تقدیر کارکنان پاکسان از اقدامات مدیر عامل این مجموعه

1399/12/06
13

در آستانه میلاد حضرت علی (ع)؛
تقدیر کارکنان پاکسان از اقدامات مدیر عامل این مجموعه


جمعی از کارگران و کارکنان خطوط تولید شرکت پاکسان با حضور در دفتر مدیر عامل این مجموعه با اهداء دسته گل و پیام تشکر، از توجه مستمر به کارکنان در تمامی زمینه ها، به ویژه در زمینه معیشت پرسنل، قدردانی نمودند.

به گزارش پاکسان نیوز، در آستانه میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) و روز پدر، شماری از کارگران و کارکنان خطوط تولیدی این شرکت، به نمایندگی از تمامی کارکنان، در دفتر مدیر عامل این مجموعه حضور یافته و با اهداء دسته گل و پیام تشکر، از اقدامات موثر و حمایت های همه جانبه حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، قدردانی نمودند.
متن کامل این پیام بدین شرح است:

 

جناب آقای دکتر حسن بقائی، مدیر عامل محترم شرکت پاکسان،

با سلام و احترام، بدون شک بهترین پاداش برای انسان هایی است که توان و تجربه خویش را در طبق اخلاص نهاده و در انجام وظایف محوله از هیچ کوششی فروگذار نمی نمایند.
بدین وسیله، ولادت امیرالمومنین امام علی (ع) را خدمت شما تبریک گفته و با تشکر فراوان بابت تلاش های ارزنده، مؤثر و پدرانه جناب عالی برای تمامی پرسنل پاکسان به خصوص کارگران، توفیق روز افزون از درگاه ایزدمنان برایتان مسئلت می نماییم.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده