پاکسان در جشنواره صنعت سلامت محور درخشید

1399/11/30
13

پاکسان در جشنواره صنعت سلامت محور درخشید

 

شرکت پاکسان تندیس زرین صنعت سلامت محور و لوح افتخار اقدامات موثر در برابر کرونا را از آن خود کرد.

شرکت پاکسان موفق شد در چهارمین دوره جشنواره صنعت سلامت محور، تندیس زرین را به خود اختصاص دهد.

همچنین در کنار کسب تندیس زرین این دوره از جشنواره، پاکسان موفق شد در معیار تاب آوری و مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان در برابر همه گیری کووید 19، به عنوان تنها مجموعه در بین سایر شرکت کنندگان در این جشنواره لوح افتخار دریافت نماید.

این جشنواره که در چهارمین سال برگزاری خود ارتقای سلامت محصولات و خدمات و چشم انداز بهبود سیستم سلامت در صنایع کشور را مد نظر داد با حضور مقامات عالی و مسئولین بخش سلامت 28 بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، با اعلام این خبر گفت: در همه دنیا صنعت و سلامت موضوعات در هم تندیده شده ای هستند که نقص یکی از عوامل می تواند دشواری های زیادی برای سلامت افراد در بعد مصرف کننده و محیط زیست به وجود آورد.

وی با اشاره به اهمیت مسئله سلامت در تولید محصولات پاکسان افزود: از آن جا که محصولات ما به طور مستقیم با سلامت و بهداشت فردی افراد در ارتباط است، موظفیم به مسائل پیرامون تولید نگاه دقیق داشته باشیم و همین امر باعث شده تمامی آئین نامه های کشوری و استانداردهای داخلی شرکت را با دقت زیادی اجرائی نماییم.

مدیر عامل پاکسان در ادامه ضمن تاکید بر الزامات سازمان های بهداشت و استاندارد در تولید، خاطر نشان کرد: پاکسان در تمامی دوره های برگزاری جشنواره صنعت سلامت محور در گروه صنایع شوینده و بهداشتی، موفق به کسب عناوین مختلف شده است. این بیانگر حرکت این مجموعه بر مدار صنعت سلامت محور و به کارگیری تمام تلاش خود برای ماندن در این مسیر است.

بقائی ضمن تشکر از پرسنل خدوم و زحمتکش این مجموعه یادآور شد: این افتخار به تمام همکاران من در پاکسان تعلق دارد و تک تک آن ها در این موفقیت سهیم هستند؛ چرا که هر یک به درستی تلاش کرده اند که در محیط کارخانه، در بخش خطوط تولید و ... تمامی قوانین مربوط به تولید را اجرا نمایند.

به گزارش پاکسان نیوز، هدف از برگزاری این جشنواره پایش، رتبه بندی، اعتباربخشی و تشویق مجموعه های برتر و سازمان های متعهد به امر سلامت در جهت معرفی آخرین دستاوردهای واحدهای سلامت ‌محور و ارتقای سطح آگاهی، نگرش و فرهنگ استفاده از محصولات و خدمات سلامت محور می باشد. همچنین فراهم آوردن زمینه حضور گسترده صاحبان صنایع در بازارهای بین المللی و انعکاس مفهوم صنعت سلامت ‌محور در سیاست های کلان کشور از دیگر اهداف این جشنواره بود.

این جشنواره در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده