بیانات رهبری فصل الخطاب انتخاب اصلح است

1400/03/27
13

در نشست تبیین اهمیت سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شرکت پاکسان؛
بیانات رهبری فصل الخطاب انتخاب اصلح است

 

به منظور تبیین اهمیت انتخاب رئیس جمهور اصلح و با توجه به نزدیکی به زمان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، جلسه ای با حضور آقای حسینی از هادیان سیاسی سپاه محمد رسول الله در شرکت پاکسان برگزار شد.

در این جلسه که حسن بقائی مدیر عامل پاکسان، جمعی از معاونین، مدیران و پرسنل این مجموعه حضور داشتند. حسینی ضمن تشریح وضعیت حساس کنونی که چشم جهانیان به این انتخابات دوخته شده، حضور پرشور مردم پای صندوق های رای را عامل یأس دشمنان معرفی کرد و در ادامه انتخاب درست در سرنوشت ایران را راه اقتدار ایران اسلامی معرفی کرد.

وی در بخش دیگری از این رویداد ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، سخنان ایشان را فصل الخطاب انتخاب اصلح معرفی و بر آن تاکید کرد.
حسینی، حضور در انتخابات را فریضه‌ای دینی، شرعی و میهنی برشمرد و خواهان حضور همه جانبه پرسنل پاکسان در پای صندوق های رای روز جمعه 28 خرداد ماه سال جاری شد.
این مراسم با نظر مساعد حسن بقائی مدیر عامل پاکسان و همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای این مجموعه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات پاکسان برگزار شد.

#

#
مدیر سایت
پیام تبریک مدیرعامل پاکسان به مناسبت عید قربان
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی عید بزرگ قربان را به همه مردم شریف ایران و پرسنل این مجموعه تبریک و تهنیت گفت.
مشاهده
عدالت سازمانی ايجاد رضایت از خدمت است
حسن بقائی مدیر عامل شرکت پاکسان به منظور اجرای عدالت توزیعی از افزایش 200 درصدی پاداش تولید پرسنل عملیاتی این مجموعه خبر داد.
مشاهده
بقائی مدیرعامل پاکسان؛ پاکسان در مسیر توسعه پایدار حرکت می کند
بی شماری و تعدد طرح ها و برنامه های اجرا شده در پاکسان بهانه ای شد تا با مدیر عامل این مجموعه به گفتگو بنشینیم.
مشاهده
مدیر عامل پاکسان روز صنعت و معدن را تبریک گفت
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی دهم تیر ماه مصادف با روز ملی صنعت و معدن را به همه تلاشگران و فعالان این عرصه در کشور، خصوصا پرسنل این مجموعه، ت
مشاهده
رشد چشمگیر و عالی 83 درصدی فروش در پاكسان
شركت پاكسان در 6 ماهه سال جاری از فروش محصولات خود 945 میلیارد تومان درآمد كسب نمود.
مشاهده
آگهی مزایده عمومی بوفه شرکت پاکسان
شرکت پاکسان (سهامی عام) تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی در نظر دارد بهره برداری از بوفه محل کارخانه خود را به مدت یک سال از طریق مزایده عمومی به ا
مشاهده