پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند

1400/02/09
13

عملكرد فوق العاده پاكسان در فروردین سال جاری؛

پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند

 

شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.

به گزارش پاكسان نیوز، شركت پاكسان طی عملكرد 1ماهه منتهی به 31/01/1400 موفق شد معادل 749262 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش برساند كه این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 231% افزایش داشته است.

این شركت تولید كننده محصولات شوینده و بهداشتی در مدت 4 ماهه منتهی به فروردین سال جاری نیز از فروش محصولات خود 600 میلیارد تومان درآمد كسب نمود كه نسبت به مدت مشابه قبل 107 درصد رشد داشته است.

شركت پاكسان به پشتوانه مدیریت مدبرانه حس بقائی و تلاش های پرسنل خدوم و زحمتكش و با اتكا به توان فنی و دانش بومی همكاران این مجموعه توانسته اقدامات مثبت بسیاری را به ثمر برساند.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده
پروتکل های 5S در شرکت پاکسان ارتقاء می یابد
با توجه به اهمیت آراستگی محیط کار و نقش آن در بهبود روحیه افراد، کارایی ماشین آلات و دستگاه ها و کاهش هزینه ها، پروتکل های 5S در شرکت پاکسان بهبود یاف
مشاهده