درباره پاکسان

پیام مدیر عامل

وَ أَنْ لَیْسَ لِلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.

صنعت و توليد به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا، متخصص،خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ايجادکننده اقتصادی پويا  و توليد محور می شود.

ما در شركت پاكسان همواره تلاش نموده‌ايم با تمرکز بر مشتری مداری، تلاش مجدانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه جهانی مهیا باشيم و در تمام زمینه ها در جهت تامین تقاضای روزافزون مشتریان با تمام قوا تلاش كنيم.

ما در مجموعه پاكسان برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود و كسب بازارهاي متعدد داخلي و خارجي به مدد باري تعالي،‌ حصول رضایتمندي مشتریان وخشنودی کارکنان باور داریم.

در این رهگذار، نبايد فراموش كنيم كه زنان و مردان بسياري پا به اين مجموعه گذاشتند و براي تعالي آن تلاش كردند تا نام پاكسان بر بلندترين قله هاي توليد مواد شوينده و بهداشتي اين مرزو بوم بدرخشد و طليعه دار پيشگام در ايران و خوشنام در منطقه باشد.

اميدواريم بتوانيم به مدد مديران و كاركنان زحمتكش و خدوم، با كار موثر و بهره وري بالا در جهت رشد روز افزون صنعت اين مرز و بوم حركت كنيم و با نصب العين قرار دادن منويات مقام معظم رهبري در مسير جهش توليد گام برداريم.