بنیادی نمودن تفکر، برنامه پاکسان در سال ۱۴۰۰

1400/01/15
13

اولین جلسه شورای معاونین شرکت پاکسان در سال جدید برگزار شد.

روز شنبه مورخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اولین جلسه شورای معاونین شرکت پاکسان با حضور حسن بقائی، مدیر عامل، و معاونین این مجموعه به منظور بررسی دستاوردهای سال گذشته و چشم اندازهای سال جدید برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیر عامل پاکسان با اشاره به نام گذاری سال جدید با عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» گفت: شرکت پاکسان به عنوان یک واحد تولیدی همواره کوشیده است تا سهم خود را در تولید کشور ادا کند و با تحقق شعار «جهش تولید» در سال گذشته موفق شد بسیاری از اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده در این مسیر را محقق سازد.

بقائی رمز موفقیت در این مسیر را، بهره برداری از تمام امکانات موجود در این مجموعه دانست و افزود: با دانش فنی که در این شرکت وجود دارد و با نهادینه سازی تفکر و استفاده از همه ظرفیت ها، در سال جاری قادر خواهیم بود که برنامه ها و اهداف توسعه ای متناسب با شعار سال را محقق نموده و گام بلند دیگری در جهت افزایش تولید و تثبیت اشتغال در سال جاری برداریم.

مدیر عامل پاکسان دوام یک مجموعه را در بالا بردن کارآیی آن برشمرد و یادآور شد: با بنیادی نمودن فرهنگ تفکر در تمامی ارکان شرکت می توان راه های میانبری را برای حصول به نتایج متعالی سازمانی و موفقیت چشمگیر در تمام برنامه ها یافت و اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده این مجموعه را با پشتیبانی های مناسب عملیاتی و اجرایی نمود.

در ادامه این جلسه علی رنجبر، معاون فنی و تولید پاکسان، به اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز در پاکسان اشاره کرد و گفت: همه ساله در این مجموعه با فرصت هایی که فراهم می شود، خصوصا ایام نوروز، بازنگری هایی در خطوط تولید و سایر بخش ها صورت می گیرد اما در آغازین روزهای سال جاری با تاکید ویژه دکتر حسن بقائی مدیر عامل مجموعه، اقداماتی فراتر از بازنگری در پاکسان انجام شد و بسیاری از این اقدامات در حقیقت نوعی بازبینی بنیادی و به شمار مانع زدایی در فرایندهای تولید بود.

وی حجم کارهای صورت گرفته را در مقایسه با سال های اخیر بی سابقه خواند و افزود: پروژه های متعدد فنی، عمرانی و رفاهی با وسعت زیادی در دستور کار قرار گرفت و برای اجرایی سازی این برنامه ها، با بسیج شدن همه بخش ها موفق شدیم تمام کارها را در زمان مشخص شده اجرایی نماییم و مجموعه را به این منظور برای تولید و تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» آماده نماییم.

در پایان این جلسه حسن بقائی از معاونین خود خواست برای تحقق برنامه های این مجموعه اقدامات لازم را در واحدهای تحت مدیریت خود با جدیت تمام دنبال نموده و در این راه از تمام ظرفیت ها، امکانات و دست آوردهای سال های گذشته نهایت استفاده را نمایند.


#

#
مدیر سایت
افزایش سرمایه شرکت پاکسان
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پاکسان شپاکسا اجرایی شد.
مشاهده
پاكسان فروش چشمگيری را به ثبت رساند
فروش محصولات پاکسان در سه ماهه نخست سال مالی 1400 افزایش فروش نزدیک به 100% را تجربه کرد.
مشاهده
خیز پاکسان برای تحقق شعار سال
با نام گذاری سال 1400 به نام سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری، جهت گیری برنامه های توسعه ای کشور در سال جدید مشخص شد.
مشاهده
پاکسان با شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدائی‌ها، جهش تولید را تداوم می‌بخشد
همزمان با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ و نامگذاری آن به‌عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، آمادگی این مجموعه را برا
مشاهده
مدیرعامل پاکسان عید نوروز ۱۴۰۰ را تبریک گفت
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، در پیامی حلول سال جدید و عید نوروز باستانی را به همه فارسی زبانان، ایرانیان و پرسنل شریف پاکسان تبریک گفت.
مشاهده
پاکسان صاحب تلویزیون شهری شد
شركت پاكسان به منظور افزایش توان تبلیغاتی خود، با تغییر ساختار سر در این مجموعه، نسبت به نصب تلویزیون شهری اقدام كرد.
مشاهده