آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد

1400/02/02
13

غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.

با توجه به آغاز سال نو و اهمیت سلامت کارکنان، غربالگری سنجش سلامت کارکنان شرکت پاکسان با مساعدت و حمایت مدیر عامل این مجموعه در فروردین ماه سال 1400 انجام شد.

انجام آزمایش های دوره ای و کنترل سلامت تمامی کارکنان از جمله مواردی است که سازمان ها باید به آن توجه لازم را داشته باشند.

‌به همین منظور پاکسان به عنوان یک مجموعه پیشرو در حفظ و ارتقای سلامت کارکنان و جامعه، به صورت منظم این قبیل آزمایش ها را در پروتکل های معاینات دوره ای خود جای داده است.

بررسی ادواری و کنترل مستمر سلامت کارکنان از طریق آزمایش های گوناگون از جمله آزمایش خون، بینایی سنجی، آزمایش کرونا و ... منجر به شناسایی افراد مبتلا به بیماری هایی همچون دیابت، فشار خون، چربی خوب و ... می شود و می توان در زمان مناسب نسبت به درمان و معرفی آن ها به پزشک مربوطه اقدام نمود.

همچنین شایان ذکر است در پاکسان با هدف کنترل و رعایت اصول بهداشتی پیشگیرانه در مدیریت آسیب های ناشی از محیط کار، همواره تمام آموزش های لازم در طول سال به پرسنل ارائه می شود.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
پروتکل های 5S در شرکت پاکسان ارتقاء می یابد
با توجه به اهمیت آراستگی محیط کار و نقش آن در بهبود روحیه افراد، کارایی ماشین آلات و دستگاه ها و کاهش هزینه ها، پروتکل های 5S در شرکت پاکسان بهبود یاف
مشاهده