طرح های پاكسان تامين كننده منافع ذی نفعان

1399/12/04
13

نعمت اللهی مدیرعامل مدیریت صنعت شوینده؛

طرح های توسعه ای پاکسان در جهت پیشبرد منافع ذی نفعان است

 

نعمت اللهی، مدیر عامل مدیریت صنعت شوینده، از پاکسان بازدید نمود.

امیرعلی نعمت اللهی، مدیر عامل مدیریت صنعت شوینده، در حاشیه بازدید از شرکت پاکسان ضمن گفتگو با خبرنگار این مجموعه به اهداف خود در این بازدید اشاره کرد و گفت: لازم است که از همت و تلاش مدیر عامل، مدیران و تک تک پرسنل این مجموعه نهایت تشکر و قدردانی را به جا بیاوریم.

وی به هم افزایی بین بخشی در شرکت پاکسان، به عنوان نقطه قوت این مجموعه اشاره کرد و افزود: آن چه دیدیم همدلی و وفاق بود و این امکان به مدد مدیر عامل این مجموعه فراهم شد تا ضمن بازدید از پاکسان، در خصوص طرح ها، برنامه ها و چالش های پیش رو گفتگو کنیم و طرح روشنی از برنامه های توسعه ای این شرکت در آینده نزدیک داشته باشیم.

به گزارش پاکسان نیوز، نعمت اللهی ضمن تاکید بر اراده و عزم جدی مدیریت صنعت شوینده برای حل مشکلات و موانع در شرکت های عضو این مجموعه یادآور شد: برنامه های ما برای رفع مشکلات مربوط به کل شرکت های گروه، معطوف به تمامی بخش ها و در همه ابعاد است که بخشی از آن با دستیابی به جهش تولید رفع خواهد شد.

وی دستیابی به بهره وری را یکی از راه های برون رفت از بن بست تولید معرفی کرد و گفت: بهره وری باید هم به لحاظ کمی و کیفی صورت بپذیرد و ما باید در اقدام و عمل، حقوق ذی نفعان و سهامداران را در نظر بگیریم.

مدیر عامل مدیریت صنعت شوینده، صادرات را یکی دیگر از راه های کسب درآمد و تامین هزینه های جاری شرکت ها معرفی کرد و یادآور شد: برای گسترش صادرات موانعی وجود دارد که برخی از آن ها مربوط به تصمیمات شماری از دستگاه ها و قوانین صادر شده از سوی آن ها است. ما در حال گفت و گو برای رفع این موانع هستیم تا بتوانیم روند صادرات محصولات را گسترش دهیم.


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده