طرح های پاكسان تامين كننده منافع ذی نفعان

1399/12/04
13

نعمت اللهی مدیرعامل مدیریت صنعت شوینده؛

طرح های توسعه ای پاکسان در جهت پیشبرد منافع ذی نفعان است

 

نعمت اللهی، مدیر عامل مدیریت صنعت شوینده، از پاکسان بازدید نمود.

امیرعلی نعمت اللهی، مدیر عامل مدیریت صنعت شوینده، در حاشیه بازدید از شرکت پاکسان ضمن گفتگو با خبرنگار این مجموعه به اهداف خود در این بازدید اشاره کرد و گفت: لازم است که از همت و تلاش مدیر عامل، مدیران و تک تک پرسنل این مجموعه نهایت تشکر و قدردانی را به جا بیاوریم.

وی به هم افزایی بین بخشی در شرکت پاکسان، به عنوان نقطه قوت این مجموعه اشاره کرد و افزود: آن چه دیدیم همدلی و وفاق بود و این امکان به مدد مدیر عامل این مجموعه فراهم شد تا ضمن بازدید از پاکسان، در خصوص طرح ها، برنامه ها و چالش های پیش رو گفتگو کنیم و طرح روشنی از برنامه های توسعه ای این شرکت در آینده نزدیک داشته باشیم.

به گزارش پاکسان نیوز، نعمت اللهی ضمن تاکید بر اراده و عزم جدی مدیریت صنعت شوینده برای حل مشکلات و موانع در شرکت های عضو این مجموعه یادآور شد: برنامه های ما برای رفع مشکلات مربوط به کل شرکت های گروه، معطوف به تمامی بخش ها و در همه ابعاد است که بخشی از آن با دستیابی به جهش تولید رفع خواهد شد.

وی دستیابی به بهره وری را یکی از راه های برون رفت از بن بست تولید معرفی کرد و گفت: بهره وری باید هم به لحاظ کمی و کیفی صورت بپذیرد و ما باید در اقدام و عمل، حقوق ذی نفعان و سهامداران را در نظر بگیریم.

مدیر عامل مدیریت صنعت شوینده، صادرات را یکی دیگر از راه های کسب درآمد و تامین هزینه های جاری شرکت ها معرفی کرد و یادآور شد: برای گسترش صادرات موانعی وجود دارد که برخی از آن ها مربوط به تصمیمات شماری از دستگاه ها و قوانین صادر شده از سوی آن ها است. ما در حال گفت و گو برای رفع این موانع هستیم تا بتوانیم روند صادرات محصولات را گسترش دهیم.


#

#
مدیر سایت
افزایش فروش 99 درصدی پاکسان در بهمن
فروش محصولات پاکسان در بهمن ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 99 درصد افزایش یافت.
مشاهده
تقدیر کارکنان پاکسان از اقدامات مدیر عامل این مجموعه
جمعی از کارگران و کارکنان خطوط تولید شرکت پاکسان با حضور در دفتر مدیر عامل این مجموعه با اهداء دسته گل و پیام تشکر، از توجه مستمر به کارکنان در تمامی
مشاهده
اهدا لوح زرين مسئوليت اجتماعی مقابله با كرونا به پاكسان
شركت پاكسان لوح زرین صنعت سلامت محور در شاخص تاب آوری و مسئولیت اجتماعی سازمان در برابر همه گیری كووید 19 را به خود اختصاص داد.
مشاهده
پاکسان در جشنواره صنعت سلامت محور درخشید
شرکت پاکسان تندیس زرین صنعت سلامت محور و لوح افتخار اقدامات موثر در برابر کرونا را از آن خود کرد.
مشاهده
ما برای صیانت از افتخار ملی وظیفه سنگینی داریم
در هجدهمین جشنواره «تولید ملی افتخار ملی» از شرکت پاکسان تقدیر شد.
مشاهده
تندیس زرین تولید ملی به پاكسان رسید
شرکت پاکسان تندیس زرین هجدهمین جشنواره "تولید ملی_افتخار ملی" را از آن خود کرد.
مشاهده