ما برای صیانت از افتخار ملی وظیفه سنگینی داریم

1399/11/30
13

مدیرعامل پاکسان؛
ما برای صیانت از افتخار ملی وظیفه سنگینی داریم

 

در هجدهمین جشنواره "تولید ملی افتخار ملی" از شرکت پاکسان تقدیر شد.
شرکت پاکسان تندیس زرین هجدهمین جشنواره "تولید ملی افتخار ملی" را از آن خود کرد و به عنوان واحد برتر تولیدی در گروه محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی معرفی شد.
حسن بقائی، مدیر عامل پاکسان، با اعلام این خبر گفت: شرکت پاکسان در این برهه زمانی که بسیاری از صنایع با مشکلات عدیده ای در تامین مواد اولیه و مشکلات ناشی از تحریم روبه رو هستند، توانست با برنامه ریزی، تدوین برنامه و ارائه راهکارهای استراتژیک بر مشکلات غلبه نموده و به عنوان یکی از مفاخر با سابقه صنعتی در کشور بدرخشد.
وی به توان فنی و خود اتکایی مدیران و پرسنل این مجموعه اشاره کرد و یادآور شد: قطعا این موفقیت ها تصادفی نیست و از تلاش و عزم همه جانبه تمامی بخش های شرکت پاکسان نشأت گرفته و نشان می دهد که در این مجموعه، ما قادر هستیم کارهای بزرگ دیگری نیز انجام دهیم.
بقائی تنها عزم و اراده جمعی را برای دستیابی به موفقیت کافی ندانست و افزود: برای کسب موفقیت مولفه های زیادی لازم است که عزم جمعی و اراده گروهی تنها بخشی از نیروی محرکه دستیابی به موفقیت را تامین می کند. برای قرار گرفتن در مسیر درست به برنامه ریزی در جهت بهره برداری از همه امکانات نیاز داریم.
مدیر عامل پاکسان در ادامه ضمن اشاره به آن چه که پاکسان را در ردیف شرکت های برتر ایران و افتخار ملی صنعت جای داده است، خاطر نشان کرد: کسب عنوان واحد برتر تولیدی در گروه محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی متعلق به تمامی پرسنل این مجموعه است و ما برای صیانت از آن و تکرار این افتخار در سال های آینده وظیفه سنگینی بر عهده داریم.
به گزارش پاکسان نیوز، در این جشنواره که به همت خانه صنعت، معدن و تجارت و با حضور مسئولان قوای سه گانه و همچنین مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تقدیر از مدیران واحدهای برتر صنعتی و در کنار پیشکسوتان عرصه تولید برگزار شد، شرکت پاکسان تندیس زرین این جشنواره را از آن خود کرد.

هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی واحدهای صنعتی و تولیدی است که نسبت ظرفیت تولید یک ساله آن ها در مقایسه با دوره پیش، اشتغال ایجاد شده، میزان صادرات و رشد آن و همچنین ابتکارها و نوآوری‌ها و ... افزایش یافته باشد.
ثبت در بانک های اطلاعاتی، داخلی سازی خطوط تولید، همکاری با دانشگاه ها، توجه به تحقیق و توسعه و تعداد شاغلان در این بخش، برخورداری از آزمایشگاه تخصصی و به روز، ارائه محصولات جدید، کاربرد اقتصادی تحقیقات، توسعه، تعمیر، بازسازی و به روزرسانی واحدها، کاهش مصرف انرژی، نظام مشارکتی، توجه به محیط زیست و ورزش، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، تحقق استانداردهای داخلی، بین المللی و کیفیت، ارائه خدمات رفاهی به کارکنان، ثبت اختراعات و همچنین حضور در سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی نیز از دیگر شاخص های در نظر گرفته شده است.
"جشنواره تولید ملی- افتخار ملی" همه ساله به همت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و با حمایت دستگاه ها و سازمان های دولتی و خصوصی، با هدف تبیین و معرفی چالش ها و فرصت های "تولید ملی" برگزار می شود.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده