پیام تسلیت مدیرعامل پاکسان به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد
شهریار محمدی راد، مدیرعامل شرکت پاکسان، طی پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد را به تمامی رهروان ولایت تسلیت گفت.
مشاهده
دکتر تقوامنش در بازدید از شرکت پاکسان: ارتقای زیرساخت ها و بروزرسانی تجهیزات با دانش بومی را از دستاوردهای این مجموعه عنوان نمود
عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت‌ها و مجامع گروه توسعه صنایع بهشهردر بازدیدی سرزده از شرکت پاکسان، ارتقای زیرساخت ها و بروزرسانی تجهیزات و خطوط تولیدی این مجموعه، با بهره گیری از ظرفیت ها و دانش بومی جوانان و نخبگان کشور را از دستاوردهای شرکت پاکسان و مجموعه توسعه صنایع بهشهر معرفی نمود.
مشاهده
برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع)‌ درشرکت پاکسان
مراسم باشکوه جشن میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) درشرکت پاکسان برگزار شد.
مشاهده
خط صادرات محصولات پاکسان به سوریه فعال شد
در راستای راهبرد توسعه صادرات شرکت پاکسان، خط ارسال محصولات این شرکت به کشور سوریه فعال شد.
مشاهده
برگزاري دوره آموزشي سيستم مكاتبات اداري ويژه كاركنان پاكسان
دوره آموزشي ويرايش جديد سيستم مكاتبات اداري ويژه كاركنان شركت پاكسان برگزار خواهد شد.
مشاهده
قطار محصولات پاکسان به ایستگاه مسکو رسید
محموله 400 تنی از محصولات پاکسان به کشور روسیه ارسال شد.
مشاهده
مدیرعامل گروه توسعه ملی در بازدید از شرکت پاکسان: بهبود عملکرد در تولید، خرید ارزان قیمت مواد اولیه و ترکیب روش‌های فروش، سه رکن اصلی رفع مشکلات در تولید است/ سبد محصولات تولیدی باید با فعال‌تر شدن واحدهای تحقیق و توسعه متنوع شود
حسین مدرس خیابانی بهبود عملکرد در تولید، خرید ارزان قیمت مواد اولیه و ترکیب روش‌های فروش، سه رکن اصلی رفع مشکلات و موانع در واحدهای تولیدی گروه توسعه ملی است.
مشاهده
توسعه صادرات با ديپلماسی فعال اقتصادی
در حضور رئیس سازمان صنایع کوچک و متوسط کشور مالی و همچنین نمایندگان وزارت خارجه و صمت در شرکت پاکسان، ظرفیت های صادراتی این شرکت برای حضور در بازار کشور مالی تبيين شد.
مشاهده
خبری خوش در گروه توسعه صنایع بهشهر| طلوع دوباره آفتاب
مدیرعامل و هیئت مدیره مارگارین با انتشار پیامی از مثبت شدن تراز سود و زیان ماهیانه شرکت طی چهارماهه نخست سال مالی جدید خبر داد.
مشاهده
آیین تقدیر از کارگران پیشکسوت پاکسان برگزار شد
به مناسبت هفته جهانی کاروکارگر؛ آیین تقدیر از کارگران پیشکسوت شرکت پاکسان برگزار شد.
مشاهده
مدیرعامل پاکسان؛ گسترش بازار، رشد صادرات و افزایش سهم در تجارت بین الملل را یک وظیفه ملی می دانیم
شهریار محمدی راد در حاشیه بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی مواد شویند، آرایشی، بهداشتی و سلولزی و ماشین آلات وابسته بر ضرورت توسعه تجارت خارجی با تکیه بر افزایش ظرفیت های صادراتی تاکید نمود.
مشاهده