از پاکسان به عنوان شرکت برتر ایران تقدیر شد

1399/11/27
13

از پاکسان به عنوان شرکت برتر ایران تقدیر شد

 

پاکسان در سال جهش تولید، رتبه اول از نظر شاخص فروش محصولات شیمیایی و بهداشتی را کسب نمود.

حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه در سال جهش تولید با عزم و اراده، کار تیمی و در سایه هدف مشترک شرکت پاکسان در بین 500 شرکت برتر ایران و شرکت های تولیدکننده موفق به کسب رتبه اول از نظر شاخص فروش محصولات شیمیایی و بهداشتی شد.

وی با بیان این مسئله که پاکسان در تولید، فروش و صادرات عملکرد موفقی داشته است، افزود: این همایش هر ساله با هدف رتبه بندی، شفاف سازی فضای کسب و کار و گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی کشور برگزار می شود تا شرکت های برتر در مقایسه با سایر شرکت‌ها، در توسعه برند ملی و اثرگذاری رتبه بندی شوند.

بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی ایران، به عنوان برگزار کننده این همایش، شرکت پاکسان در سال مالی 1399 با کسب رتبه اول فروش محصولات شیمیایی و بهداشتی در میان 500 شرکت رتبه بندی شده سازمان مدیریت صنعتی قرار گرفت.

سازمان مدیریت صنعتی ایران اعلام کرد، شرکت ها بر اساس شاخص میزان فروش تقسیم بندی شدند و شاخص هایی نظیر اندازه و رشد شرکت، بدهی و بازار، سود آوری و عملکرد، صادرات و نقدینگی در دسته بندی شرکت ها مورد توجه و بررسی قرار گرفت.

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده