باید کشور را به دست افراد اصلح بسپاریم

1400/03/27
13

مدیر عامل پاکسان؛

باید کشور را به دست افراد اصلح بسپاریم


مدیر عامل پاکسان، پرسنل این مجموعه را به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت نمود.

حسن بقائی مدیر عامل پاکسان با اشاره به اهمیت فزاینده این دوره از انتخابات گفت: امروز ایران ما برای عبور از بحران های پیش رو و ترمیم اقتصاد، بیش از همیشه به همدلی، انسجام ملی و مشارکت حداکثری نیازمند است.

وی با تاکید بر اهمیت انتخابات سرنوشت ساز سیزدهمین دوره ریاست جمهوری افزود: دست یابی به هر دستاورد ارزشمندی نیازمند رعایت قاعده و قوانین آن موضوع است. از ویژگی های کشوری قدرتمند، مشارکت حداکثری در انتخابات است. به فرموده مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان، انتخابات ایران متعلق به همه مردم است و نباید به فریب های دشمنان خارجی و داخلی توجه نمود.

بقائی با بیان این که کسانی که مردم را از انتخابات دلسرد می کنند، دلسوز مردم نیستند، یادآور شد: اصل و بنای این کشور، ولایت فقیه و جمهوری اسلامی است. خوشبختانه مردم فهیم ایران، خصوصا پرسنل زحمتکش این مجموعه، به این امر باور داشته و این باورمندی، مایه اتحاد و همبستگی در سطح کشور شده است.

مدیر عامل شرکت پاکسان دعوت به حضور آحاد مردم در انتخابات را وظیفه شرعی همگان معرفی کرد و گفت: همه افراد جامعه باید خود را موظف بدانند که مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کنند تا توطئه های دشمن بی اثر شده و بتوانیم تصویری از یکپارچگی و اتحاد و اعتقاد به جمهوری اسلامی را به نمایش بگذاریم.

بقائی با اشاره به خصوصیات فرد اصلح که مقام معظم رهبری بارها بر آن تاکید فرموده اند، یادآور شد: انتخاب ما باید اصلح ترین فرد صالح بر اساس معیارهای مورد تاکید مؤکد معظم له باشد تا در کشور عزیزمان شاهد تشتت و بی ثباتی نباشیم و امور کشور را به فرد شایسته ای بسپاریم.

انتخاب فردی اصلح طبق اصل ۱۱۷ قانون اساسی برای قرار گرفتن در مهمترین مسند مدیریت کشور به نام ریاست جمهوری مطرح است. بنابراین شهروندان با احساس تکلیف و وظیفه شرعی، ملی و میهنی در بزرگترین رویداد سیاسی مشارکت داشته باشند تا دشمنان این مرز و بوم که همواره با طراحی نقش های شوم به دنبال تضعیف نظام و ناکارآمد نشان دادن هستند، همانند گذشته از این رهگذر با دست خالی عبور کنند.


#

#
مدیر سایت
پیام تبریک مدیرعامل پاکسان به مناسبت عید قربان
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی عید بزرگ قربان را به همه مردم شریف ایران و پرسنل این مجموعه تبریک و تهنیت گفت.
مشاهده
عدالت سازمانی ايجاد رضایت از خدمت است
حسن بقائی مدیر عامل شرکت پاکسان به منظور اجرای عدالت توزیعی از افزایش 200 درصدی پاداش تولید پرسنل عملیاتی این مجموعه خبر داد.
مشاهده
بقائی مدیرعامل پاکسان؛ پاکسان در مسیر توسعه پایدار حرکت می کند
بی شماری و تعدد طرح ها و برنامه های اجرا شده در پاکسان بهانه ای شد تا با مدیر عامل این مجموعه به گفتگو بنشینیم.
مشاهده
مدیر عامل پاکسان روز صنعت و معدن را تبریک گفت
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی دهم تیر ماه مصادف با روز ملی صنعت و معدن را به همه تلاشگران و فعالان این عرصه در کشور، خصوصا پرسنل این مجموعه، ت
مشاهده
رشد چشمگیر و عالی 83 درصدی فروش در پاكسان
شركت پاكسان در 6 ماهه سال جاری از فروش محصولات خود 945 میلیارد تومان درآمد كسب نمود.
مشاهده
آگهی مزایده عمومی بوفه شرکت پاکسان
شرکت پاکسان (سهامی عام) تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی در نظر دارد بهره برداری از بوفه محل کارخانه خود را به مدت یک سال از طریق مزایده عمومی به ا
مشاهده