تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان

1400/02/09
13

مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پاكسان نیوز، دكتر محمد رضا شانه ساز، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو، با اهدای لوح تقدیر به حسن بقائی، مدیر عامل شركت پاكسان، قدردانی كرد.

معاون وزارت بهداشت، از حسن بقائی به سبب مشاركت فعالانه و تحت نظارت سازمان غذا و دارو، در راستای ترویج فرهنگ و برنامه های صنعت و سلامت كشور به مدد همكاری های بین بخشی قدردانی نموده و این مجموعه را به دلیل حمایت از توسعه شاخص های سلامت در صنعت شایسته تقدیر دانسته است.

تقدیر از حسن بقایی، مدیر عامل شرکت پاکسان

 

تقدیرنامه رئیس انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ایران

دكتر محمد حسین تقدیسی رئیس انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت نیز با اهداء لوح تقدیر جداگانه ای ضمن تشكر از تلاش های سلامت محور حسن بقائی، پاكسان را به سبب تلاش در حوزه سلامت عمومی جامعه این مجموعه را شایسته تقدیر معرفی نمود.

وی در ادامه از تلاش های مدیر عامل، مدیران و پرسنل این مجموعه، به جهت استقرار و نهادینه نمودن شاخص های سلامت در محصولات و خدمات تقدیر و تشكر نمود.

شركت پاكسان در چهارمین جشنواره صنعت سلامت محور، لوح زرین این جشنواره را به خود اختصاص داد و به سبب اقدامات و ارائه خدمات پیشگیرانه در برابر ویروس كرونا در بخش دیگر این جشنواره در معیار تاب آوری و مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان در برابر همه گیری كووید 19، به عنوان اولین و تنها شركت لوح افتخار را از آن خود نمود.

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده
پروتکل های 5S در شرکت پاکسان ارتقاء می یابد
با توجه به اهمیت آراستگی محیط کار و نقش آن در بهبود روحیه افراد، کارایی ماشین آلات و دستگاه ها و کاهش هزینه ها، پروتکل های 5S در شرکت پاکسان بهبود یاف
مشاهده