مسیر فكر تا اجرا در پاكسان كوتاه شد

1399/11/27
13

مدیرعامل پاكسان؛

مسیر فكر تا اجرا در پاكسان كوتاه شد

 

شركت پاكسان در نظر دارد با استفاده از ظرفیت های موجود در گروه مدیریت صنعت شوینده، محصولات جدید صنعتی تولید كند.

حسن بقائی، مدیر عامل پاكسان، به طرح های توسعه ای در دست اقدام این مجموعه اشاره کرد و گفت: شركت پاكسان در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت های موجود در گروه مدیریت صنعت شوینده، محصولات جدید صنعتی تولید كند.

بقائی با بیان این كه در واحد R&D شركت پاكسان طرح های خوبی در حال بررسی است، افزود: امیدواریم بتوانیم با تولید محصولات زیست تخریب پذیر و دوستدار محیط زیست گام دیگری در جهت دوستی صنعت و محیط زیست برداریم.

وی كه در حاشیه دیدار امیرعلی نعمت اللهی از پاكسان، سخن می گفت، در ادامه تاكید كرد: در راستای طرح های توسعه ای این مجموعه، برنامه های بسیار خوبی در حوزه صادرات انجام شده و در تلاشیم تا با اجرای دقیق این برنامه ها، عمق نفوذ محصولات صادراتی را افزایش داده و به ماندگاری فزاینده ای در بازارهای جهانی دست یابیم.

وی توسعه صادرات به دیگر كشورها را مسیر مناسب برای درآمدزایی دانست و خاطر نشان كرد: خوشبختانه شركت پاكسان موفق به كسب رتبه ممتاز در بین صادركنندگان محصولات شوینده و بهداشتی شد. این نکته نشان می دهد که پاكسان با تدوین برنامه های میان مدت و بلند مدت در بعد بازاریابی و فروش در تلاش است تا دامنه كشورهایی كه مقصد صادرات محصولات این شركت هستند را گسترش دهد.

مدیر عامل پاكسان به ابتكارات صورت گرفته در جهت كاهش هزینه ها و افزایش راندمان و بازدهی سازمانی اشاره كرد و افزود: در این راستا اقدامات خوبی در پاكسان صورت گرفته است. از جمله آن ها می توان به طراحی و ساخت كاتر خط تولید صابون كه كاملا بومی سازی شده اشاره كرد كه با دانش درون سازمانی ساخته و به خطوط تولیدی این مجموعه اضافه شد و نشان داد كه می توان با جستجوی راه های جدید، مسیر فكر تا اجرا را به بهترین نحو ممكن كوتاه نمود.

وی ضمن اشاره به عناوین و افتخارات شركت پاكسان در سال جاری یادآور شد: شركت پاكسان در تازه ترین رتبه بندی، در بین شركت های برتر كشور قرار گرفت و افتخار دیگری به ویترین افتخارات و اندوخته های معنوی پاكسان اضافه شد.

 


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده