پاکسان صاحب تلویزیون شهری شد

1400/01/08
13

شركت پاكسان به منظور افزایش توان تبلیغاتی خود، با تغییر ساختار سر در این مجموعه، نسبت به نصب تلویزیون شهری اقدام كرد.

تبلیغات محیطی یکی از راهکارهای مناسب جهت معرفی محصولات و خدمات و مسیری برای افزایش فروش و خدمت رسانی است. فضاهای شهری به دلیل گستردگی و گنجایش زیاد مخاطبان بالقوه و بالفعل، بستر مناسبی برای تبلیغات محیطی فراهم کرده است که با بهره گیری از آن می توان افراد را به سمت هدف مورد نظر تشویق و ترغیب نموده و در نهایت آن ها را جذب کرد.

هم اینک شرکت پاکسان با نصب تلویزیون شهری در محیط بیرونی این شرکت، در نظر دارد تولیدات، کالاها و دستاوردهای خود را بیش از گذشته به اطلاع عموم شهروندان، مخاطبین و دوستداران پاکسان برساند.

امروزه تبلیغات در فضای شهری یکی از رایج ترین سبک های تبلیغات محیطی است  اما در کنار مزایای این نوع تبلیغات، معایبی نیز وجود دارد. در مقابل، تلویزیون شهری در کنار همان کارایی و کارکرد، بسیاری از آن نواقص را ندارد که از جمله آن ها می توان به زیبایی بصری، مقرون به صرفه بودن در مقایسه با بیلبوردهای تبلیغاتی اجاره ای، جذابیت در جذب مخاطب، امکان استفاده مکرر از آن، عدم آلودگی و آلایندگی و نبود پسماند اشاره کرد.

با این امکان جدید، شرکت پاکسان قادر خواهد بود با ایجاد تنوع در نمایش تبلیغات بصری جدید، با تنوع و تعداد بیشتری نسبت به گذشته و با صرف هزینه ای بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر، تبلیغات خود را در معرض نمایش قرار دهد.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده