان را به همه مردم شریف ایران و پرسنل این مجموعه تبریک و تهنیت گفت.
مشاهده
بقائی مدیرعامل پاکسان؛ پاکسان در مسیر توسعه پایدار حرکت می کند
بی شماری و تعدد طرح ها و برنامه های اجرا شده در پاکسان بهانه ای شد تا با مدیر عامل این مجموعه به گفتگو بنشینیم.
مشاهده
مدیر عامل پاکسان روز صنعت و معدن را تبریک گفت
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی دهم تیر ماه مصادف با روز ملی صنعت و معدن را به همه تلاشگران و فعالان این عرصه در کشور، خصوصا پرسنل این مجموعه، ت
مشاهده
رشد چشمگیر و عالی 83 درصدی فروش در پاكسان
شركت پاكسان در 6 ماهه سال جاری از فروش محصولات خود 945 میلیارد تومان درآمد كسب نمود.
مشاهده
آگهی مزایده عمومی بوفه شرکت پاکسان
شرکت پاکسان (سهامی عام) تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی در نظر دارد بهره برداری از بوفه محل کارخانه خود را به مدت یک سال از طریق مزایده عمومی به ا
مشاهده
پیام تبریک مدیر عامل پاکسان به مناسبت میلاد امام رضا (ع)
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی سالروز میلاد با سعادت امام رضا (ع) را به همه شیعیان و شیفتگان خاندان امامت و ولایت خصوصاً مردم شریف ایران و پرس
مشاهده